Jump to content
WinClub
2zerozero7

Win JG7 x64; różnice w wersjach ,aktywacja ?

Recommended Posts

Windowsy JG firma muchomorek to dopracowane mody od XP DO 10 Home,każdy jest aktywowany,każdy wersje dobiera pod swoje potrzeby,najlepsza wersja jest Full na przykładzie wind7 64 bit to ISO 3,39 giga,tu włożono tyle wysiłku że po tylu latach wgranie nowego flasza i jawy daje szybki system do pracy,doinstalowanie zaś poprawek nawet zbiorczych spowalnia go o 20 sekund na starcie...

Guest

Żarty, działa jeszcze taki archaizm?

P.S. Właśnie siedzę nad czymś nowym, jak wyjdzie to się podzielę. PZDR!

Ty tutaj skąd ty się wziąłeś? to ty prawdziwy sromotnik?, podziwiam cię 6 lat temu gdy miałem 10 lat xD zobaczyłem u kolegi moda z xp i nie źle mi się podobało 

Żarty, działa jeszcze taki archaizm?

P.S. Właśnie siedzę nad czymś nowym, jak wyjdzie to się podzielę. PZDR!

Czekamy na moda z cierpliwością : ) Jeszcze na którymś z lapków leci JG x64 Pro tylko już nie wiem jakie wydanie,lecz ma moc ;p zero antywira i hula

Guest

Ty tutaj skąd ty się wziąłeś? to ty prawdziwy sromotnik?, podziwiam cię 6 lat temu gdy miałem 10 lat xD zobaczyłem u kolegi moda z xp i nie źle mi się podobało 

Tak to prawdziwy, skąd się wziął raczej sądzę że z matki a i jest tu od początku forum :D 

Guest

Tak to prawdziwy, skąd się wziął raczej sądzę że z matki a i jest tu od początku forum :D

fajnie będzie jak coś wykąbinuje jego mody były genialne ludzie się zachwycają ja nie miałem okazji testować bo wszystko od 2015 zostało wywalone

Witam!

Wczoraj mając wolną niedzielę zrobiłem JG7 HP&Pro x64 Lite. Systemy średnio okrojone, dość dobrze to działa, wstępnie przetestowałem co mogłem na swoim blaszaku. Cudów się nie spodziewajcie, bo nic lepszego niż 2 lata temu nie zrobię - wtedy doszedłem już granicy jaka wyznaczają współczesne narzędzia obróbki obrazów .wim, tweaki oraz sama baza, czyli Win Seven.

Dziś Wam napiszę dokładnie co zostało wycięte i dam linki. Za tydzień - jak czas pozwoli zrobię jeszcze ten sam zestaw w wersji UltraLite. Mam nadzieję, że nie wypadłem z formy ;)

Pozdrawiam

Dwa najlepsze jakie mam zainstalowane  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]ten jest od Jakuba,

a drugi od Prezesa Mr.T  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jeden zainstalowany na laptopie, a drugi na komputerze stacjonarnym.