Jump to content

Windows 7 Sp1 (x86.x64) 2017 winclub PL Finał

Recommended Posts

Ale to samo przecież leci, nie potrzebujesz nic instalować do torrenta, klikasz Download i już ciągnie. A właśnie teraz widzę, że prezes dodał nowy link, czujny jak ważka :22

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

To wersja z grudnia 2017. Sam jej używam na PC i lapku. Jak chcesz nowszą wersję, to jest tego pełno, nawet w tym dziale, choćby wersja Embedded POSReady, która dalej otrzymuje aktualizacje bez potrzeby kombinowania z Bypassami. A jak masz nowy sprzęt i jesteś laikiem, a chcesz mieć Win7, to tu masz gotowca -

Jak masz oryginalny klucz do wersji HP, to tylko na takiej zadziała, to chyba oczywiste.

WINDA 7 likes this

Witam próbuje w dzisiejszych czasach zaktualizować tą wersję, źeby dodać bypass co da mi aktualny system.

Jednak wiele aktualizacji nie chce się zainstalować.

Niepowodzenie:

KB4516065

KB4536952

KB4516065

KB4535102

KB4474419

KB2862330

KB4516065

KB4536952

KB3126587

KB3150513

KB2952664

KB4524157

Powodzenie:

KB915597

KB4503548

KB4497410

KB4490628

KB4516048

KB4535102

KB3185319

KB3118401

KB4536952

Ukryłem szpiegujące:

KB4493132

KB971033

KB3021917

KB3068708

KB3080149

KB3150513

Wyszukuje oczywiście w WU. 

Dziwne, że w nie wyszukuje poprawek po kolei, a daje od razu z 2019.

Czy jest ktoś mi w stanie z tym pomóc? 

@Widzior

Widziałem ta wersję i to jest pro. 

Ja natomiast posiadam licencje na home premium. 

System z tego tematu jest najlepszy, tylko trzeba go zaktualizować.

Nie posiada żadnych niepotrzebnych dodatków itd. Przez 3 lata na nim jechałem, i stawiając go od nowa chciałbym dalej na nim jechać.

A więc jeśli jego aktualizacja to dużo roboty, to nie przeszkadza mi to. 

Jednak potrzebuje z tym pomocy. 

Hehe a to potwierdzam, że najlepszy, właśnie z niego piszę w robocie na starym lapku z 2006 roku. Na PC w zasadzie też go mam i to na Ryzenie. Aktualizowałem go na bieżąco, ale tylko łaty security i nigdy problemu nie miałem. Wiem, że po drodze były jakieś dodatkowe łaty dla SHA-2 i SSU. NETa nie aktualizowałem.

@zdzisiek24

Próbowałem tym zainstalować aktualizacje, ale za pierwszym razem instalowało się 10 aktualizacji. 

Potem po uruchomieniu, 6.

Jak się okazało, 4 z 10 się zainstalowały, a pozostałe 6 było wycofywanie zmian i przy starcie te 6 aktualizacji znów próbowało się instalować i znów wycowywanie zmian i tak ze 3 razy. 

Jutro zainstaluje świeży system bez instalowania niczego z WU i będę próbował znów.

Masz jakieś rady?

PS. Wstawiam logi

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

@Arku3   powiem tak ... instalowałem tą wersję miesiąc temu i wszelkie aktualizacje poszły z WU + bypass i dotNetFx4. Chyba dwie musiałem instalować z ręki ale to podpowiedział mi sam bypass (plik readme). Nie używam Home a Pro więc nie znam szczegółowych zależności ale wiem, że bypass trochę miesza w widzeniu wersji i bardziej dotyczy aktywacji. Musisz sam się troszkę pobawić a mój przykład świadczy, że jest to do przejścia. 

Podobno trening czyni mistrza więc życzę mistrzostwa    :)

Zainstalowałem świeży system z tego tematu. Simplix Updatepack  chce zainstalować te aktualizacje:

KB2818604 - To complete the installation a reboot required
KB2862330-v2 - To complete the installation a reboot required
KB3064209 - To complete the installation a reboot required
KB4474419-v3 - To complete the installation a reboot required
KB3125574-v4 - To complete the installation a reboot required

Oczywiście reboot i wycofywanie, Po ponownym uruchomieniu Updatepack auto start i próbuje te same instalować od nowa i tak w kółko.
Więc co można jeszcze z tym zrobić?

