Jump to content
WinClub
Guest Polacco

2007 vs nowsze - jakie są różnice?

Recommended Posts

Guest Polacco

Aż wstyd się przyznać ale gdy sie czepiłem MS Office 2007 tak siedzę na nim do dziś. Używam jedynie Worda i Excela. Działa mi to bez problemu we wszystkich systemach.

Próbowałem z 2010 i 2013 ale te bezsensowne aktywacje które i tak wcześniej nie działały i deaktywowały pakiet dały mi popalic i zawsze odpuszczałem wracając do 2007.

Zmieniło się coś od 2014r?

Warto w ogóle przesiadać się na nowsze jeśli starsze działa nawet w W10?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Polacco

A jest już coś z 2013 porządnie zmordowane crackiem i te coś działa? U mnie zawsze kończy się czyszczeniem systemu i nawrotką do 2007 po przygodzie z 2013/2016.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Polacco

A KMSa poprawili czy dalej będą dziwne połączenia i [netstat -abno] zwariuje? Dawno nie testowałem ... ale trafiłem kiedyś na wersję co mi listę CONNECTED wywaliła taką że myślałem że CMD nigdy nie skończy przewijać do dołu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam zainstalowaną wersji 2010 od kilku lat na 4 laptopach w domu, zaaktywowane przez Microsoft Toolkit i jeszcze nigdy nie wyskoczylo jakies powiadomienie o "zgubionej" aktywacji czy cokolwiek.

Wersja 2007 to jak win7 wśród systemów, czyli jest super. Jeśli robie komus komputer to zawsze chca wersje 2007. Probowałem 2016, nie podoba mi się że wszystko zrobili osobno (całe "start menu" zawalone, kazda aplikacja osobno!)  zamiast cały pakiet w jednym folderze. jakoś nie podchodziło mi coś takiego, zostałem na 2010.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem co mam zrobić - zarumienić się (ze wstydu) czy wypiąć pierś (z dumy), bo używam Office'a 2003 - tak mi zostało od czasów XP, przeszło - bez większych zawirowań mimo początkowych "obietnic" Microsoftu - przez Windows 8 i zostało w Windows 10 (Visty ani Siódemki nie miałem ochoty i potrzeby używać w sposób wart wzmianki). Naprawdę nie zauważyłem, by mi w tej wersji - Microsoft ją własnymi poprawkami częściowo zmusza do udawania Office'a 2007 (przez jakieś "pakiety zgodności dla Office 2007") - brakowało czegokolwiek. W tym i możliwości obustronnego komunikowania się z posiadaczami nowszych.

Z tego też względu nie planuję zmian w tym zakresie.

 

 

PS

Z Office'a 97 został mi już tylko Timex.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information