Skocz do zawartości
Mr.T

Win 10 1709 Extreme PC/Tablet (x86-x64) 2k17

Rekomendowane odpowiedzi

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Zapomniałeś napisać  Windows 10 Pro lub Home  no i musisz koniecznie przeczytać to co napisał autor na pierwszej stronie oo albo zrobię to za ciebie i dam ci na tacy :

Jeżeli masz już dość kafelków, a potrzebujesz prostego i szybkiego systemu operacyjnego

do podstawowych codziennych czynności to jest to coś dla Ciebie.

"Uczulam, nie jest to "MOD" dla ludzi, którym się marzy Sklep, METRO UI lub pełna obsługa Windows Update. Ci niech lepiej go zostawią dla innych, nie chcę później słyszeć, że coś im nie działa."

Mod "Win 10 1709 Extreme PC/Tablet (x86-x64)" zbudowany został na bazie "Windows 10 Pro i Home 16299.125" PL.

System dla osób lubiących wyzwania i ceniących minimalizm oraz prostotę bez mnóstwa dodatków, i wodotrysków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I dlatego przestałęm wydawać modyfikacje

po pierwsze Microsoft chrzani poprawki

po drugie user ktory pobiera nie bierze pod uwagę ze to system cięty i że coś może nie działać

myśli że autor tak jak MS ma setki testerów i może wsio sprawdzić (MS ma i też odpierdziela takie babole że szkoda mówić :22 )

że my mamy możliwość sprawdzić działanie modyfikowaniego sprzętu na wszelakie oprogramowanie i każdy sprzęt (marzenia)

więc sami rozumiecie :L chce bez nerwicy dożyc starości :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.05.2018 o 14:13, Mr.T napisał:

I dlatego przestałęm wydawać modyfikacje

Jak całkowicie przestaniesz wydawać MOD'y to ja nie wiem czego będę używał, chyba trzeba będzie się przesiąść na Linuxa :D! Choć trzeba przyznać, że aktualna wersja jest bardzo niewdzięczna 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi