Skocz do zawartości
Mr.T

Win 10 1709 Extreme PC/Tablet (x86-x64) 2k17

Rekomendowane odpowiedzi

Po instalacji systemu, windows update nie pobiera sterowników grafiki, i najwyższa możliwa rozdzielczość to 1024x768 co bardzo irytuje(mój laptop to Toshiba Satellite C650 PSC12E). Jakieś pomysły jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam to samo z grafiką, nie pobiera z M$, nawet driverpack nie widzi problemu.. i była max 800x600. Pobrałem najnowsze sterowniki pod karte szukając po identyfikatorze sprzętu - przy próbie instalacji zobaczyłem komunikat ze próbuję zainstalować starsze niż mam w systemie ( dziwne  :D ) ale potwierdziłem że chce starsze..zainstalowało..działa :)

Komp : Toshiba NB520 netbook - grafika Intel GMA 3150

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wymusić pobranie i instalację sterowników? Zawsze po formacie robiło mi to z automatu teraz nie chce ruszyć :/ Nie chcę uruchamiać windows update bo mi pobierze aktualizacje[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wymusić pobranie i instalację sterowników? Zawsze po formacie robiło mi to z automatu teraz nie chce ruszyć :/ Nie chcę uruchamiać windows update bo mi pobierze aktualizacjeattachicon.gif [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wszystko na miejscu [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Dzięki za tego świetnego moda. Startuje w 4 s ;)

Co do tych, którym nie startują apki ze Sklepu:

1. Wciśnijcie Windows + R i wpiszcie

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

2. Enter i poszukajcie usług: "Usługa instalacji Sklepu Windows" oraz  "Usługa magazynu".

3. PPM > Właściwości > Tryb Uruchomienia i przestawcie na Automatyczny

4. Restart kompa i powinno śmigać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu system strasznie długo się uruchamia, na logo windows "stoi" ponad 2 minuty a jak już puści to działa normalnie. Strasznie to denerwujące, wcześniej uruchamiał się w około 20 sec. Miał ktoś taki problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, mcq1991 napisał:

Tak, mam to samo na ssd 3:30min w pełnym uruchomieniu, normalnie faststart około 10 sekund.

Słabo dbacie o kondycje swoich systemów i tyle. Ja mimo licznych problemów z restartami Legiona po dobrym pół roku uzytkowania nie widzę różnicy w starcie jest szybki tak jak szybki był po instalacji i tyle w temacie..

Może go Wam coś zamula na starcie?

ps. ma ktoś pomysł na problem ze sparowaniem po bluetooth na tym systemie telefonu myszy czegokolwiek? Najnowsze stery nie daja rady..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.04.2018 o 06:49, tentyp napisał:

Słabo dbacie o kondycje swoich systemów i tyle. Ja mimo licznych problemów z restartami Legiona po dobrym pół roku uzytkowania nie widzę różnicy w starcie jest szybki tak jak szybki był po instalacji i tyle w temacie..

Może go Wam coś zamula na starcie?

ps. ma ktoś pomysł na problem ze sparowaniem po bluetooth na tym systemie telefonu myszy czegokolwiek? Najnowsze stery nie daja rady..

No muszę przyznać rację :) zrobiłem pełne czyszczenie kompa programem BlechaBit 2.0 i pomogło. Znowu startuje w około 20 sec. A co do bluetooth też mam ten problem, próbowałem sparować pada od xboxa i ni cholera, po kablu działa normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi