Jump to content
WinClub
durzybial

Szukam modyfikacji win 10 home

Recommended Posts

Witam 

Szukam jakiejś modyfikacji windows 10 home w wersji lite czyli okrojona ze wszystkiego co niepotrzebne, ale może od początku....

Niedawno przesiadłem się z komputera stacjonarnego gdzie bardzo dobrze służył mi windows 7, obecnie posiadam laptopa hp omen i7-7700hq 8gb ram gtx1050, parametry o niebo lepsze od stacjonarki i tu właśnie rozczarowanie bo na stacjonarce grając w cs go wyciągałem 250fps i gra chodziła płynnie a na laptopie po zastosowaniu wszelkich poradników jak zwiększyć fps wyciągam 110 i gra chwilami laguje (wiem wiem laptop nie służy do grania!) i stawiam na winowajcę windows 10 bo nawet jako laik zauważyłem sporo niepotrzebnego w nim syfu. Jako, że z win 10 obcuję zaledwie od tygodnia potrzebuję kilku ukierunkowań. Jeśli ktoś zechce pomóc i podrzuci jakąś okrojoną wersję win 10 to czy będzie on legalny? Z laptopem oczywiście kupiłem win ale cd key jest jakoś przypisany do płyty głównej??? przynajmniej tak mi powiedziano w sklepie. Takiego okrojonego win 10 chciałbym zainstalować na laptopie rodziców też nowy nabytek Lenovo ideapad 110, bo tutaj to już zupełnie muli wszystko. 

a probowales w csie ustawic wszystko na maksa (grafika( by ja dociazyc

próbowałem nic nie dało 

Sprawdzałeś czy CS jest uruchomiony na GTXie a nie na grafice zintegrowanej?

Nie myślałem że automatycznie uruchamiać się będzie na GTX, a jak to sprawdzić?

9.jpg

Jeszcze sprawdź sobie co się uruchamia w tle.

Niektóre aplikacje nieprzerwanie pracują w tle, spowalniając Windows i niepotrzebnie zużywając energię. Ich przegląd znajdziemy w Ustawienia pod Prywatność i Aplikacje w tle. We wszystkich aplikacjach, które niekoniecznie muszą wciąż pracować w tle, ustawiamy przełącznik w pozycji Wyłączone.

Sprawdź sobie też czy z nowym laptopem nie dostałeś jakichś programów 30-sto dniowych.

Antywirus itp.

PS.

Jeszcze na tym komputerku Rodziców też możesz sprawdzić czy nie zwolnić miejsca na dysku.

Takie porady :)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]