Jump to content
WinClub
Mr.T

Windows 7 Sp1 (x86.x64) 2017 winclub PL Finał

Recommended Posts

W dniu 10.07.2018 o 23:21, kamiloxf napisał:

Ten system w wersji 2K18 jest na forum daje link poniżej
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Można prosić o sumy kontrolne do tego oraz do final 2017? I może opis do 2018 od Mr.T

Jeśli gdzieś są to jestem ślepy, bo szukałem a nie na leniucha od razu proszę aby ktoś, coś.

1 godzinę temu, kamiloxf napisał:

@Szyp

A nazwy plików (archiwów które pobieracie) są tak opisane że np. ciag znaków po myślniku WCx8615012015-d68cf93e.zip to suma CRC pobranego archiwum

Jeżu ale głupi jestem.

Mam pewien problem z tym systemem... otóż nie działa mi ani myszka ani klawiatura ani żadne sterowniki nic kompletnie a gdy próbuje przez SlimDriver i przy użyciu internetu z telefonu to dalej nie działa... ktoś ma jakiś pomysł? 

9 godzin temu, PrEZeSinio napisał:

Mam pewien problem z tym systemem... otóż nie działa mi ani myszka ani klawiatura ani żadne sterowniki nic kompletnie a gdy próbuje przez SlimDriver i przy użyciu internetu z telefonu to dalej nie działa... ktoś ma jakiś pomysł? 

A próbowałeś jeszcze raz zainstalować?

19 godzin temu, PrEZeSinio napisał:

hmm nie za bardzo miałem jak ale spodziewałbym się tego samego co przy pierwszej instalacji

Nawet jeśli to samo by było to tylko upewniłoby Cię, że źle się ściągnął obraz płyty i trzeba by ściąganie powtórzyć. Trzeba ruszyć 4 literki i pogłówkować co jest nie tak, najlepiej metodą eliminacji przyczyn ... :)

4 godziny temu, TopGun napisał:

Nawet jeśli to samo by było to tylko upewniłoby Cię, że źle się ściągnął obraz płyty i trzeba by ściąganie powtórzyć. Trzeba ruszyć 4 literki i pogłówkować co jest nie tak, najlepiej metodą eliminacji przyczyn ... :)

z plikami to wątpię :P  bo kolega ma ten sam błąd no i nie ma mocnych na to niestety...

7 godzin temu, PrEZeSinio napisał:

z plikami to wątpię :P  bo kolega ma ten sam błąd no i nie ma mocnych na to niestety...

No właśnie - ten sam błąd, czyli źle ściągnięty lub nagrany obraz. Ludzie z tego forum używają tego obrazu, sam osobiście go używam, czy grudniowego czy lipcowego to nie ma znaczenia - wszystko pięknie śmiga. Znaczy się Ty albo kolega daliście ciała i jak prawie cała ludzkość zwalacie winę na innych bo tak się nauczyliście i jest łatwiej zamiast wziąć odpowiedzialność za to co się dzieje w Waszym życiu ... :/

Instalka z tego tematu jest poprawna. Spójrz na ilość plusików przy pierwszym poście (są one od osób udzielających na forum). Dopisz do tego dwa zera (liczę forumowe pijawki) i otrzymasz ilość potwierdzeń, że z obrazem jest wszystko OK. ;)

5 godzin temu, PrEZeSinio napisał:

kto powiedzial ze zrzucam wine na innych? pobieralem wszystko dokladnie a i tak nie dziala 

Ile razy pobrałeś ten obraz?

raz bo stwierdzilem ze drugi raz juz nie bede pobieral.
Czytałeś sam Siebie?

Chyba nie, leń do potęgi n-tej!
Narzekać i narzekać to masz czas i chęci a pobrać obraz ciężko kliknąć.....

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Oj... powyższe trąci mi trochę serem spodlaskim. Trafienie szóstki w totka dwa razy pod rząd jest bardziej prawdopodobne, niż to, że plik z błędem będzie miał zgodną sumę kontrolną z bezbłędnym plikiem źródłowym. 

4 godziny temu, Piterosky napisał:

A potem się dziwić czemu ci co robią obrazy zupdatowanych systemów nie mają ochoty na dalsze publikowanie ich.

Ja jakbym coś udostępniał to nie interesowałoby mnie co kto o tym myśli, ewentualnie jakieś pomysły co poprawić/dodać. Jeśli robię coś co sprawia mi radość to nie interesuje mnie w tym momencie opinia innych ludzi bo zrobiłem to dla samej radości tworzenia. Jeśli ktoś się przejmuje opinią to w tym momencie trąci to poświęceniem co nie jest zbyt dobre na dłuższą metę ... Zawsze należy robić to co sprawia nam największą radość (w sensie pozytywnym).

W dniu 28.08.2018 o 21:40, TopGun napisał:

Ja kiedyś ściągnąłem i sumy się zgadzały ale mimo wszystko było coś nie tak.

a moze wystarczylo instalator jeszcze raz zrobic :D

Cytat

Zawsze należy robić to co sprawia nam największą radość (w sensie pozytywnym).

a ja wyraznie napisalem ze sie wypalilem

8 godzin temu, Mr.T napisał:

a moze wystarczylo instalator jeszcze raz zrobic :D

Być może - nie sprawdzałem :D

8 godzin temu, Mr.T napisał:

a ja wyraznie napisalem ze sie wypalilem

No ale jakaś przyczyna tego była ...

Witam, pobrałem tego Windowsa, niby wszystko fajnie ale co jakiś czas mój antywirus ESET znajduje zagrożenie MSIL/Smal.FE w pliku do którego próbuje uzyskać dostęp aplikacja Windows PowerShell .Mam się martwić?