@zdzisiek24 Pobrałem je samodzielnie i instalując je z osobna tylko jedna nie chciała się zainstalować a reszta poszła.

Problemem jest właśnie KB2862330, Gdy zaczęła się ona instalować wszystkie po niej też się nie chciały instalować zarówno WU i Updatepackiem było tak samo, kolejność ma znaczenie.

@Widzior Teraz instalując ręcznie udało mi się zainstalować KB4474419 i inne oprócz KB2862330, Więc w takim razie KB4490628 o której wspominasz też zainstalować?

Co teraz zrobić z KB2862330?

Godzinę temu, Arku3 napisał:

Więc w takim razie KB4490628 o której wspominasz też zainstalować?

Zainstaluj ją. Nie wiem czemu, ale każda kolejna aktualizacja stosu jest zastępowana praktycznie co miesiąc przez nowszą, a ta nie ma takiej informacji w szczegółach pakietu. Ja już nie pamiętam, ale ona chyba była jakaś nietypowa. A KB2862330 olej, to jakiś staroć, pewnie została już zastąpiona przez nowszą. Widzę jesteś bardziej pedantyczny niż ja :E

3 godziny temu, Widzior napisał:

A KB2862330 olej, to jakiś staroć, pewnie została już zastąpiona przez nowszą. Widzę jesteś bardziej pedantyczny niż ja :E

Chce ją zainstalować, bo blokuje instalacje innych aktualizacji z Updatepack Simplix. Muszę więc patrzeć do logu i ręcznie ściągać dopiero potem instalować. Gdyby dało się ją zainstalować oszczędziłoby czas .

System z tego tematu można zaktualizować do najnowszych aktualizacji.
Gdyby ktoś chciał wiedzieć jak to zrobić:

Simplix Updatepack instaluje wszystkie potrzebne aktualizacje a potem BypassESU i gitara siema, ale niestety nie jest tak łatwo.

Jednak jak można poczytać sobie w poprzednich stronach tego tematu, na tym systemie innym użytkownikom też nie chciała instalować się KB2862330, a simplix Updatepack chce ją instalować jako jedna z pierwszych. Oznacza to że ta trefna aktualizacja blokuje instalowanie innych. A więc zatem trzeba patrzeć logi które są w C:\Windows\UpdatePack7.txt i zobaczyć jakie updatepack chciał instalować aktualizacje (oprócz KB2862330).

Pobrać oraz zainstalować je ręczenie. Po ich instalacji znów włączyć Updatepacka i wyskoczą kolejne, które potem też trzeba ręczenie zainstalować, aż w końcu zostanie sama ta trefna KB2862330.
Na końcu w Windows Update ukryć KB2862330,  zainstalować BypassESU (oczywiście trzeba przeczytać w instrukcji Bypassa jakie dodatkowo zainstalować aktualizacje aby działał). Odtąd Windows Update będzie pobierał sam aktualizacje, a system będzie aktualny.

Dzięki za pomoc @zdzisiek24 oraz @Widzior

lukas-2000 likes this

Przy próbie instalacji UpdatePack7R2-20.11.11  wyskakuje mi komunikat "Service Pack 1 is required for UpdatePack". Próbowałem szukać wcześniejszych wersji ale nic z tego.

Nie pamiętam jaką wersję Win7 instalowałem ale na pewno z SP1 , mam problem też z instalacją NetFramework, czy c++redist.

Proszę pomóżcie.

39 minut temu, hamper5 napisał:

Przy próbie instalacji UpdatePack7R2-20.11.11  wyskakuje mi komunikat "Service Pack 1 is required for UpdatePack". Próbowałem szukać wcześniejszych wersji ale nic z tego.

Komunikat wskazuje że nie masz Service Packa.

42 minuty temu, hamper5 napisał:

Nie pamiętam jaką wersję Win7 instalowałem ale na pewno z SP1 , mam problem też z instalacją NetFramework, czy c++redist.

Proszę pomóżcie.

Pisząc w tym temacie oznacza, że instalowałeś ten zmodyfikowany system z tego tematu? Jeśli nie, spróbowałbym ręczenie pobrać Service Packa i go zainstalować. Potem spróbować Updatepacka.