Skocz do zawartości

Win 8.1 2k17


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Imperator64 napisał:

Udostepnienie neta ze smartfona, czy modemu usb tez nie dziala?

Czytaj ze zrozumieniem, mam/mialem problem z karta sieciowa, tzn win nie widzial w ogole ze karta sieciowa jest podlaczona nie wykrywal jej a tym bardziej wifi, wiec odpada udostepnienie neta ze smartfona, bo juz bym to dawno zrobil jakby dzialalo. A co do modemu usb to nie chodzilo mi o olanie sprawy tylko naprawienie. Dzieki wielkie dla

W dniu 18.09.2018 o 21:29, m4s napisał:

Użyj tego [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Pobralem na drugim kompie full pakiet i przerzucilem, i na szczescie zalapalo. Rowniez nie zaskoczyl jeden plik od chipsetu ale poza tym cala reszta pieknie zatrybila. Problem byl w sterownikach, tak jak podejrzewalem, pobralem mase roznych ale zadne dobrze nie zaskoczyly dopiero te podane wyzej. Wielkie dzieki jeszcze raz dla Ciebie :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakby to zadzialalo to by byl jakis ratunek, sprawdze z ciekawosci jak wroce do domu, bo oczywiscie kabel 2 ladowarce na stale jest a osobny w domu gdzies lezy. Jak cos warto wozic ze soba, dobrze to zwracam honor bo jakies wyjscie by to bylo z tej sytuacji :-) ale na szczescie to juz domysly :-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty ten Windows Personal System. Zobaczcie jak to śmiga na wirtualce. Wrócę do domu to postawię go chyba na czysto bo aż korci.

Od siebie dodatkowo tuż po instalacji wykastrowałem Windows Update, Defendera, wszystko co związane z WindowsStore i centrum zabezpieczeń z centrum akcji.

Ciekawe czy system się nie wysypie jak go postawie w tradycyjny sposób.

 

 

 

m4s lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykastrowales WU a zdajesz sobie sprawe ile poprawek jest dla framework?

Usuwanie WU na nie nowym juz systemie to czysta glupota, to samo Defender. To nie Win 10.

Defender jest wystarczajacy, pod waunkiem ze surfujesz z porzadnej przegladarki jak Yandex, Opera, z dobrym kompleksowym blockerem typu AdGuard, czy Nano AdBlocker+Nano Defender. Wtedy na tym systemie niegrozny malwere, phishing i wirusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2018 o 10:41, Rasty napisał:

Witam, idzie zintegrować  wygląd explorera 8, jest tylko 7. Z tego co pamiętam było pod prawym klawiszem myszki wybierz wygląd explorera, w tej wersji tego nie ma a super by było.

tak bylo w starszych edycjach :)  wypakuj i odpal jako admin [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

3 godziny temu, RetroN napisał:

Jest bodajże w folderze TUNING :)

tuning jest ale w JG a nie tym :) 

Rasty lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sebio napisał:

wITAM, NIE IDZIE ZAINSTALOWAC poprawki KB4462926 , Próbowałem ręcznie i nie da rady , automatycznie też nie , macie jakiś pomysł, pozdrawiam

Następny ...  :OI

Było pisane nie raz, ze modów/kastratów się nie aktualizuje - nie wszystkie łaty poprawnie się wgrają, a po drugie, można w ten sposób zniwelować wysiłek autora włożony w "dopieszczenie" systemu

Masz wybór - wyłączyć WU lub przejść na niemodowany system

 

m4s lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, G77 napisał:

mi po instalacji nie dziala automatyczne laczenie wifi po restarcie, a po instalacji sterownikow programem SDI bardzo dlugo startuje , tz jest kursor ale ekran czarny ,dopiero po ponad 1min wskakuje pulpit :/

Co do Wi-Fi wystarczy dwie usługi uruchomić.

Co do sterowników nie polecam instalacji programami bo miałem podobny efekt.

Bezpośrednio z exe lub inf i śmiga aż miło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, G77 napisał:

ps. dostaje jedynie nerwy ze nie ma opcji w touchpad aby ustawic przewijanie krawedziowe 1 palcem , bo 2 to masakra jakas , czemu to wywalil z opcji ustawienia cymbaly to nie wiem ?

A stery od tochpada zainstalowałeś czy na domyślnych lecisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie