Jump to content
WinClub
whitewolf1608

Mac OS wydanie wersji - Sierra 10_12_6 problem z prawidłowym wyświetlaniem Grafiki

Recommended Posts

Guest Polacco

Nie jestem znawcą, ale po co marnować potencjał tego lapka na maca ?

Mi tak mówili gdy stawiałem Hamaka na 6450b z i7-720QM i 8GB 1333. Byłotak wyśmienicie fajnie że postawiłem Sierrę i na roboczym stacjonarnym G4560 a na nim było tak wysmienicie że aż pokwapiłem się o Sierrę High (10.13.1) by zabetonować ją na i7-7700. Czy żałuję? Raczej nie. Mam mega wypasione "jabłko" na sprzęcie za garstkę talarów. Gdybym pobiegł po ten sam config do Appla to zostawił bym u nich minimum 20000 na tamte czasy.

Jedyny minus to faktycznie grafika stąd budżetówka GT730 w mojej stopce. Reszta hula aż miło. Fakt, zabaw i udręki z Cloverem było po uszy bo zaczynałem kombinowanie z uruchomieniem Intel HD610 i nic to nie dało.

Na Intel HD630 też za wesoło nie jest. Nie ma co sie oszukiwać. Karty Intela nie bardzo lubią "jabłka" zwłaszcza na Hamakach. Inna bajka jest z ATI i nVidią.

Co do reszty problemów o których w wątkach to zapowiadam iż na Gigabyte GA-B250M-D3H najmniejszych problemów ze sterami na Sierra High (10.13.1) nie ma. Nawet modem LTE HiLink wykrywa bez najmniejszego problemu.

witam ja mam trochę inny problem chodzi o to ze po zainstalowaniu  sierra z pendrava komp uruchamia się normalnie ale jak wyjmę pendrava  to po uruchomieniu kompa pisze missing operating system i znowu muszę włożyć pendrav żeby uruchomić system co jest zile? co muszę jeszcze zrobić żeby normalnie się uruchamiał? proszę o pomoc

cześć wszystkim potrzebuje malej  porady zamierzam zainstalować sierra 10.13.3 oczywiście na komputerze imac co myślicie o tym systemie jakie jest wasze zdanie czy lepszy jest od yosemite? proszę poracie mi

Instalke z appstore pobierasz

cześć wszystkim potrzebuje malej porady zamierzam zainstalować sierra 10.13.3 oczywiście na komputerze imac co myślicie o tym systemie jakie jest wasze zdanie czy lepszy jest od yosemite? proszę poracie mi

Im nowsza tym lepsza nowsze aplikacje działają pod nowymi wersjami macos

Z tym, że najpierw musisz i tak mieć działajacego Maca.

Szczerze - polecam przeczytać: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - jeśli nie ogarniacie, nie bierzcie się za instalowanie MacOS. Mniej głupich pytań, mniej problemów, mniej nerwów. Instalacja MacOS na PC nie jest tak prosta jak instalcja Windows.