Skocz do zawartości

Mac OS wydanie wersji - Sierra 10_12_6 problem z prawidłowym wyświetlaniem Grafiki


whitewolf1608

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zwracam się z bardzo uprzejmą prośbą o wsparcie.

 

po zainstalowaniu tego wydania systemu macOS występuje u mnie kłopot z prawidłowym wyświetlaniem karty graficznej w moim laptopie Dell Inspirion n7110. 

 

Z informacje jakie posiadam w systemie macOS jeśli nie ma przełącznika ( switcha ) w hardware na płycie głównej zamontowanego to można korzystać 

 

tylko z jednej karty grafiki w laptopie. Najczęściej jest to grafika zintegrowana w procesorze i tak jest również w moim przypadku. 

 

Mój Intel HD 3000 w procesorze pracuje sam z artefaktami w moim Dell Inspirion n7110, tym bardziej że nvidia GT525M jest akceleratorem graficznym - nie wiem 

 

skąd takie stwierdzenie, skoro tak karta ma 2 rdzenie oraz 1 GB Ramu, kupując laptop parę lat temu ta karta była full wypas. Problem jest z technologią optimusa 

 

który został tutaj zaprojektowany w tym chipie nvidia. Czy da sie jakoś obejść optimusa który jest w w chipie nvidia ?

 

Z tego co się orientuję i myślę że ta informacja przyda się wszystkim którzy mają nvidię z serii quatro bez technologii optimusa - nie ma kłopotu z uruchomieniem 

 

serii quatro pod mac OS podobno nawet jak jest tkz... dual Graphics, ale ręki nie dam sobie uciąć 0 bo to tylko przefiltrowane informacje z różnych for itd... 

 

Co zrobić aby w Bios wymusić aby to Nvidia była pełnoprawną kartą grafiki albo jak usunąć występujące artefakty występujące przy wyświetlaniu obrazu w intelu 

 

HD 3000. Mam 16 GB Ram o taktowaniu 2133 Mhz które jest widziane na obu bankach i mac OS to widzi. Obecnie nie mam zainstalowanego Mac OS i nie mam jak 

 

zamieścić screenów.

 

Jeden User darkowal dodał tutaj na forum do pobrania obraz ISO systemu macOS Sierra Zone, jednak w poście nie ma nic wspomniane o instrukcji instalacji takowego 

 

systemu. 

 

Pozdrawiam whitewolf1608

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mam 16 GB Ram o taktowaniu 2133 Mhz

kolega albo kpi albo śni :D

Cpu drugiej generacji czyli 1333Mhz :)

 

Poza tym Mac nie służy do grania i to logiczne że będzie działał tylko na integrze :)


 

 


kupując laptop parę lat temu ta karta była full wypas.

 

chyba z 10 lat temu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega albo kpi albo śni :D

Cpu drugiej generacji czyli 1333Mhz :)

 

Poza tym Mac nie służy do grania i to logiczne że będzie działał tylko na integrze :)

 

 

 

chyba z 10 lat temu :D

Zależy jak kto liczy lata :) 

 

Pomożesz znawco macOS z zainstalowaniem oraz z konfiguracją Intela HD 3000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeden User darkowal dodał tutaj na forum do pobrania obraz ISO systemu macOS Sierra Zone, jednak w poście nie ma nic wspomniane o instrukcji instalacji takowego 

Nie korzystaj z tego typu rozwiązania tych Hackintosh Zone ,sierra zone nigdy jeżeli chcesz zobaczyć tylko czy działa spoko ale tak nie korzystaj zbyt duża ilość kextów wgrana wszystko się miesza nie opłaca się.

 

Najlepiej maszyna wirtualna z macos i czysty system pobrany z appstora i zrobina instalka na pendrive z bootloaderen "Clover"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawcą, ale po co marnować potencjał tego lapka na maca ?

Powiedzmy że potrzebuję mieć drugi system a mac przypadł mi do gustu i mi się podoba.

 

Czy mogę liczyć na Twoje wsparcie w konfiguracji karty grafiki Intela HD 3000, bo nvidii pewno nie ruszymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystaj z tego typu rozwiązania tych Hackintosh Zone ,sierra zone nigdy jeżeli chcesz zobaczyć tylko czy działa spoko ale tak nie korzystaj zbyt duża ilość kextów wgrana wszystko się miesza nie opłaca się.

 

Najlepiej maszyna wirtualna z macos i czysty system pobrany z appstora i zrobina instalka na pendrive z bootloaderen "Clover"

 

Witaj mateusz73 widzę że Znasz się spoko, na systemie macOS. Miło czytać taki post na forum. 

 

Wyczytałem że w wersji Zone są już sterowniki w bazie które można sprawdzić czy zadziałają, Pomożesz mi ? 

 

Skoro w zwykła Sierra nie zadziałała i jest kłopot z do konfigurowaniem intela HD 3000 to Spróbujmy na edycji Zone.

jaką metodą robiłeś instalkę ? 

 

Była to zwykła edycja Sierra w wersji 10.12.6.

 

Zainstalowałem Vmare Worstation, następnie pobrałem obraz z tego dysku > [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Dawno to robiłem i proszę o wsparcie, na forum biosmods, gdzie zostałem dwa razy zbanowany jeden User pisał że w Dell Inspirion n7110 działa mu Sierra w zwykłej wersji.

 

10.12.6 na Intelu HD3000  bez artefaktów graficznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mateusz73 widzę że Znasz się spoko, na systemie macOS. Miło czytać taki post na forum. 

Czytam grupe na fb hackintosh polska oraz sam mam stary komputerek z wgranym macOS

 

 

 

Zainstalowałem Vmare Worstation, następnie pobrałem obraz z tego dysku > [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

ooo to dobre obrazy wziąłeś bo one należą właśnie do strony hackintosh-polska 

 

Zainstalowałem Vmare Worstation, następnie pobrałem obraz z tego dysku > [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

dobrze że masz już wgrane to tylko z appstore musisz pobrać sierre jeżeli jest jeszcze dostępna bo teraz już nowa wersja wyszła 10.13 

co do konfiguracji pendrive polecam ci zapoznać się z ich stroną właśnie [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

jeżeli już przygotujesz wszystko poprawnie czyli z tymi poradnikami to powinno ci wmiarę to zadziałać 

 

podam swoje 2 przykłady 

1)Komputer PC MacOS 10.9

tam mam zintegrowaną kartę graficzną i instalka odpaliła sie bez żadnego problemu. Jeżeli chodzi o używanie systemu to jest cieżko gdyż nie ma on pełnej rozdzielczości ekranu ale dużo oprogramowania udało mi się na tą wersje systemu wgrać pakiety adobe premiere pro działa normalnie tak że takie programy działają bez karty graficznej ale muszę jakoś dodać właśnie. Dodam jeszcze to że komputer ten a tylko 2 GB ramu i ten system mac działa lekko szybciej pomimo tego jest na dysku ATA niż windows który jest na SATA

 

2) Laptop MacOS 10.12 

tam też mam zintegrowaną grafikę ale przy podstawowych kextach oraz pliku config.plist system się zainstalował i normalnie odpalił nie korzystam z niego ze wzglądu na kartę sieciową którą trzeba wymienić i niestety grafika też kiepsko jest 

 

Więc potem napisze ci jakie kexty powinieneś wrzucić i zobaczysz czy ci zadziała instalka tylko pamiętam dobrze zrób instalkę z tymi poradnikami i dobrze by było jak byś wybierał metodę robienia instalki przez narzędzia dyskowe zresztą tam masz wszystko opisane :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako forumowy Mac'owiec nie mógłbym się nie wypowiedzieć :E

 

 

 


Czy da sie jakoś obejść optimusa który jest w w chipie nvidia ?

 

Da a nawet trzeba.

 


serii quatro pod mac OS podobno nawet jak jest tkz... dual Graphics, ale ręki nie dam sobie uciąć 0 bo to tylko przefiltrowane informacje z różnych for itd... 

Jest, Quadro są obsługiwane po instalacji nVidia Web Drivers.

Dodatkowo w High Sierra (10.13) weszła możliwość korzystania z zewnętrznych grafik podłączanycg po TB3.

 

 

 


Jeden User darkowal dodał tutaj na forum do pobrania obraz ISO systemu macOS Sierra Zone, jednak w poście nie ma nic wspomniane o instrukcji instalacji takowego 

Sierra Zone powoduje problemy, bo ma nawalone kextów do wszystkiego, które się gryzą.

 

Obejście Optimusa pozwala flaga nv_disable=1 w Cloverze - wyłącza kartę NV, przez co artefakty powinny zniknąć. 

