Skocz do zawartości

Win 8.1 2k17


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze - grzeczniej, 

Po drugie - przeczytaj pierwszy post ze zrozumieniem,

Po trzecie - potencjalne rozwiązanie problemu było przedstawione w poprzednich postach - przeczytaj cały temat, a jak się nie podoba, zainstaluj oryginał, nikt Cię nie zmusza do używania tego moda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam,

to jest Babol, WiFi nie działa-zapamietywanie sieci,trzeba się za każdym razem logować!, a  Tfurca tego babola milczy!  

Masz nieuzasadnione pretensje do naszego dobroczyńcy, twórcy wspaniałych Systemów. Trzeba najpierw poszukać winy u siebie, u mnie x32 i x64 pracuje idealnie na laptopie i na stacjonarnym. Nie wiem gdzie chodziłeś do szkoły, ale musisz się dokształcić  nie pisze się "Tfurca" tylko Twórca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały temat i wygląda to obiecująco  :)Mam dość 10, jej problemów, ciągłego odpalania usług i pracy dysku na 100% więc z wielką chęcią się przerzucę na ten system po świętach  :) Dopóki nie będę potrzebował 10 to nie ruszę jej żadnym palcem, po instalacji opiszę swoje przeżycia i niesamowitą podróż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy miał ktoś problem instalacją Kaspersky Internet Security 2018 na tym systemie?

Podczas próby instalacji po jakimś czasie wyskakuje mi jakiś błąd.

Próbowałem w systemie awaryjnym ale to samo pokazuje mi że błąd 1709 .

Niestety próby osunięcia tego błędu i ponownej instalacji nie przynoszą skutku. A mam klucz wykupiony na rok.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2018 o 11:34, djborek napisał:

@Mr.T mógłbyś podrzucić ten motyw z poprzedniej wersji z kobietą na tapecie?

 

W dniu 17.03.2018 o 21:19, sawa_on napisał:

Witam

Też mam prośbę o ten motyw z kobietą na tapecie.

Pozdrawiam

 

Proszę bardzo, tapetka do pobrania [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

A ta Pani to Arra Castro. Tutaj w lustrzanym odbiciu  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Podziękowania dla oliveira34 za pomoc w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zainstalować wersję x86 na mojego tableta [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników].

Niestety ale w moim "Bios-e" nie widzę opcji bootowania po Legacy a tylko UEFI. Doszedłem że to UEFI jest chyba 64-bitowe bo pendriv-y i instalką 32bit nie są uruchamiane.

Czy jest jakiś sposób aby zrobić Pendrive-a z systemem 32bit tak by to UEFI go odczytało i instalacja ruszyła ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mr.T napisał:

to masz cos u siebie spartolone każdy go bierze

nagrywaja rufusem chociaz nie potrafia wybrac odpowiedniej opcji i potem sa takie cuda.

 

nagrywajcie iso [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] jak nie wiecie dokladnie o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2018 o 16:01, Matrius napisał:

podczas instalacji tego windowsa [a instaluje z pen'a] pojawia mi się niebieski ekran. czy to dalej instalacja idzie czy coś jest nie tak?

 

Sprawdź sumy kontrolne oraz pendrive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie