Jump to content
WinClub
  • 0
whitewolf1608

System operacyjny Mod mocno cięty dla Tableta Kiano Intelect 8 3G MS

Question

Witam posiadam Tablet Kiano Intelect 8 3G MS na Windowsie 8,1 z Bing w wersji 1 GB Ram.

Zwracam się z bardzo uprzejmą prośbą o poradę który system operacyjny z forum Modyfikowany będzie najlżejszy ?

Czy w przypadku 1 GB Ramu wchodzi w grę tylko instalacja systemu w wydaniu x86 ? 

Uprzejmie proszę o wsparcie :)

Wszystkim życzę spokojnej nocy :)

Pozdrowienia whitewolf1608

Recommended Posts

• 0

Tak. x64 wymaga minimum 2GB RAM do jakiejkolwiek pracy.

Ok a z tych obecnych na forum w wydaniach x86 który Możesz mi polecić jako najlżejsze wydanie bez Kafelków ? 

Od Czego to zależy że w przypadku system Windows 8,1 pokazuje pojemność dysku 9,37 a w przypadku Windowsa 10 pojemność dysku jest większa.

Uprzejmie proszę o poradę jak można odblokować taką możliwość aby móc używać dysku o takiej pojemności jak w przypadku Windowsa 10 na Windowsie 8,1.

• 0

Jak mogę to sprawdzić ?

Posiadać sterownik od dotyku by go zainstalować po zmianie systemu, bo zaskoczę cie przeinstalujesz system i dotyk nie będzie działał :)

• 0

Możesz mi pomóc z odszukaniem sterowników dla dotyku ?

Na stronie producenta tabletu, a jak nie ma no to co szukać po sieci co jest mało prawdopodobne że znajdziesz :D

• 0

Ok serdeczne dzięki :)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jednak reinstalacja systemu na tym wynalazku to trudne zadanie, naprawdę trudne.

Sam nie kupuję wynalazków tylko markowe rzeczy może być o słabszych parametrach ale marka to marka są poprawne drivery

do tego pomoc techniczna i gwarancja a nie tak jak tutaj.

P.S.

daj mi linka do sterowników pod Windows 10do tego tabletu na stronie Kiano

w końcu za coś dałeś ten punkt reputacji

• 0

Jednak reinstalacja systemu na tym wynalazku to trudne zadanie, naprawdę trudne.

No nie przesadzaj, ja tam żadnej trudności nie widzę :)

Ja do swego tabletu sterowniki znalazłem gdzieś na ruskim forum. 

• 0

Sam nie kupuję wynalazków tylko markowe rzeczy może być o słabszych parametrach ale marka to marka są poprawne drivery

do tego pomoc techniczna i gwarancja a nie tak jak tutaj.

P.S.

daj mi linka do sterowników pod Windows 10do tego tabletu na stronie Kiano

w końcu za coś dałeś ten punkt reputacji

Czy działają dla Windows w wersji x86 ?

Co zrobić aby mieć większą pojemność dysku - w przypadku instalacji Windows 10 pojemność tego mini dysku jest większa niż 9,37 GB.

• 0

Tu coś jest [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Dzięki serdeczne za linka :)

Sorka że ciągle dopytuje ale potrzebuję tej informacji czy zadziałają z systemem x86 czyli 32 bitowym ?

• 0

Sorka że ciągle dopytuje ale potrzebuję tej informacji czy zadziałają z systemem x86 czyli 32 bitowym ?

Hahahaha Ty jesteś zdrowy ?? Bo z tego co piszesz mam wątpliwości. 

Ale tak pomyśl czy na tablecie z 1gb ramu ktoś instaluje system 64bitowy ??

• 0

Hahahaha Ty jesteś zdrowy ?? Bo z tego co piszesz mam wątpliwości. 

Ale tak pomyśl czy na tablecie z 1gb ramu ktoś instaluje system 64bitowy ??

Tak zdrowy jestem - w tabletach to nie jestem tak obeznany jak w laptopach. 

Czy można zrobić kopię obecnego systemu operacyjnego i zapisać np na kartę micro SD - w przypadku gdy inny system który chciałbym zainstalować nie będzie działał prawidłowo czy da się przywrócić 

z re covery zrobionego, da się tak w Tablecie ? 

• 0

Tak zdrowy jestem - w tabletach to nie jestem tak obeznany jak w laptopach. 

A co za różnic a czy to tablet czy laptop czy pc na żadnym z wymienionych z 1gb ramu nie instaluje sie 64bit systemu :D

Tablet to taki mini laptop z pewnymi ograniczeniami w postaci, małej ilości złącz typu USB itp

• 0

A co za różnic a czy to tablet czy laptop czy pc na żadnym z wymienionych z 1gb ramu nie instaluje sie 64bit systemu :D

Tablet to taki mini laptop z pewnymi ograniczeniami w postaci, małej ilości złącz typu USB itp

No niby tak ale ja bardzo proszę o wyrozumiałość :) Kto pyta nie błądzi.

Czy możesz mi doradzić odnośnie zrobienia recovery w Tablecie na kartę micro SD ?

• 0

Za takie coś przyznać punkt reputacji to naprawdę sztuka.

Coś jak Petru w polityce.

Nie mieszaj polityki do IT i nie rób offtopu.

No niby tak ale ja bardzo proszę o wyrozumiałość :) Kto pyta nie błądzi.

Czy możesz mi doradzić odnośnie zrobienia recovery w Tablecie na kartę micro SD ?

Bez urazy ale zanim cokolwiek napiszesz to zastanów się 3 a nawet 5 razy, wystarczy pomyśleć a unikną byś co najmniej połowę swoich komentarzy :)

• 0

Nie mieszaj polityki do IT i nie rób offtopu.

Bez urazy ale zanim cokolwiek napiszesz to zastanów się 3 a nawet 5 razy, wystarczy pomyśleć a unikną byś co najmniej połowę swoich komentarzy :)

Kiedy ja naprawdę nie wiem czy da się w Tablecie zrobić recovery na kartę micro SD z opcją ponownego przywrócenia, w momencie kiedy zainstaluje Modowany Windows.

Da się takie coś zrobić zrobić ? Nie robię z siebie durnia naprawdę nie wiem czy da się zrobić recovery z opcją przywrócenia przy instalacji innego systemu.

Powiedzmy że recovery zrobię oryginalnego 8,1 i chcę zainstalować Windows 10 aby mieć większą pojemność dysku.

Czy da się przywrócić z recovery zrobionego system do 8,1 w razie gdyby mi Windows 10 nie odpowiadał ?

• 0

Kiedy ja naprawdę nie wiem czy da się w Tablecie zrobić recovery na kartę micro SD z opcją ponownego przywrócenia, w momencie kiedy zainstaluje Modowany Windows.

Przecież to taki sam windows jak na pc czy laptopie więc sam się zastanów ?

• 0

To jest dokładnie to samo czyli system 32 bity :)

żeby nie było iż nie z forum podałem.

• 0

Dzięki serdeczne Wszystkim za cenne wsparcie :)  Tablet używa moja Mama i ostatecznie zdecydowała że pozostanie przy oryginalnym. Zainstalowałem Mamie na Tablecie Cclenaera w celu dobrego 

utrzymania porządku systemu ustawiłem aby aplikacja na bieżąco czyściła system. Mam jeszcze jedno pytanko czy da się zwiększyć pojemność dysku w tym Tablecie aby było więcej miejsca 

dostępnego pod systemem Windows 8,1 - aby było tyle ile jest dostępne pod Windowsem 10 czyli Ponad 9,37 GB ?

• 0

Mam jeszcze jedno pytanko czy da się zwiększyć pojemność dysku w tym Tablecie aby było więcej miejsca 

dostępnego pod systemem Windows 8,1 - aby było tyle ile jest dostępne pod Windowsem 10 czyli Ponad 9,37 GB ?

8.1 nie posiada takiej kompresji jak 10

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information