Skocz do zawartości

Windows 7 Sp1 (x86.x64) 2017 winclub PL Finał


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Mr.T napisał:

nie zabroniłem udostępniania, co nie zobowiązuje mnie do reklamowania stron gdzie są obrazy, na dodatek płatnych w jakimś stopniu

Jasne. Zainstalowałem wersję 2018. Wszystko fajnie, tylko to w zdarzeniach:

Sesja „AutoLogger-Diagtrack-Listener” została zatrzymana z powodu następującego błędu: 0xC0000022

pojawia się po każdym uruchomieniu

plus parę ostrzeżeń np:

Aktualizacje metabazy IIS zostały przerwane, ponieważ nie zainstalowano usług IIS na tym komputerze lub je wyłączono. Aby skonfigurować platformę ASP.NET w celu uruchamiania jej w usługach IIS, należy zainstalować lub włączyć usługi IIS i ponownie zarejestrować platformę ASP.NET, korzystając z programu aspnet_regiis.exe /i.

Jest jakieś proste wyjaśnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie mam pojęcia co robię źle. Obraz bez problemu montuje się na pendrive ale za nic nie chce bootowac do instalatora. Mam podczas uruchamiania komunikat boot option, wybieram to i tam zaznaczam USB ale wtedy dostaje komunikat że nie da rady bootowac tego urządzenia. Urządzenie jest sprawne, już wcześniej instalowalem z niego win7. W biosie mam ustawione "legacy boot" jeszcze jest do wyboru uefi boot. Ktoś pomoże? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie Windows 7 Sp1 (x86.x64) 2018 winclub PL Finał ?

i najważniejsze choć jeszcze rok do tego czy będzie wydanie ostateczne Windows 7 Sp1 (x86.x64) 2020 winclub PL Finał z ostatnimi (darmowymi aktualizacjami) wydanymi wraz z zakończeniem wsparcia dla Windows 7 , 14 stycznia 2020roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, User napisał:

Czy będzie Windows 7 Sp1 (x86.x64) 2018 winclub PL Finał ?

i najważniejsze choć jeszcze rok do tego czy będzie wydanie ostateczne Windows 7 Sp1 (x86.x64) 2020 winclub PL Finał z ostatnimi (darmowymi aktualizacjami) wydanymi wraz z zakończeniem wsparcia dla Windows 7 , 14 stycznia 2020roku?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

instaluj aktualizacje jedna po drugiej i powinny wszystkie pójść (chodzi o te ważne aktualizacje)

 

A obraz pierwsza klasa :OL:thumbsup:

Teraz jeszcze tylko by się przydał taki obraz w styczniu 2020 :D

tylko że z dodatkowymi sterownikami usb nvme te nowe procki amd i intela, taki obraz "przyszłościowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2018 o 17:35, PatrzKomuUfaszGb napisał:

Witam. Nie mam pojęcia co robię źle. Obraz bez problemu montuje się na pendrive ale za nic nie chce bootowac do instalatora. Mam podczas uruchamiania komunikat boot option, wybieram to i tam zaznaczam USB ale wtedy dostaje komunikat że nie da rady bootowac tego urządzenia. Urządzenie jest sprawne, już wcześniej instalowalem z niego win7. W biosie mam ustawione "legacy boot" jeszcze jest do wyboru uefi boot. Ktoś pomoże? 

Nie wszystkie starsze płyty wspierają UEFI

Jeśli się nie botuje wystarczy zmienić w rufusie schemat partycionowania na mbr a docelowy system na "bios lub uefi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywam na pena za pomocą rufusa. Mam mozliwosc wyboru tylko trybu UEFA, a chce Legacy.

Jak to zrobic, albo gdzie znajde instalke pod Legacy?

 

 

Edit.

Dałem MBR i BIOS i poszlo.

 

 

Edit.

Problemow ciag dalszy.

Po zainstalowaniu obrazu na penie pod win10 po ponownym wsadzeniu pena do kompa, jest wykrywany ale nie widoczny. Na drugim kompie z win7 pena widac, ale ma inna ikone niz zwykle, ani to pamiec USB ani dysk twardy, jakby czytnik CD.. Format nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie