Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 8.1 2k17

Recommended Posts

Witam, idzie zintegrować  wygląd explorera 8, jest tylko 7. Z tego co pamiętam było pod prawym klawiszem myszki wybierz wygląd explorera, w tej wersji tego nie ma a super by było.

W dniu 6.10.2018 o 10:41, Rasty napisał:

Witam, idzie zintegrować  wygląd explorera 8, jest tylko 7. Z tego co pamiętam było pod prawym klawiszem myszki wybierz wygląd explorera, w tej wersji tego nie ma a super by było.

Jest bodajże w folderze TUNING :)

W dniu 6.10.2018 o 10:41, Rasty napisał:

tak bylo w starszych edycjach :)  wypakuj i odpal jako admin [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

3 godziny temu, RetroN napisał:

Jest bodajże w folderze TUNING :)

tuning jest ale w JG a nie tym :) 

Rasty likes this

W dniu 16.10.2018 o 16:27, Tomsoneg99 napisał:

Systemik ogólnie zajefajny Fortnite chodzi o 50fps więcej niz na 10 szybkość otwierania sie stron też jest niesamowicia szybsza nic tylko brać...

Porównywałeś szybkość do np sch 1803?

4 godziny temu, sebio napisał:

wITAM, NIE IDZIE ZAINSTALOWAC poprawki KB4462926 , Próbowałem ręcznie i nie da rady , automatycznie też nie , macie jakiś pomysł, pozdrawiam

Następny ...  :OI

Było pisane nie raz, ze modów/kastratów się nie aktualizuje - nie wszystkie łaty poprawnie się wgrają, a po drugie, można w ten sposób zniwelować wysiłek autora włożony w "dopieszczenie" systemu

Masz wybór - wyłączyć WU lub przejść na niemodowany system

m4s and mbielak012 like this

mi po instalacji nie dziala automatyczne laczenie wifi po restarcie, a po instalacji sterownikow programem SDI bardzo dlugo startuje , tz jest kursor ale ekran czarny ,dopiero po ponad 1min wskakuje pulpit :/

2 godziny temu, G77 napisał:

mi po instalacji nie dziala automatyczne laczenie wifi po restarcie, a po instalacji sterownikow programem SDI bardzo dlugo startuje , tz jest kursor ale ekran czarny ,dopiero po ponad 1min wskakuje pulpit :/

Co do Wi-Fi wystarczy dwie usługi uruchomić.

Co do sterowników nie polecam instalacji programami bo miałem podobny efekt.

Bezpośrednio z exe lub inf i śmiga aż miło 

1 godzinę temu, G77 napisał:

moze i tak , ale na probe zainstalowalem win 8.1JG x64 core i po instalacji SDI sterownikow nic takowego mi sie nie dzieje 

• @G77 mam tego moda od początku jego powstania i zero problemów a jestem wymagającym użytkownikiem

instalowalem na innych lapkach i dziala ok , i nie wiem czemu u mnie swirowalo 

ps. dostaje jedynie nerwy ze nie ma opcji w touchpad aby ustawic przewijanie krawedziowe 1 palcem , bo 2 to masakra jakas , czemu to wywalil z opcji ustawienia cymbaly to nie wiem ?

53 minuty temu, G77 napisał:

ps. dostaje jedynie nerwy ze nie ma opcji w touchpad aby ustawic przewijanie krawedziowe 1 palcem , bo 2 to masakra jakas , czemu to wywalil z opcji ustawienia cymbaly to nie wiem ?

A stery od tochpada zainstalowałeś czy na domyślnych lecisz ?

zainstalowalem , i wlasnie nie ma opcji aby wybrac 1 palcem scrolla :(

czy to na tym mod czy jg8.1

kiedys z tym walczylem ale to dawno bylo , i chyba bede musial zas , bo mnie urvica biere 2 palcami przewijac , co chwile mi sie cos innego wlancza bo czuly ten tochpad :/

57 minut temu, G77 napisał:

zainstalowalem , i wlasnie nie ma opcji aby wybrac 1 palcem scrolla :(

czy to na tym mod czy jg8.1

kiedys z tym walczylem ale to dawno bylo , i chyba bede musial zas , bo mnie urvica biere 2 palcami przewijac , co chwile mi sie cos innego wlancza bo czuly ten tochpad :/

Program w najnowszej wersji? Jeśli tak - poszukaj w rejestrze. Ewentualnie możesz poszukać alternatywnego oprogramowania. Z tego co znalazłem masz touchpad Synaptics.

22 minuty temu, marcelgg napisał:

Program w najnowszej wersji? Jeśli tak - poszukaj w rejestrze. Ewentualnie możesz poszukać alternatywnego oprogramowania. Z tego co znalazłem masz touchpad Synaptics.

a co mam poszukac  w rejestrze?

mam ver 19.17.128 02may17

W dniu 6.11.2018 o 10:55, M4T  napisał:

Co do Wi-Fi wystarczy dwie usługi uruchomić.

Co do sterowników nie polecam instalacji programami bo miałem podobny efekt.

Bezpośrednio z exe lub inf i śmiga aż miło 

Proszę napisz, które usługi, próbowałem ale niic ni pomogło, widocznie złe usługi zmieniałem.

1 minutę temu, jorgusek napisał:

Proszę napisz, które usługi, próbowałem ale niic ni pomogło, widocznie złe usługi zmieniałem.

Wielokrotnie to było wertowane w tym temacie