Jump to content
WinClub
Mr.T

Windows 10 1709 (x86-x64) 2018 winclub PL

Recommended Posts

Windows 10 1709 (x86-x64) 2018 winclub PL

z 25 kwietnia

Informacja

Podstawa org. obrazy pobrane z MSDN wersja pl, data podstaw 17-10-2017 (16299.15)

po aktualizacji ten tutaj wyjściowy do pobrania 16299.402

Dodane:

Zintegrowane wszystkie poprawki na dzień wydania systemu (modyfikacji) oraz został uaktywniony cały pakiet DOT.Net oraz DirectPlay

Do utworzenia boot pendrive polecam [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] lub [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wersja x86 zawiera:

- Home (x86)

- HomeN (x86)
- Professional (x86)

- ProfessionalN (x86)
- Cloud (x86)

- CloudN (x86)

- Education (x86)
- EducationN (x86)

Wersja x64 zawiera:

- Home (x64)

- HomeN (x64)
- Professional (x64)

- ProfessionalN (x64)
- Cloud (x64)

- CloudN (x64)

- Education (x64)

- EducationN (x64)

Ważne: Jeżeli masz zamiar użyć KMS do aktywacji to nie podawaj klucza podczas instalacji ponieważ mogą być później problemy

Systemy nie aktywowane, obrazy ISO nie zawierają aktywatora, każdy robi we własnym zakresie

(każdy i tak uważa, że KMS którego on używa jest najlepszy)

większość tych aplikacji znajdziecie [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Info: Wszystkie obrazy były pobrane i testowane, wszystkie się bootują i działają poprawnie

Jeżeli po pobraniu sumy się nie zgadzają, wina leży po waszej stronie i tu najpierw należy szukać przyczyny !!!

Więc sprawdź wszystko zanim napiszesz posta.

plik install.wim skompresowany do ESD

x86 - ISO waży  2,53 GIGA / x64 - ISO waży  3,28 GIGA

lub

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

===============================================================================================

=====================================================================================

===============================================================================================

ruszy mi 32 bit na 

plyta główna asus m4a785td-v evo

pamięc ram 1x2 gb ddr3 1333 mhz

procesor amd althon ii x4 620

grafika intergra amd radeon 4200

pójdzie to przynajmniej czy zostac na 7?

ruszy mi 32 bit na 

plyta główna asus m4a785td-v evo

pamięc ram 1x2 gb ddr3 1333 mhz

procesor amd althon ii x4 620

grafika intergra amd radeon 4200

pójdzie to przynajmniej czy zostac na 7?

Ruszy aż miło na 32 i 64 bity.

Ale że co? Zawieszały się, czy może Wiedźmin 3 miał 7 FPS na Pentium 4?

nie... na tej najnowszej kompilacji co była przed ta gry chodza gorzej. pierw wgl nie chciał działać payback poczytałem na necie że to wina pamieci wirtualnej że ta wersja ma jakis problem ok ruszyła gra ale sie tak scina nie raz że masakra... na wczesniejszej wersji działa normalnie. ps Kolega z nowym i7 8700k ma to samo

Te obrazy mają już aktualizację zabezpieczającą przed Meltdown i Spectre?

Podłączam się do pytania. U mnie ta aktualizacja zainstalowała się 4 stycznia, a wyszła chyba 3-ciego więc powinna tu być.

Takie pytanie, po zainstalowaniu windowsa 10 tej wersji mam ze raz na jakis czas gra mi sie zawiesza, pojawia sie burczenie w glosniku i ekran sie zawiesza, po czym znow dziala normalnie, a na windowsie 7 takich problemow nie bylo z tym ze na windowsie 7 w kazdej grze spadaly mi fpsy, a na 10 wszystko trzyma sie stabilnie lecz czasem wlasnie sie tak zawiesza. Czym to moze byc spowodowane ? jakis sterownik czy cos innego ?

Podłączam się do pytania. U mnie ta aktualizacja zainstalowała się 4 stycznia, a wyszła chyba 3-ciego więc powinna tu być.

Ta aktualizacja rozwiązuje problem tylko z Meltdown, na lukę Spectre 2 jak producent udostępni wam update Biosu pozostaje jeszcze Spectre 1 który jest nie zalatalny na procesorach Intela jedyny fix to wymiana na nowy procesor.