Skocz do zawartości

Problem z połączeniem z winclub


Marcel1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem,otóż gdy chcę się połączyć z ze stroną winclub.pl przez mój router to nie mogę gdyż otrzymuje komunikat,że strona jest niedostępna z powodu migracji na nowy serwer i ze trzeba poczekac do rana.Zas gdy łącze sie z netem przez moja komórkę z Orange poprzez transfer danych to wszystko gra. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówi. Forum zostało przeniesione na nowy serwer.
Jeśli wchodziłeś ostatnio na forum, to windows sobie "zapamiętał" ostatnie wpisy więc możesz wymusić zaciągnięcie danych z DNS wklepując w konsoli (Winkey+R -> cmd -> Enter):
 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jeśli to nie pomogło - znaczy używasz jakichś tandetnych DNSów, które wolno się odświeżają. Możesz zmienić w ustawieniach połączenia sieciowego DNSy Google: 8.8.8.8 i 8.8.4.4
Możesz też ustawić DNSy Google na routerze i pozwolić by DHCP automatycznie je rozpropagował na wszystkie komputery w domu.

Możesz nic nie robić i po prostu poczekać aż Twoje DNSy się odświeżą... Oficjalnie Trwa to do 24 godzin (na DNSach Google - kilka minut)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do mojego dostawcy Internetu,też mu się Winclub nie ładuje,obiecal to kontrolować a jak się nic nie zmieni kazal dac znać

P.S Zapomniałem dodac że z kazda inna stroną łącze się bez problemu

P.S.2 Pisze teraz z komórki nie z kompa,grzebanie chyba nic na razie nie da skoro u dostawcy neta jest to samo.Poczekam i zobaczę co będzie dalej i dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śpieszy mi się tak bardzo. Poza tym niestety ale jutro musze iść do pracy. Poczekam, internet w smartfonie mam darmowy ( Po kazdym doładowaniu dają mi 5 GB ) więc w razie czego poklikam ze smartfona.

P.S. Te czyszczenie DNS można zrobić przez WIFI czy tylko po kablu? W temacie routerów jestem zielony przyznaje to bez bicia :)

P.S. Koledzy jak wyczyścić te DNS w smartfonie i tablecie z Adroidem ? Trzeba czekać czy można coś zrobić ? Dodam, że nadal nie mogę wejść na stronę forum, na komputerze wyczyszczę to po powrocie z pracy (Dziś się do niego nie dostane - rodzinka się zjechała na W.Ś. :), może też nic nie trzeba będzie robić bo wygasną same - zresztą zobaczy się). Znalazłem w internecie bardzo ciekawą przeglądarkę na androida o nazwie Puffin która ma omijać blokowanie stron.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Na niej wszystko super śmiga, bez problemów wszedłem na stronę forum i zalogowałem się. Właśnie z niej teraz korzystam, działa świetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Androidzie działa bez żadnego kombinowania. Ale neta ma z karty SIM Orange.

Na smartfonie po włączeniu danych komórkowych też śmiga a mam telefon na kartę również z Orange. Przez router niestety nie chce. Problem jest tylko ze stroną forum Winclub, pozostałe wyświetlają się dobrze. Z komputerem będę działał po powrocie w czwartek z pracy. Teraz zaś zajął bym się Tabletem i Smartfonem. Tak jak napisałem powyżej znalazłem fajną przeglądarkę na której teraz działam. Na niej niema problemu z wejściem na stronę forum.  Piszę teraz właśnie siedząc na niej z mojego tableta połączonego przez WiFi z moim routerem i zero problemów, strona forum jest dostępna bez problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie