Skocz do zawartości
Mr.T

Win 8.1 Personal System (PS) 2k17

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę się bootowac próbowałem Rufusem WTB oraz pod Linuxem i zawsze stoi na takim etapie.

Sumy kontrolne prawidłowe.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

@edit

Ustawiłem MBR zamiast GPT i normalnie się odpaliło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dałem temu systemowi kolejną szansę, ale i tym razem jest problem z internetem. Za każdym razem trzeba się na nowo łączyć z siecią bo nie zapamiętuje połączeń...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, matete napisał:

Dałem temu systemowi kolejną szansę, ale i tym razem jest problem z internetem. Za każdym razem trzeba się na nowo łączyć z siecią bo nie zapamiętuje połączeń...

Cofnij się do strony 10 tego tematu i sobie znajdź rozwiązanie, nic trudnego, marudzić bardzo łatwo:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

System chodzi jak marzenie. Mam problem tylko z jednym programem - Megasync do synchronizacji z chmurą. Po ściągnięciu (podczas synchronizacji) pewnej ilości plików (za każdym razem innej) program "udaje", że pobiera dalej, jednak w rzeczywistości nic nie ściąga. Pobieranie stoi w miejscu, jednak sam program się nie zawiesza. Mało tego, sam program obciąża procesor jakby pobierał rzeczywiście pliki. Próbowałem wyłączać zaporę windowsa  (innego firewalla nie używam), dodawać wyjątek do zapory, jednak bezskutecznie. Dopiero zamknięcie programu oraz wyłączenie go w menedżerze zadań oraz powtórne włączenie chwilowo naprawia problem.  Może ktoś wskaże mi jakąś wskazówkę, gdzie szukać przyczyny? Na windows 7 wszystko działało bezbłędnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Dukee napisał:

System chodzi jak marzenie. Mam problem tylko z jednym programem - Megasync do synchronizacji z chmurą. Po ściągnięciu (podczas synchronizacji) pewnej ilości plików (za każdym razem innej) program "udaje", że pobiera dalej, jednak w rzeczywistości nic nie ściąga. Pobieranie stoi w miejscu, jednak sam program się nie zawiesza. Mało tego, sam program obciąża procesor jakby pobierał rzeczywiście pliki. Próbowałem wyłączać zaporę windowsa  (innego firewalla nie używam), dodawać wyjątek do zapory, jednak bezskutecznie. Dopiero zamknięcie programu oraz wyłączenie go w menedżerze zadań oraz powtórne włączenie chwilowo naprawia problem.  Może ktoś wskaże mi jakąś wskazówkę, gdzie szukać przyczyny? Na windows 7 wszystko działało bezbłędnie.

To nie jest wina systemu tylko twoja, bo masz limit na darmowym koncie. Restart pomaga na chwilę tylko zanim się skapnie. Darmowe mają limity na wysyłanie/ściąganie. Poczytaj o tym na internecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, shepard napisał:

To nie jest wina systemu tylko twoja, bo masz limit na darmowym koncie. Restart pomaga na chwilę tylko zanim się skapnie. Darmowe mają limity na wysyłanie/ściąganie. Poczytaj o tym na internecie.

Najwyraźniej coś zmienili. Czytalem o limitach na wielkość pliku. Jednak o limitach na sciaganie i pobieranie nie. W programie jest pasek limitu, który się nie zapełnia. Jednak wszystko możliwe :-).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się nad instalacją tej wersji. 

Głównie pracuję ( Wyceny, Projektowanie i maile ) do tego 20 % Gram.

Lubię jak coś śmiga nie zadając głupich pytań - działa solidnie, szybko i na długo.

Czy to dobry wybór ? 

Może ktoś zna coś lepszego i poleci ?

Zastanawiam się nad W10, ale nie lubię inwigilacji pomimo, że niektóre gry działają tylko pod nim.

Może on nie taki straszny ? Można odpalać jakoś gry pod @ 8.1 które są tylko pod 10 ?

Mój komp : i5 7600i - GT1060 - 16 GB RAM - SSD M.2 + 2 TB HDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, jacobobbo napisał:

Zastanawiam się nad instalacją tej wersji. 

Głównie pracuję ( Wyceny, Projektowanie i maile ) do tego 20 % Gram.

Lubię jak coś śmiga nie zadając głupich pytań - działa solidnie, szybko i na długo.

Czy to dobry wybór ? 

Może ktoś zna coś lepszego i poleci ?

Zastanawiam się nad W10, ale nie lubię inwigilacji pomimo, że niektóre gry działają tylko pod nim.

Może on nie taki straszny ? Można odpalać jakoś gry pod @ 8.1 które są tylko pod 10 ?

Mój komp : i5 7600i - GT1060 - 16 GB RAM - SSD M.2 + 2 TB HDD

Z tym komputerem nawet nie zobaczysz żadnego ładowania tego systemu. Używam go raczej odwrotnie niż pan ale nigdy na nic nie narzekałem. W porównaniu z 10-ami z których korzystałem zdecydowanie polecam ten. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.01.2018 o 21:23, omron napisał:

Witam

takie małe zapytanie,czy ktoś miał przy instalacji sterowników IRST monit o brak NET Framework 4.5 ?

(chodzi o to, czy ta wersja moda go posiada) wersja pro.

Witam

..mam ten sam problem, instalator IRST nie wykrywa net Framework 4,5. Wie ktoś jak to rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi