Skocz do zawartości

Windows 7 Sp1 (x86.x64) 2017 winclub PL Finał


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, kupernik napisał:

Słuchajcie bo mam kilka pytań jeśli chodzi o tego moda i ogólnie o W7 i jego WU :)

 

1. Jak poznać (korzystając z WU) które aktualizacje są odpowiedzialne za łatanie intelowskiego spectre/meltdown?

2. Jeśli załatam procesor intela np. przez WU, to czy jest to proces nieodwracalny?

3. Jeśli będę chciał zainstalować Windows 7 na X470 AORUS ULTRA GAMING + Ryzen 2700X + Samsung NVMe 970 pro, to mam dograć do tej instalki sterowniki z [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i Asmedia USB 3.1 driver ze strony Gigabyte od tej płyty?

1. Możesz sam sprawdzić u wujka Google.

2. Hmm o ile pamięć mnie nie myli jest to zabezpieczenie programowe (proteza?)

3. "dograj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, jak kilka osób przede mną wspomniało, jest kilka poprawek na WU które nie chcą się instalować za każdym razem jak instaluję ten system, niezależnie od komputera (próbowałem na kilku). Resetowanie WU nic nie daje. Są to poprawki : KB4284826, KB2952664, KB3021917, KB3068708, KB2862330, KB4284842 oraz prawdopodobnie aktualizacja definicji Microsoft Security Essentials (v4.10) . Dodam że na poprzednich kompach używałem WUUA (czy jakoś tak - chodzi o skrypt kolegi z forum ukrywający szpiegi), ale na tym który teraz zainstalowałem specjalnie tego nie robiłem żeby zobaczyć czy coś to zmieni - niestety nic to nie dało. Czy jest ewentualnie jakieś inne iso które moglibyście polecić na którym zadziałają poprawki na WU ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety , nic to nie daje. Musi to być coś związanego z systemem bo na każdym komputerze na którym instalowałem z tego obrazu jest dokładnie ten sam błąd...

 

EDIT: Pomyślałem że może komuś się przyda informacja na temat błędu który wyświetla wu.diagcab a mianowicie:

 

Błąd usługi Windows update 0x80070005                         "Nierozwiązany"

 

Próbowałem 2 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Yoosk napisał:

Gdzie się podział temat z wersją 2k18?

Cześć,

 

Został usunięty z  forum bo  :

1. Microsoft niszczy Windows 7 swoimi pseudo aktualizacjami, łatkami itd. (zawsze obwiniam M$ bo jak nie oni to kto ),

2. Użytkownicy forum (nie mam na myśli  wszystkich ) nie potrafili uszanować włożonej pracy ( każdy ma swoje granice a ta zostało po dwu.STO.kroć przekroczona),

3. Brak umiejętnego czytania ze zrozumieniem tego co napisał autor i przegięcie p..... (pkt.2),

 

 

 

Edytowane przez m4s
Dodałem swoje 3 grosze na zielono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, chciałem przed instalacją jeszcze czegoś się szybko dowiedzieć. Do tej pory po prostu instalowałem Windowsa 7, aktualizowałem do najnowszej wersji i wyłączałem Windows Update, ale jako iż mam na płycie starą wersję jeszcze bez SP1 to chciałem pobrać nowy obraz, żeby potem było mniej aktualizacji. Teraz pytanie, czy przy tej wersji najlepiej po instalacji od razu wyłączyć Update, czy pozwolić na instalację wszystkiego do najnowszej wersji? Z tego co widzę usunięte zostały jakieś szpiegujące aktualizację, o których myślałem, że występują tylko w Win10, więc może trzeba je najpierw odznaczyć przed ewentualnym pobieraniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ogor12 napisał:

Hej, chciałem przed instalacją jeszcze czegoś się szybko dowiedzieć. Do tej pory po prostu instalowałem Windowsa 7, aktualizowałem do najnowszej wersji i wyłączałem Windows Update, ale jako iż mam na płycie starą wersję jeszcze bez SP1 to chciałem pobrać nowy obraz, żeby potem było mniej aktualizacji. Teraz pytanie, czy przy tej wersji najlepiej po instalacji od razu wyłączyć Update, czy pozwolić na instalację wszystkiego do najnowszej wersji? Z tego co widzę usunięte zostały jakieś szpiegujące aktualizację, o których myślałem, że występują tylko w Win10, więc może trzeba je najpierw odznaczyć przed ewentualnym pobieraniem?

Jest to najnowsza wersja, i jest tu wszystko co trzeba, ja wyłączyłem Update, żeby nie zainstalowały się szkodliwe aktualizacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, chciałem przed instalacją jeszcze czegoś się szybko dowiedzieć. Do tej pory po prostu instalowałem Windowsa 7, aktualizowałem do najnowszej wersji i wyłączałem Windows Update, ale jako iż mam na płycie starą wersję jeszcze bez SP1 to chciałem pobrać nowy obraz, żeby potem było mniej aktualizacji. Teraz pytanie, czy przy tej wersji najlepiej po instalacji od razu wyłączyć Update, czy pozwolić na instalację wszystkiego do najnowszej wersji? Z tego co widzę usunięte zostały jakieś szpiegujące aktualizację, o których myślałem, że występują tylko w Win10, więc może trzeba je najpierw odznaczyć przed ewentualnym pobieraniem?
Użyj mojego skryptu UUAWU.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Yoosk napisał:

Gdzie się podział temat z wersją 2k18?

Tamten obraz miał mały błąd z prawami admina, został poprawiony skryptem i wrzucony ponownie, ale okazało się, że w skrypcie też pojawił się jedno-znakowy błąd (zwyczajna literówka). Kolega Remix z forum pierwszy to znalazł, ja podałem najłatwiejsze i najszybsze metody poprawy tego we własnym zakresie, ale szanownemu adminowi nie spodobał się uśmiechnięty emotikonek i jak zawsze zrobił raban o nic, bo poczuł się atakowany, chociaż nikt złego słowa o obrazie czy twórcy nie napisał. W podziękowaniu za szybką reakcję i wskazówki dotyczące własnoręcznej poprawy obrazu, temat został skasowany. Aha, wyraziłem też moją opinię na temat paranoicznego, wiecznie gburowatego zachowania admina, bo już nie wytrzymałem ciągłych irracjonalnych ataków. Tyle ode mnie gwoli wyjaśnienia. A obraz po poprawce skryptu działa jak należy, kto zdążył ściągnąć, ten ma.

razor1995 i P1O lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Widzior napisał:

chociaż nikt złego słowa o obrazie czy twórcy nie napisał. W podziękowaniu za szybką reakcję i wskazówki dotyczące własnoręcznej poprawy obrazu, temat został skasowany.

 

Taki jestes odwazny OK

 

mój obraz jest publiczny juz jak sprawdziłes zawartosc to rozumiem ze masz pobranego

więc moja prośba, upnij go cwaniaczku na jakis serwer np MEGA załóż temat i udostępnij linki jako ty, dołóż cegiełkę

 

zobaczysz jak szybko zniknie z sieci lub jak szybko dostaniesz wezwanie do skasowania pliku

 

pokaż jaki jesteś chojrak i zrób to 

 

mnie nie stac na mandat i na tłumaczenie się

 

MS wykańcza wszystko co nie Windows 10 :22

 

tak wię zapraszam do upublicznienia tego pliku :D zrób to dla użyttkowników Windows 7, miej serce

 

dlatego też moja decyzja (a czy do końca musiałem pisać dlaczego-raczej nie)

 

niewykluczone że niedługo i ten temat może zniknąć

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kamiloxf napisał:

Ten system w wersji 2K18 jest na forum daje link poniżej
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

To jest ten z fixem poprawiony? Inna sprawa, że poinstalowałem sobie ten pierwszy z tym błędem, zastosowałem usuwanie kluczy rejestru, które ktoś podał i w WU nie było już krzyku o prawa admina. Czy jeszcze gdzieś ten błąd się objawiał? Bo jakoś nie zauważyłem do tej pory ...

 

Kolejne pytanko mam odnośnie wersji z grudnia 2017 a chodzi mi o udostępnianie plików. Otóż mam wszystko udostępnione, powyłączane hasła, sieć domowa, uprawnienia dla wszystkich są ustawione i z innego kompa nie mogę nic ściągnąć - brak dostępu jest do plików na tym systemie. Czy ktoś się z tym może spotkał i może coś podpowiedzieć? Wcześniejsze wersje nie miały z tym problemu a tutaj jakoś takie coś się pojawiło i nie wiem o co biega. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mnemonic
12 godzin temu, Mr.T napisał:

Mała prośba 

 

załóż nowy temat moze byc nawet skopiowany moj opis

 

tylko ja nie chce byc autorem tematu

Przyłączam się do sugestii Mr.T. Przydałoby się wstawić do kompletu opis / jeżeli można prosić ????? /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kamiloxf napisał:

Ten system w wersji 2K18 jest na forum daje link poniżej
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ta to jeszcze inna wersja sądząc po crc .Wcześniej x64 były: 9f026815 i b11d5f47. Byłbym wdzięczny jakby ktoś skrótowo opisał która to czysta ,a która już poprawiona ewentualnie co i jak trzeba poprawić ,bo mowa tu wyżej o jakichś literówkach .
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie