Jump to content
WinClub
Mr.T

Windows 10 1709 (x86-x64) 2018 winclub PL

Recommended Posts

Siema wszystkim, i z góry sorry za takie lamowate pytania.

Czy po instalacji tego systemu można później śmiało instalować aktualizacje z WU?

Który aktywator wybrać? Microsoft Toolkit - Official KMS Solution for Microsoft Products ten będzie dobry?

Tak, śmiało możesz instalować aktualizacje z WU.

Jeśli chodzi o aktywatory to szczerze polecam [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Albo wgraj siódemeczkę od MR.T aktywuj ją loaderem by Daz i zrób upgrade do 10-tki. Bedzięsz miał wtedy licencje już na stałe przypisaną cyfrowo. 

Zainstalowałem na płycie gidabyte zgodnym z Win10 i jak na razie hula ładnie. Wszystko rozpoznał i nie było problemów zwłaszcza z USB 3.0 i 3.1 na intelu

Bo ten który to robił się zna...

Tak. Nieaktywowany może być legalnie używany i aktualizowany

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Niekoniecznie, spotkałem się z sytuacją, gdzie system był postawiony dłużej niż miesiąc i pojawiał się monit o jego aktywacji, ale poza tym nic się nie działo i można było z systemu normalnie korzystać.

Guest

Możesz aktywować i pobierać aktualizacje tyle że aktywator to łamanie licencji... bez aktywowania  też będzie działał cały czas ale nie masz kiku funkcji 

Rewelacja system chodzi  bez żadnych przeszkód aczkolwiek miałem  problem jak było ostatnio  z tamta wersja 16299.15   o godzinie 16:04 zawieszał mi się komputer ,a  teraz chodzi z Aktualizacja 1709 do 16299.214 jak Błyskawica

Wielkie dzięki

Szacun

Jóź wszystko działa  a jak zrobić żeby w iso było do wyboru kilka wersji Windows 10. Bo mam Home ale chce zainstalować pro ponieważ mam klucz do pro ale nie idzie uaktualnić do pro

Jóź sobie poradziłem ;) 

Guest kyk

Tak, śmiało możesz instalować aktualizacje z WU.

Jeśli chodzi o aktywatory to szczerze polecam [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Albo wgraj siódemeczkę od MR.T aktywuj ją loaderem by Daz i zrób upgrade do 10-tki. Bedzięsz miał wtedy licencje już na stałe przypisaną cyfrowo. 

Jesteś tego pewien, że ten sposób cały czas działa?

Podsumowując: Masz w biosie dodaną tablicę SLIC 2.1, wgrywasz Win7, aktywujesz loaderem, czyli dodajesz odpowiedni cert + SLP key i aktywujesz. Potem robisz uaktualnienie do Win10 czy to za pomocą obrazu czy upgrade toola. (edit: accessibility loophole skończyło się 16.01.2018).

Czy teraz gdybyś wgrywał Win10 na czysto, system by się aktywował automatycznie, bo Micro$oft pamięta, że do Twojej konfiguracji sprzętowej jest przypisana cyfrowa licencja? Ale przecież darmowy upgrade do Win10 się już podobno skończył... więc w teorii jeśli twój Hardware ID nie miał nigdy wcześniej zainstalowanej Win10 (w okresie kiedy był dostępny upgrade za free), to automatyczna aktywacja Win10 przez licencja cyfrowa dla czystej instalacji nie powinna się udać.