Jump to content
WinClub
Mr.T

Windows 7 Sp1 (x86.x64) 2017 winclub PL Finał

Recommended Posts

Polecam emsisoft. Nie muli, pyta o wszystko. Ale przed skryptami może nie ochronić, od tego jedynie kaspersky który znowu podczas głupiej instalacji gry potrafi wyświetlić 100 komunikatów pytając czy zgadzam się na edycję każdego pliku po kolei i to na standardowych ustawieniach, a nie jakiejś super czułości.

Programy takie jak bitdefender czy gdata też są ok, ale mają tendencję do wrzucania do kwarantanny bez pytania i potem problem jest to przywrócić, a wyjątku nie da się zrobić 1 kliknięciem tylko trzeba go ręcznie dodawać w opcjach.

Sam wielokrotnie czyściłem laptopy z avastem które były zawirusowane po sam dach.

2 godziny temu, agentix napisał:

G prawda. Wirus potrafi być w reklamie na onecie. Reklama taka wstrzykuje swój kod nawet jak nie klikniemy. Zresztą wystarczy wyjść poza krąg swoich super zaufanych stronek żeby trafić na niepozorne wirusy wszędzie.

Wystarczy używać dobrej wtyczki blokującej reklamy w przeglądarce i problem znika. Nawet na syfiastych stronach robi się czysto.

W dniu 13.09.2018 o 18:19, m4s napisał:

Users/JAMES/Appdata/roaming...

Ewidentnie źródło z konta użytkownika.

Może masz chromopodobna przeglądarke i przez rozszerzenia się synchronizuje szkodnik?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Tak tam się tworzy wirus, ale jest on tworzony przez Powersheell który jest w Windowsie....

A tego Powershella to otwiera wirus ze wskazanej lokalizacji!
To nie Powershell jest wirusem. To wirus używa Powershella aby zaatakować dalej Twój system.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Ostatnio na części komputerów pojawiają się problemy z instalacją bieżących łatek. Problem jest opisany [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Może komuś się przyda. Ja osobiście 7 już nie instalowałem z ponad rok więc nie mam jak sprawdzić. Mimo wszystko w październiku ma być ta opcjonalna łatka z 2016 dodana jako ważna i problemy powinny zniknąć.

Jeżeli gdzieś już to ktoś opisał - proszę wybaczyć i skasować post. Pozdrawiam.

2 godziny temu, radoskur napisał:

Problem jest opisany [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ale nie napisali już, jak ten problem rozwiązać. :D 

Poniżej postarali się trochę bardziej. 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Cześć!!!

Wiem, że Windows 8.1 to nie tutaj ale czy moglibyście zrobić Windows 8.1 with update 3 ze wszystkimi post poprawkami(Net też), które są zintegrowane w obrazie tak jak w tej wersji Windows 7?

Wersja :

zawiera poprawki, które są doinstalowane po instacji systemu.

Natomiast wersja moda windowsa 7 :

zawiera poprawki, które są zintegrowane w obrazie i nie wymagają post instalacji.

Dzięki temu obraz Windows 7 można poddać obróbce NTlite.

Pozdrawiam serdecznie.

Cześć,

chciałem podziękować za tego windowsa, właśnie go ściągam i zabieram się za instalacje. 

@edit

Windows 7 home premium x64 bit zainstalowałem pomyślnie. Natomiast pojawiły się pewne problemy z windows update. System aktywowałem aktywatorem. Nie instalowałem jeszcze sterowników.

Próbuje zainstalować aktualizacje, które instalują się pomyślnie i jest wymagane uruchomienie ponownie komputera. Podczas uruchamiania ponownie komputera zaczyna się konfigurowanie aktualizacji. Dochodzi do 35% i komputer uruchamia się ponownie.

Na koniec wyskakuje napis:

Niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu Windows.

Trwa wycofywanie zmian.

Nie wyłączaj komputera

Szczegóły:

15rfrdt.jpg

Jak widać po niepowodzeniach, próbowalem dwa razy.

Co ciekawe, identyczny problem miałem w windows 10. Ponadto po nieudanych aktualizacjach lub aktywowaniu windowsa zaczęło mi mulić to forum. Przed nie muliło, bo wszedłem na to forum po instalacji windows 7, żeby ściągnąć aktywator. 

Mój 'sprzęt':

Płyta główna: chip.Intel G41

Procesor: Intel Pentium E6700 (3,2GHz)

Pamięc RAM: DDR3 6GB

Dysk twardy: 1TB S-ATA

Karta grafiki: GeForce GT440 1024MB

I co do sterowników, jakim programem je najlepiej ściągnąć?

7 godzin temu, Levi napisał:

Cześć,

chciałem podziękować za tego windowsa, właśnie go ściągam i zabieram się za instalacje. 

@edit

Windows 7 home premium x64 bit zainstalowałem pomyślnie. Natomiast pojawiły się pewne problemy z windows update. System aktywowałem aktywatorem. Nie instalowałem jeszcze sterowników.

Próbuje zainstalować aktualizacje, które instalują się pomyślnie i jest wymagane uruchomienie ponownie komputera. Podczas uruchamiania ponownie komputera zaczyna się konfigurowanie aktualizacji. Dochodzi do 35% i komputer uruchamia się ponownie.

Na koniec wyskakuje napis:

Niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu Windows.

Trwa wycofywanie zmian.

Nie wyłączaj komputera

Szczegóły:

15rfrdt.jpg

Jak widać po niepowodzeniach, próbowalem dwa razy.

Co ciekawe, identyczny problem miałem w windows 10. Ponadto po nieudanych aktualizacjach lub aktywowaniu windowsa zaczęło mi mulić to forum. Przed nie muliło, bo wszedłem na to forum po instalacji windows 7, żeby ściągnąć aktywator. 

Mój 'sprzęt':

Płyta główna: chip.Intel G41

Procesor: Intel Pentium E6700 (3,2GHz)

Pamięc RAM: DDR3 6GB

Dysk twardy: 1TB S-ATA

Karta grafiki: GeForce GT440 1024MB

I co do sterowników, jakim programem je najlepiej ściągnąć?

Wise Driver Care to bardzo dobry program do wyszukiwania i instalowania sterowników.

Windows Update:

Najpierw potraktuj Windows 7 moim skryptem UUAWU / link jest w sygnaturze/ - pozbędziesz się niechcianych aktualizacji.

Co do tych niepowodzeń winna może być aktualizacja a konkretnie jej brak - KB3177467

Link do artukułu - https://www.dobreprogramy.pl/Microsoft-tlumaczy-dlaczego-Windows-7-od-miesiaca-nie-umie-sie-zaktualizowac,News,91066.html

Wersja 2016 - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wersja 2018 - http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/crup/2018/09/windows6.1-kb3177467-v2-x64_b9df2405e7e034e3ffda160fff99a36ab96ba187.msu

Najpierw wgraj wersję 2016 - potem 2018.

Sterowniki-  polecam https://sdi-tool.org/download/ wystarczy wersja Lite /sama dociągnie brakujące paczki./

9 godzin temu, Levi napisał:

15rfrdt.jpg

Wyszukuj aktualizację [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] np.

Cytat

2018-10 comiesięczny pakiet zbiorczy aktualizacji jakości zabezpieczeń dla systemu Windows 7 w architekturze x64 (KB4462923)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

oraz

Cytat

2018-10 Aktualizacja Windows 7 dla systemów opartych na architekturze x86 (KB3177467)
2018-10 Aktualizacja Windows 7 dla systemów opartych na architekturze x64 (KB3177467)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników].

Pobieraj wszystko związane z tą aktualizacją, instaluj i samem uruchamiaj ponownie, powinno pomóc, tak się dzieje gdy czegoś brakuje aktualizacji.

1. WU myśli że masz już te brakujące aktualizacje, to nie pobiera całości aktualizacji.

2. WU nie instaluje aktualizacji po kolei tylko tak jak mu się pobierze i może nie zainstalować czegoś potrzebnego do tej aktualizacji co nie może przejść.

20 minut temu, moszter napisał:

2. WU nie instaluje aktualizacji po kolei tylko tak jak mu się pobierze i może nie zainstalować czegoś potrzebnego do tej aktualizacji co nie może przejść.

No coś ty. Tylko jak mu się pobierze - chyba żartujesz. Sugerujesz że robi losowanie w szklanej kuli jak w lotto - którą dziś na pierwszy ogień dać ?

Odpowiednia kolejność jest na 100% zachowana.

4 godziny temu, m4s napisał:

Windows Update:

Najpierw potraktuj Windows 7 moim skryptem UUAWU / link jest w sygnaturze/ - pozbędziesz się niechcianych aktualizacji.

Co do tych niepowodzeń winna może być aktualizacja a konkretnie jej brak - KB3177467

Link do artukułu - https://www.dobreprogramy.pl/Microsoft-tlumaczy-dlaczego-Windows-7-od-miesiaca-nie-umie-sie-zaktualizowac,News,91066.html

Wersja 2016 - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wersja 2018 - http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/crup/2018/09/windows6.1-kb3177467-v2-x64_b9df2405e7e034e3ffda160fff99a36ab96ba187.msu

Najpierw wgraj wersję 2016 - potem 2018.

Sterowniki-  polecam https://sdi-tool.org/download/ wystarczy wersja Lite /sama dociągnie brakujące paczki./

Zrobiłem jeszcze raz format na ten sam windows bo te aktualizacje z niepowodzeniem pewnie coś namieszały. Zaczął komp mulić, a teraz jest git. Mam potraktować teraz windows 7 twoim skryptem UUAWU. Tylko w jaki sposób? Bo widzę, że opcji jest od 0 do C. Czy mam wybierać wszystkie po kolei?

3 godziny temu, m4s napisał:

Uruchom UUAWU opcja 0

Tak zrobiłem.

Zainstalowałem również wszystkie sterowniki programem SDI.

Natomiast przy próbie aktualizacji z tego linku:

Wersja 2016 - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wyskakuje mi taki błąd:

sq78zo.jpg

Coś twierdzi, że już jest ta aktualizacja zainstalowana.

9aqw6f.jpg

I co dalej z aktualizacjami windows update? Twój program mi to wyłączył i tak ma zostać? Już nie aktualizować nic?