Skocz do zawartości

Windows 7 Sp1 (x86.x64) 2017 winclub PL Finał


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, m4s napisał:

No widzisz jaki że mnie ryzykant.
Masz do wyboru opcje: instalować albo nie instalować.
No Ziemia dalej się kręci..... Oj zapomniałem, jak jest płaska to co robi?plackuje?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Nie wiem dlaczego tak dziwnie ironizujesz czas może wyjść na dwór? Ja osobiście nigdy nie instalowałem aktualizacji zawsze opierałem swój system na tym co jest już wgrane i zaktualizowane przez osobę która wypuszcza tego typu Windowsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tak dziwnie ironizujesz czas może wyjść na dwór? Ja osobiście nigdy nie instalowałem aktualizacji zawsze opierałem swój system na tym co jest już wgrane i zaktualizowane przez osobę która wypuszcza tego typu Windowsy.
Regularnie zażywam świeżego powietrza.
Czyli jak jest Windows wgrany fabrycznie z bloatware to tak ma być? Wdech wydech wszyscy jesteśmy ofiarami postępu technicznego. Z 15 lat temu pewnie jeszcze biegałeś z drewnianym łukiem a po krzakach a teraz biegasz palcem po smartfonie....
Taka różnica. To napisałem- możesz instalować lub możesz nie instalować. I tak biegu czasu nie zmienisz.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już temat o aktualizacjach, to może Mr.T mi wyjaśni - jakim cudem? - obrazy w wersjach x86 i x64

wrzucone na files.fm  w dn. 2018-04-25, są z folderami  sources  > zmodernizowanymi 2017-03-30.

 

Więc aktualizacje od kwietnia do grudnia 2017 > "same wskoczyły do środka" ?  :whistle3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, jnm napisał:

jakim cudem? - obrazy w wersjach x86 i x64

wrzucone na files.fm  w dn. 2018-04-25, są z folderami  sources  > zmodernizowanymi 2017-03-30.

 

Więc aktualizacje od kwietnia do grudnia 2017 > "same wskoczyły do środka" ?  

Banalnie proste i logczne zarazem :22

ja w swoich obrazach dodawalem tylko poprawki - tak? - tak

więc integracja poprawek dotyczyła tylko pliku Install.wim, chyba logiczne

więc po co mialem za kazdym raze zmieniac podstawę skoro sie nie zmieniała

 

czyli najzwyczajniej w świecie wymieniałęm tylko plik install

 

dla przykladu majać dobre sprawdzone pióro, ktore leży w dłoni nie bede zmienial jak sie wypisze tylko wymienie wklad no nie :L

 

To jakbyś sie spytał jakim cudem wersja ESD ma install z windows 7 na instalatorze windows 10 

przeciez to nie tylko rozne daty ale i systemy :22

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mr.T napisał:

ja w swoich obrazach dodawalem tylko poprawki - tak? - tak

więc integracja poprawek dotyczyła tylko pliku Install.wim, chyba logiczne

PRZEPRASZAM, po otarciu sources , wyjaśniło się 

1381741685_1.-GSP1RMCULXFRER_PL_DVD.png.f8cda2da971283eaf523e09935c9f56e.png813582999_2.-sources.png.6aed3b220769721a462ba028663191de.png

zmyliło mnie to, że  data w sources , nie została automatycznie zmieniona na 2017-12-26,

dziwne - przecież install  jest podfolderem.

lecz jeszcze raz przepraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem temat i widzę, że wiele osób zgłasza błąd z KB2862330. Ja również nie mogę się z nim uporać, mam wersję x64 z pierwszego posta od Mr.T

Za każdym razem jak wyłączam komputer to słyszę dźwięk który sygnalizuje błąd w Windowsie, nie wyskakuje żadne okienko z widocznym błędem, tylko ten cholerny dźwięk. Ukryłem w WU tą poprawkę, ale nic nie pomaga. 

Co robić? Wiele osób ma ten problem, więc to obraz jest skopany?

 

TNco3HI.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LDZ-KID

Skopany to ty masz beret.  Nie chce ci się szukać w Google co M$ spie...... więc czepiasz się o byle g... jak @M10T  wczoraj na Czatbox.

Jakoś na poprzednim PC nie miałem problemów z tym modem i innymi od  @Mr.T

 

 

No i tak na marginesie aktualizacja KB2862330 jest już (chyba) w tej siódemce (kilka sek w google i masz na złotej tacy) i dlatego parapetom wywala błąd :

Przechwytywanie.JPG.a359b9b8fdf6955c590b2082f1b35435.JPG

 

Przez waz odechciewa się cokolwiek robić  ponieważ potraficie tylko marudzić i zrzucać winę M$ na innych i samodzielnie nie potraficie znaleść rozwiązania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadDragory, ale @M10T  to ty szanuj, to przecież nasz najlepszy forumowy informatyk, miszcz :E :E :E nieźle się uśmiałem wczoraj z niego.

A co do tematu, to jest to idealny system do "zainstaluj, wyłącz WU, i zapomnij o problemach" i jak najbardziej niech jest na forum, bo to najlepsza wersja Win7. Sam go używam na stacjonarce i na lapku. A maruderów olać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja mam taki problem że muszę zintegrować sterowniki USB i NVMe do obrazu, problem w tym że narzędzie które mam potrafi to zrobić tylko z czystym, niemodyfikowanym obrazem... Próbowałem już z tym który udostępnił Mr.T... i się nie udało... więc może da się odwrócić proces i do otrzymanego instalatora po dorzuceniu tych sterowników do czystego obrazu, zintegrować wszystkie poprawki które wprowadził Mr.T... tylko jak to zrobić? Nie siedzę w instalatorach więc może jakbym się zagłębił w temat to po dłuuugim czasie może udałoby mi się coś w miarę sensownego sklecić... no ale może... sto razy szybciej byłoby gdyby Mr.T chciałoby Ci się do mojego obrazu dorzucić Twoje poprawki?  Chyba że receptura na otrzymanie obrazu werjsi Mr.T jest tajna - ja to rozumiem przecież poświęciłeś na to pewnie mnóstwo czasu... w każdym razie muszę jakoś to rozwiązać, pytanie tylko jak to osiągnąć? Ktoś pomoże? :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, panantoni napisał:

Ja mam taki problem że muszę zintegrować sterowniki USB i NVMe do obrazu, problem w tym że narzędzie które mam potrafi to zrobić tylko z czystym, niemodyfikowanym obrazem...

No to ja nie wiem jakiego narzędzia ty używasz, bo ja sobie właśnie ten obraz przerabiałem na wszelkie sposoby i problemów nie było. I NTLite, i WinToolkit, czy nawet automat MSI Smart Tool.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam kilka pytań odnośnie tych wersji Windowsa 7.

 

- Lepiej instalować wersję z Grudnia 2017, czy może tą czystą (bez aktualizacji) z z maja 2011? 

- Wersje ze zintegrowanymi aktualizacjami (grudzień 2017, czerwiec 2018) działają dużo wolniej niż zwykły Winows 7 + SP1 z 2011 roku?

- Czy wersja z grudnia 2017 zawiera łatki, które blokują luki w zabezpieczeniach procesorów Intela i AMD - Meltdown i Spectre? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1 - wersja z 2017,

Ad 2 - wolniej na pewno bo to ponad 200 aktualizacji mniej - ale i Windows jakiś taki dziurawszy,

Ad 3 - tego nie wiem, ale chyba niet( to nie jest na 100% pewno)

 

Zresztą łatki-sratki - Windows działa czy aż tak wolniej, chyba nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, m4s napisał:

Ad 1 - wersja z 2017,

Ad 2 - wolniej na pewno bo to ponad 200 aktualizacji mniej - ale i Windows jakiś taki dziurawszy,

Ad 3 - tego nie wiem, ale chyba niet( to nie jest na 100% pewno)

 

Zresztą łatki-sratki - Windows działa czy aż tak wolniej, chyba nie...

Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2018 o 10:43, sc0rpow napisał:

Słuchajcie, mam kilka pytań odnośnie tych wersji Windowsa 7.

 

- Lepiej instalować wersję z Grudnia 2017, czy może tą czystą (bez aktualizacji) z z maja 2011? 

- Wersje ze zintegrowanymi aktualizacjami (grudzień 2017, czerwiec 2018) działają dużo wolniej niż zwykły Winows 7 + SP1 z 2011 roku?

- Czy wersja z grudnia 2017 zawiera łatki, które blokują luki w zabezpieczeniach procesorów Intela i AMD - Meltdown i Spectre? 

 

Weź wersje 2017.

Instalując czystą i tak musisz ściągać aktualizacje bo prawie każdy program czegoś wymaga a to net frameworka a to direct x a to jeszcze czegoś innego.

W efekcie czego po takich aktualizacjach system jest o wiele wolniejszy niż w wersji 2017.

 

A co do łatek sprawdzałem przed chwilą nie ma żadnych, ale możesz je samodzielnie wyszukać i wgrać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie