Jump to content
WinClub
Mr.T

Windows 10 1709 (x86-x64) 2018 winclub PL

Recommended Posts

Wersja z 1 Lutego "2018-02 aktualizacja zbiorcza dla systemu windows 10 version 1709 dla systemów opartych na architekturze x64 (kb4074588) — błąd 0x800f081f" o co chodzi ? . Nie chce w ogóle instalować tej łatki.

podejrzewam  że tu jest tak samo:

Wersja x86 17101 R4 RELEASE zawiera:

- Home / Home Single Language (x86) - wersja zależy od klucza jaki podasz

- Home N (x86)
- Professional  / Enterprise / Education (x86) - wersja zależy od klucza jaki podasz 

- Professional  N / Enterprise N / Education N (x86) - wersja zależy od klucza jaki podasz

Wersja x64 17101 R4 RELEASE zawiera:

- Home / Home Single Language (x64) - wersja zależy od klucza jaki podasz

- Home N (x64)
- Professional  / Enterprise / Education (x64) - wersja zależy od klucza jaki podasz

- Professional  N / Enterprise N / Education N (64) - wersja zależy od klucza jaki podasz

Po instalacji tego systemu Firefox przestał odtwarzać mi wszystkie filmy prócz youtube. Wymagany jest niby dodatek Windows media future pack. Ściągam prawidłową wersje ale przy próbie instalacji wywala mi błąd 0x80070422. Jest jakiś sposób aby ogarnąć filmy bez instalowania niepotrzebnych śmieci? Wersja systemu to N PRO.

Po instalacji tego systemu Firefox przestał odtwarzać mi wszystkie filmy prócz youtube. Wymagany jest niby dodatek Windows media future pack. Ściągam prawidłową wersje ale przy próbie instalacji wywala mi błąd 0x80070422. Jest jakiś sposób aby ogarnąć filmy bez instalowania niepotrzebnych śmieci? Wersja systemu to N PRO.

To pewnie nie system tylko Firefox, bo nowy Firefox blokuje wtyczkę Flash Player, na YouTube filmy są odtwarzane w HTML. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Guest rawyolks

Chciałoby Ci się robić zaaktualizowaną LTSB 2016? Ja sam przeinstalowuję go regularnie na kilku komputerach, na pewno nie jestem wyjątkiem. Chyba, że wszyscy jadą na własnych modach zwykłego Enterprise'a obskrobanego do gołego przez MSMG/NTLite/WinToolkit/WinReducer czy to tam jeszcze jest.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Mam dwa pytania. Pierwsze, czym się różni ten system od tego? [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Drugie to czemu wybierając w instalatorze Pro, zainstalował mi się Enterprise? ;/

Guest rawyolks

Mam dwa pytania. Pierwsze, czym się różni ten system od tego?

To jest "stabilny" RS3, a tamten to "niestabilny" RS4, oficjalnie dla testerów.

czemu wybierając w instalatorze Pro, zainstalował mi się Enterprise

Nie wiem czy tak faktycznie jest w ogóle, ale czasami się zdarzy, że po prostu pomyli się kolejność, albo nada złą nazwę. Niektóre KMS-y też, przynajmniej kiedyś, każdą wersję RTM "pchały" do Pro, a VL do Enterprise.

No i przez ten błąd w instalatorze mam Enterprise. To pozwolę sobie spytać czym się różnią Enterprise z Pro i czy mając ten pierwszy w niczym mi to nie przeszkodzi jeżeli chodzi o użytkowanie?

@renatan

Jasne, że to widziałem. Chodziło mi o opinię doświadczonych administratorów takich systemów czy jest jakaś znacząca różnica w modyfikacjach, użytkowaniu, opcjach kontrolowania systemu itd. ;)