Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 8.1 2k17

Recommended Posts

A jak tryb awaryjny z jakiegoś powodu się nie uruchomi, to jak później zmienić ustawienia by wrócić do normalnego?

A dlaczego miał by się nie uruchomić tryb awaryjny. Czy to pod awaryjnym, czy normalnie msconfig jest zawsze dostępny, wiec bez obaw ;)

Na tym systemie?, bo ja tak wchodziłem na tym i system normalnie uruchomił się w trybie awaryjnym. Musiałem się dostać do awaryjnego, by użyć EPA, poszło gładko.

Zresztą tu też jest to ładnie opisane, żeby nie było, że sobie wyssałem z palca

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Fakt, wszystko jest możliwe, pytanie dotyczyło tego systemu, sprawdziłem i działa bez problemu, inaczej bym nie pisał. Ja miałem kiedyś taki przypadek na windows 7, że już przy rozruchu (przez F8, czy F5, chyba to się wchodziło) system uruchamiał sie w trybie awaryjnym, ale nic nie szło zrobić, bo explorer samoczynnie się restartował, co się załadowały wszystkie ikony, to restart, działał jak zapętlony, szału można było dostać

jest sposób aby zmienić wygląd na expolera na winde 8

Sprawdź to:

a jeżeli nie chce niczego z czymkolwiek integrować?(szukałem internet ale niewiele powiedział albo nie umiem znaleźć)

żeby całkowicie wywalić StartIsBack to przez dodaj-usuń? (i gdzie jeszcze czyścić?)-wolę ClassicShell'a

a jeżeli nie chce niczego z czymkolwiek integrować?
tym było dodane wiec logiczne ze tym usuniesz

a wogole to [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

po coś to napisałem nie pasuje mi wygląd, wprowadzane zmiany nie pobieram

StartIsBack już jest zintegrowany z instalką moda - możesz odinstalować i na jego miejsce wgrać ClassicShella - kilka minut roboty.  Użyj Revo to jeszcze rejestr przeskanuje w poszukiwaniu wpisów usuniętego programu - jak tak się boisz pozostałości po StartIsBack. 

tym było dodane wiec logiczne ze tym usuniesz

a wogole to [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

po coś to napisałem nie pasuje mi wygląd, wprowadzane zmiany nie pobieram

StartIsBack już jest zintegrowany z instalką moda - możesz odinstalować i na jego miejsce wgrać ClassicShella - kilka minut roboty.  Użyj Revo to jeszcze rejestr przeskanuje w poszukiwaniu wpisów usuniętego programu - jak tak się boisz pozostałości po StartIsBack.

Stwierdziłem: zapytam, to tylko 2 szczegóły (głównie przycisk "w górę" obok ścieżki katalogu); więc możliwe, że uzyskam odpowiedź albo akceptuję jak jest. Zupełnie się z Tobą zgadzam: nie pasuje mi=nie biorę.

Dziękuję Panowie.

Temat wifi ogarnąłem :) 

Póki co system śmiga aż miło :)

Witam! Proszę o pomoc w tym temacie.Zainstalowałem sterownik broadcom 802  i nadal nie wykrywa wi fi :wacko:

Witam, jak ten system dziala w grach, jest jakaś widoczna róznica w FPS'ach, czy nie ma żadnej?

Ta, na poziomie błędu pomiarowego :D A tak serio, to zależy od sprzętu. Na bardzo słabym pewnie odczujesz poprawę, znów na lepszym pewnie w ogóle :)

Po pierwsze - grzeczniej, 

Po drugie - przeczytaj pierwszy post ze zrozumieniem,

Po trzecie - potencjalne rozwiązanie problemu było przedstawione w poprzednich postach - przeczytaj cały temat, a jak się nie podoba, zainstaluj oryginał, nikt Cię nie zmusza do używania tego moda

Pozdrawiam,

to jest Babol, WiFi nie działa-zapamietywanie sieci,trzeba się za każdym razem logować!, a  Tfurca tego babola milczy!  

Masz nieuzasadnione pretensje do naszego dobroczyńcy, twórcy wspaniałych Systemów. Trzeba najpierw poszukać winy u siebie, u mnie x32 i x64 pracuje idealnie na laptopie i na stacjonarnym. Nie wiem gdzie chodziłeś do szkoły, ale musisz się dokształcić  nie pisze się "Tfurca" tylko Twórca.

Przeczytałem cały temat i wygląda to obiecująco  :)Mam dość 10, jej problemów, ciągłego odpalania usług i pracy dysku na 100% więc z wielką chęcią się przerzucę na ten system po świętach  :) Dopóki nie będę potrzebował 10 to nie ruszę jej żadnym palcem, po instalacji opiszę swoje przeżycia i niesamowitą podróż