Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 8.1 2k17

Recommended Posts

31 minut temu, romeczek napisał:

Niestety... nie działa.

Działa  na pewno !

19 minut temu, C9S napisał:

po co wy instalujecie takie stare mody mamy 2020 rok 

A Ty myślisz że te z 2020 roku  są lepsze ?  , widzę że coś cieniutko  to ogarniasz ? .

Teraz, woj_ani217 napisał:

Działa  na pewno !

A Ty myślisz że te z 2020 roku  są lepsze ?  , widzę że coś cieniutko  to ogarniasz ? .

no chyba ty to jest główne zadanie moda żeby mieć system jak najbardziej zaktualizowany i zoptymalizowany a ten ma 3 lata już 

No i w czy masz problem żeby był  zaktualizowany  na dzień dzisiejszy !? ,   troszeczkę czasu  i masz z 2020 r  win 8.1 nie wyszedł w 2020 r  to  poprawki naprawiające , łatające  buble  wypuszczane przez MS  , baza pozostaje ta sama.

Oj cieniutko . cieniutko  w temacie.

2 minuty temu, woj_ani217 napisał:

No i w czy masz problem żeby był  zaktualizowany  na dzień dzisiejszy !? ,   troszeczkę czasu  i masz z 2020 r  win 8.1 nie wyszedł w 2020 r  to  poprawki naprawiające , łatające  buble  wypuszczane przez MS  , baza pozostaje ta sama.

Oj cieniutko . cieniutko  w temacie.

bez sensu lepiej zrobić nowy obraz 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  jak nie umiesz pobrać to tu masz ten sam Win 8.1  tylko ma dodane sterowniki  i tu nie powinieneś  mieć żadnych problemów z pobraniem

15 minut temu, C9S napisał:

bez sensu lepiej zrobić nowy obraz 

widzę że jesteś z tych ciężko wytłumaczalnych  "  nie bo nie  zabieram zabawki i idę do domu "  .

A ten nowy obraz co będzie miał ? po za  poprawkami jakie wyszły  od wydania modu do dnia dzisiejszego ?

jnm likes this

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

System wygląda swietnie, tylko dlaczego nie można wlaczyc opcji "aero peek"? Czyli, ze po najechaniu mysza tak jak w win7 wyswietla się zmaksymalizowana zawartość podświetlonego okna?

Kolejna kwestia w win7 przy wyszukiwaniu jakiejś frazy w polu wyszukiwaniu miałem wrazenie, ze wyszukiwalo szybciej, czy jest możliwe ze wyszukiwanie działa wolniej przez konfiguracje "StartIsBack"?

15 godzin temu, ChatStresser napisał:

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

System wygląda swietnie, tylko dlaczego nie można wlaczyc opcji "aero peek"? Czyli, ze po najechaniu mysza tak jak w win7 wyswietla się zmaksymalizowana zawartość podświetlonego okna?

Kolejna kwestia w win7 przy wyszukiwaniu jakiejś frazy w polu wyszukiwaniu miałem wrazenie, ze wyszukiwalo szybciej, czy jest możliwe ze wyszukiwanie działa wolniej przez konfiguracje "StartIsBack"?

Startisback nie jest perfekcyjny to zamiennik menu ;)

W dniu 23.04.2020 o 20:07, michalczarny23 napisał:

Startisback nie jest perfekcyjny to zamiennik menu ;)

Do perfekcji temu daleko skoro wyszykuje pliki 2-3x dłużej niż normalnie. To już wole siedzieć na starym windowsie 7, bo to bardzo istotna kwestia nie po to kupuje się dyski SSD, żeby wyszukiwać pliki jak na HDDku...

Kolejna kwestia, brak aero peek, dla mnie również niezbędny program, nie wiem dlaczego @Mr.T nie dodał go w swojej modyfikacji :<

34 minuty temu, ChatStresser napisał:

aero peek

tak trudno zaznaczyc ptaszka?

595.jpg

W dniu 23.04.2020 o 20:07, michalczarny23 napisał:

Startisback nie jest perfekcyjny to zamiennik menu

wystarczy odinstalowac i wgrac co pasuje

Czy ktoś z was spotkał się z takim problemem. Na moim dysku przenośnym zbootowalem system - na dwóch innych laptopach poszło bez problemu, a na hp 650 niestety, wchodząc w BIOS wersja dość okrojona wstawiam screeny, nie ma opcji żeby zmienić UEFI ani primary Legacy, mogę jedynie wybrać jednorazowy rozruch ale po nim system nie ładuje się z dysku zewnętrznego tylko wyskakują takie kropeczki jak na załączonym zdjęciu. Macie jakieś pomysły co z tym zrobić?? 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Witam, wersja pro zainstalowana świeżo postawiony system ale jedno pytanie co to jest ? jak się tego pozbyć ?
Przechwytywanie.PNG.1ac38f12da5c2a2ca7aa4bd209e7c177.PNG

Edit: Czy możliwe że zainstalowało mi stery do routera ? 
Podłączony jestem po kablu do neta a router w innym pokoju na światłowodzie.

Działa i to 3Mb/s

link do 8.1 64 bit z pierwszej stony [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Na tym systemie instalacja poprawki miesięcznej 2020-07 kończy się błędem. Próbowałem aż 4 razy. W międzyczasie wskoczyła poprawka do stosu 2020-07, ale to nic nie pomogło. Wie ktoś jak zainstalować tę poprawkę?