Skocz do zawartości
acomnieto

Line 690: Access violation at address 745615DA in module 'version.dll'. Read of address 000000004

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Od tygodnia walczę z instalacją programu TRAKTOR SCRATCH PRO 2 MK2 dla TSA6. Jest to najnowsza wersja ze strony producenta dla której postawiłem nowego Windowsa 7 SP1 (64bit) bo pod (32bit) nie chciał się instalować.

Zainstalowałem wszystkie najnowsze sterowniki do laptopa i wszystkie niezbędne aktualizacje dla Windowsa - a przynajmniej Windows Update nic już nie pokazuje.

Niestety co bym nie robił przy instalacji wyrzuca błąd:

Runtime error in setup script:

Line 690: Access violation at address 745615DA in module 'version.dll'.

Read of address 000000004

Na stronie producenta był już kiedyś taki problem ale oni nie udostępniają rozwiązania tylko podsyłają odpowiedzi na @ Naturalnie ja również napisałem ale cisza... 

Doczytałem się że jest to najprawdopodobniej powiązane z aktualizacjami dla Windowsa ale takiego błędu to chyba nawet Microsoft nie przewidział...

Mój laptop to:

Toshiba Satellite L-500-1EF

PSLS0E-02N01TPL

Windows 7 Ultimate x64 Service Pack1

W załącznikach wygląd komunikatu oraz dokładne informacje o systemie 

Wielka prośba, miejcie litość przy udzielaniu odpowiedzi, jestem naprawdę słaby w kwestii oprogramowania i dodania dodatkowych informacji choć będę robił co powiecie. Jednym słowem potrzebne są mi wskazówki jak dla dziecka.

Naturalnie jeśli temat jest nie w tym miejscu co trzeba to prośba o przeniesienie.

Będę wdzięczny za Waszą pomoc

Pozdrawiam

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Witaj i przywitaj się z[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], spróbuj sfc i chkdsk najpierw sprawdź, czy system jest gotowy do zera, a potem, jeśli to się wróci dobrze, przypuszczam, że możesz zeskanować dysk z oprogramowaniem pod kątem złośliwego oprogramowania lub po prostu zwrócić się do producenta o problem, który może być niekompatybilny z Windows? 

Pobierz Malwarebytes i po uruchomieniu skonfiguruj go do skanowania dysku C: lub D: z tym dyskiem. 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi