Skocz do zawartości

[ESD] Windows 10 Consumer, Version 1709 (Updated Oct 2017)


Gość DRAGO

Rekomendowane odpowiedzi

Windows 10 1709 (x86-x64) 2017

 

Jest to czysty system w formie pliku ESD który wychodzi premierowo dnia 17.10.2017.

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Aby wydobyć wersje odpal NTLite i zapisz daną wersje na pulpit do pliku install.esd.

Beztytu%C5%82u_2.png

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

normalnie ESD do rozpakowanego folderu i dekrypter  :D

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jest wersja "S" ?

Jest każda wersja jaką wydał Ms. Ja nie wiem, ja tylko znalazłem stronę. A że nie ma tematu to założyłem.

Edit.:

Ja wersje wydobyłem przez ntlite z tego pliku esd, w pliku jest Home jak i Pro i inne wersje warto sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na iso :)

Drago dajesz link do eng i do spolszcenia ?

a tu rano dałem do kpl. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ja jakoś po instalacji z tego esd mam pl system Windows 10 rs3 - Ten co ma być w dniu 17.10.2017. Więc nie wiem skąd tu takie posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może ktoś wstawić zwykłego iso?

Te linki są dla bardziej wtajemniczonych. Ja na przykład - jak wielu innych nie jestem informatykiem i nie wiem co z tym zrobić.

MR.T- piszesz także do zwykłych użytkowników, którzy niektórych rzeczy nie potrafią zrobić.

Twój ostatni post - dla mnie i dla wielu inych to czarna magia.

Pobrałem, i jest tam wiele folderów, z którymi nie wiem co zrobić.

Może ktoś bardziej kumaty pokusił by się  o napisanie poradnika na ten temat-myślę, że dla tych co się znają to nie będzie wielki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobione z 16299.15.170928-1534.rs3_release_clientconsumer_ret_x64fre_pl-pl_5c971bf29009cb4010faceca6048f2f6a088d22e.esd

 

za pomocą [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

z install.esd

 

16299.15.170928-1534.RS3_RELEASE_CLIENTCONSUMER_OEMRET_X64FRE_PL-PL.ISO

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat do tego ISO nie trzeba było dodawać żadnego pliku

Dokładnie w w10 nic takiego nie trzeba dodawać robi się pomiń key i można wybierać wersje systemu do instalacji, mimo ze mam w bios wersje Home & Pro mogę zainstalować byle jaka wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten esd jak i iso które jest tu ([Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]) to nadal insider z Wu nadal pobierane są aktualizacje dla systemu insider. Więc czekamy do 17 Października na prawdziwe iso systemu Windows 10 Rs3.


Nowy esd z 15.10.2017 LINK


[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Poprawka która z 15 zmienia na 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym właśnie pisałem w wątku Insider Preview Win 10 RS3-RELEASE/RS_PRERELEASE 16299.15 ...

Dzięki DRAGO, jest 299.19 ale i tak format za tydzień aby wrócić na ścieżkę "normalnych" użytkowników.

Aha no ale i tak to chyba nadal insider no bo nie kumaty jestem czytania po angielsku od wzor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie