Jump to content
pixoboy1996

Win xP problem z nforce

Recommended Posts

Witojcie , wczoraj zainstalowalem win xp posready na swoim stacjonarnym pc , dzis podczas uzywania pc wyskoczyl mi ,, niebieski ekran smierci ,, ( z 3x ) a ja to  zignorowalem , stalo sie tak niedlugo po tym jak pobralem i zainstalowalem sterowniki do nvidii gforce 6100 nforce 405 . Teraz przy wlaczaniu systemu wyskakuje mi na czarnym tle ( nastepny ekran zaraz po tym ghdzie sie wchodzi w biosa ) :::: Error : unkown file system entering rescue mode grub rescue > ::: domyslam sie ze cos jest z systemem nie tak ale nie wiem czy zostalo to spowodowane tym ze nie mialem antywirusa i czy ponowna instalacja tego samego systemu coś pomoże . Prosze o udzielanie sie .

Ps. Jeśli jakies rady  to prosze tłumaczyc jak dziecku gdyż w ogole sie na tym nie znam  :)

to samo , u mnie jak sie wlacza pc jest opcja : del-bios setup , f12-boot menu ,end-qf lash  i f9  - xperssRecover 2

instaluje wina jeszcze raz  , ruszyl juz , czy moge prosic kogos o polecenie sterownikia do mojego pc graficznego ? Nie chce nagrzebac  , oraz anty wirus jakis i inne programy ktore musza byc do poprawnego dzialania xp sp3

Guest

Zrobiłeś dwa takie same tematy i wybrałeś swoją odpowiedź dotycząca reinstalki jako najlepszą  :OI

W drugim z tych tematów jest co najmniej jedna ciekawostka : Skąd ten GRUB w komunikacie przy "czarnym ekranie"? Nic Pan o zamieszaniu w sprawę Linuksa nie napisał.

Poza tym dobrze jednak by było gdyby podał Pan zawartość tego "zignorowanego" BSOD-a - jest szansa, że coś by z tego dało się wywnioskować. Przy okazji może i coś o sprzęcie, minimum - płycie głównej, też mógłby Pan dopisać.

Bez tego nie ma chyba większego sensu brać udziału w konkursie na najtrafniejszą... wróżbę.

Ja pisałem pewnie w drugim temacie,

Teraz już są trzy + jeden z 15 stycznia (zrobiłem przebieżkę "po profilu"), który się z dzisiejszymi również w pewien sposób wiąże.

Jak tak dalej pójdzie, to i z lodówki nForce wyskoczy.