Skocz do zawartości

Problem przy otwieraniu instalatorów gier


Gość black_ripper@wp.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość black_ripper@wp.pl

Witam. Trafił mi się komputerek z płytą AsRock FM2A68M-HD+ z następującym problemem. Po odpaleniu instalatora gry (w tym wypadku akurat Symulator Farmy 2017) wywala następujący błąd:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Tutaj akurat screen z Win 7 Home x64, dodam że to samo na czystym systemie Win 10 (Home i Pro). Instalowałem stery ze strony producenta i na tych pobranych automatycznie. Błąd występuje na zintegrowanej karce od AMD R7, oraz po dołożeniu GT520. Skończyły mi się pomysły w czym jest problem. Czytałem podobne tematy, wiem że problem tkwi w Visual c++, ale te chyba instalują się wraz z systemem?

 

Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Trafił mi się komputerek z płytą AsRock FM2A68M-HD+ z następującym problemem. Po odpaleniu instalatora gry (w tym wypadku akurat Symulator Farmy 2017) wywala następujący błąd:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Tutaj akurat screen z Win 7 Home x64, dodam że to samo na czystym systemie Win 10 (Home i Pro). Instalowałem stery ze strony producenta i na tych pobranych automatycznie. Błąd występuje na zintegrowanej karce od AMD R7, oraz po dołożeniu GT520. Skończyły mi się pomysły w czym jest problem. Czytałem podobne tematy, wiem że problem tkwi w Visual c++, ale te chyba instalują się wraz z systemem?

 

Proszę o pomoc, pozdrawiam.

All in One Runtimes   [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość black_ripper@wp.pl

Oki, już pobieram paczkę :) tylko dziwne że ta sama gra działa na innych komputerach, świeżo po instalacji systemu, a tylko na tym jednym nie ?! Systemy pobrane z tego forum, nigdy nie było problemów.

 

Paczka zainstalowana:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Błąd nadal wyświetla się, czy problem może leżeć po stronie sprzętowej ??


 

 

Jeszcze jedna dziwna sprawa, próbuję doinstalować wersję 2015, wyświetla mi błąd że inna aplikacja jest już zainstalowana, kiedy w programach nie widać jej ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń gre programem iobit uninstaller.

Usuń Visualbasic iobit uninstaler

Potem ccleanerem wyczyszcz problemy, rejestr.

Potem zainstaluj symulator farmy,

Potem zainstalu visualbasic

Dodatkowo directx , javy itp . 

Dodatkowo radzę sprawdzić i uaktualnić sterowniki od pc. Wcześniej jednak zrób backup systemu programem acronistrue Image.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie