Jump to content
Bladius

Microsoft Office 2019 Pro Plus + Visio Pro + Project Pro

Recommended Posts

W dniu 27.10.2018 o 16:56, zaba44 napisał:

Ale i ile mnie pamięć nie myli to wybór jest wersji VLK. Wersja Retail w 2016  instaluje się bez możliwości wyboru składników.

A VLK to wersja finalna w końcu, czy nie? Bo już się pogubiłem...

W dniu 26.10.2018 o 14:09, dj_koto napisał:

Witam,

Ja mogę polecić tym co chcą instalować wybrane komponenty office-a stronę [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] 

plikiem svfx z paczki [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] wybieramy sobie komponent office który nas interesuje wyciągamy go z office-a i później instalujemy. Aktywacja strona: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

niestety u mnie wyświetla komunikat że nie wykryło pakietu office 2013 lub nowszego w wersji VL, wcześniej oczywiście konwerter uruchomiłem 

nie wiem czy to ma znaczenie (bo aktywator ma aktywować wszystkie wersje podobno) ale mam wersje Home and Student 

Guest dj_koto
5 godzin temu, a_lewicki napisał:

niestety u mnie wyświetla komunikat że nie wykryło pakietu office 2013 lub nowszego w wersji VL, wcześniej oczywiście konwerter uruchomiłem 

nie wiem czy to ma znaczenie (bo aktywator ma aktywować wszystkie wersje podobno) ale mam wersje Home and Student 

Musisz pobrać office z tej strony [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] bo pamiętam że pobrałem z innej strony i aktywator nie działał. Aktywuje na 180dni i Windowsa przy okazji na 45 dni :)

Czy Outlooka w 2019, też oceniacie jako bardziej mułowaty? Mam na myśli synchronizacje folderów.

W 2016, mail przychodzi w tym samym czasie na smartfona i na kompa. To samo z wysyłaniem.
W 2019 - mam poślizg...

Czy jest jakaś szansa na obraz Office 2019 STD?

Mam program zakupiony w Volume Licensing Service Center. Debile z MS nie dają obrazu iso.  Instalacja wygląda następująco:

Instrukcje specjalne

Pakiet Office Standard 2019 zostanie wydany wyłącznie z technologią instalacji Szybka instalacja. Nie udostępniamy funkcji MSI jako metodologii wdrażania w przypadku pakietu Office Standard 2019. 
Aby uzyskać więcej informacji na temat wdrażania produktów z modułem Szybka instalacja za pomocą Narzędzia wdrażania pakietu Office, kliknij [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. 

Sposób instalacji nie jest ani szybki ani wygodny. I co najważniejsze nie działa. Po wpisaniu komendy w cmd, wczytuje przygotowany plik xml, zaczyna instalację i wywala błąd.

Microsoft ma to w "Jestem Idiotą" a ja potrzebuję obraz do instalacji. Mam klucz, więc tylko instalator wersji std.

PROBLEM ROZWIĄZANY

Instalacja już działa. Nadal uważam że to niewygodne, ale najwazniejsze że działa.

Edited by Szyp
Problem rozwiązany

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]Office 2013-2019 C2R Install / Install Lite 6.6.0
This program designed for on-line installation and activation Microsoft Office 2013/2016/2019 C2R. You also can create custom installation of Office off-line for using later. How to use the program:
1. Uninstall Office 2016 via (Control panel) applet "Add or remove Programs".
2. Uninstall Office 2016 using the "Force Remove Office" and restart your computer.
3. Install Office by clicking the "Install Office" button.
4. Go to "Utilities" tab and do the conversion "Office RETAIL => VL".
5. Then click "Activate Office" button.
or
6. Start KMSAuto Net 2015 and click "Activate Office"

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Office 2013-2019 C2R Install / Install Lite 6.6.0

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]