Co do prawidłowego sposobu instalacji - odysłam do mojego poradnika. Instalator przygotujesz w ten sam sposób. 

 

Oczywiście bootujesz tylko i wyłącznie z Clovera i macOS się poprawnie zainstaluje (nie z żadnego CHameleona/Chimery - to są przestarzałe rozwiązania). 

@whitewolf1608, podaj dokładny model karty sieciowej, karty WiFi - poszukamy kextów.

 

Co masz w Raport systemowy -> grafika/monitory?

dcVEcjI.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako forumowy Mac'owiec nie mógłbym się nie wypowiedzieć :E

 

 

 

 

Da a nawet trzeba.

 

Jest, Quadro są obsługiwane po instalacji nVidia Web Drivers.

Dodatkowo w High Sierra (10.13) weszła możliwość korzystania z zewnętrznych grafik podłączanycg po TB3.

 

 

 

Sierra Zone powoduje problemy, bo ma nawalone kextów do wszystkiego, które się gryzą.

 

Obejście Optimusa pozwala flaga nv_disable=1 w Cloverze - wyłącza kartę NV, przez co artefakty powinny zniknąć. 

Co do prawidłowego sposobu instalacji - odysłam do mojego poradnika. Instalator przygotujesz w ten sam sposób. 

 

Oczywiście bootujesz tylko i wyłącznie z Clovera i macOS się poprawnie zainstaluje (nie z żadnego CHameleona/Chimery - to są przestarzałe rozwiązania). 

@whitewolf1608, podaj dokładny model karty sieciowej, karty WiFi - poszukamy kextów.

 

Co masz w Raport systemowy -> grafika/monitory?

dcVEcjI.png

 

Z głębi pola mego serca dziękuję serdecznie za Wasze cenne wsparcie dla mojego laptopa. 

 

Dziękuję zarówno Tobie mateusz73 jak i Tobie razor1995 :)  Bardzo zależy mi na zainstalowaniu systemu macOS Sierra. 

 

Szanowny Userze razor1995 jest to jedyne forum gdzie uzyskałem 100% autentycznego wsparcia konkretnie w sprawie systemu macOS. 

 

Za zainstalowanie tego systemu zapłaciłem jednemu Userowi z Facebooka 100zł, jeszcze przed rozpoczęciem instalacji, zrobiłem Mu przelew, ponieważ On pomógł innemu Userowi któremu

 

skonfigurował do końca mu macOS, łącznie ze wszystkimi kextami, a tamten User nie zapłacił mu za Instalację. Ja traktuje wszystkich tak samo z takim samym należytym szacunkiem. 

 

Userowi który pomagał mi z konfiguracją na moim Dell Inspirion n7110 zapłaciłem 100 zł z góry tylko dlatego że potrzebował mieć na prezent dla dziewczyny. Jest to młody student. 

 

W konfiguracji okazało się że występują artefakty w wyświetlaniu grafiki w Intelu HD 3000. W związku z opisaną sytuacją zwracam się do Ciebie Szanowny Userze razor1995 o wsparcie, gdyż 

 

nigdy nie konfigurowałem samemu systemu macOS kextami. Jako Twoje wsparcie potrzebuję Abyś mi pokazał na jednym przykładzie kextu, jak się Instaluje, oraz jak Skonfigurować Clover sobie.

 

Czy nie ma nikt przeciwko aby Szanowny User razor1995 mógł mi udzielić pomocy przez komunikator np GG ?

 

Szanowny Userze razor1995 umówimy się na spokojnie Ty będziesz tłumaczył a ja będę instalował.

 

Potrafię zainstalować Vmare Worstation, i system macOS na wirtualnej maszynie. mam kłopot z Konfiguracją Clovera, myślę że z samym utworzeniem Bootowalnego penDrive przy użyciu konsoli 

 

jestem sobie w stanie pomóc, jednak wolę dmuchać na zimne i wolałbym aby była zgoda aby Szanowny User razor1995 nadzorował moje poczynania, abym niczego nie zepsuł.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie z głębi pola serca życzę harmonii i dobrostanu, spokojnego jesiennego wieczoru. 

 

whitewolf1608

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zainstalowanie tego systemu zapłaciłem jednemu Userowi z Facebooka 100zł,

 

Przepłaciłeś :D

 

 

 

Jako Twoje wsparcie potrzebuję Abyś mi pokazał na jednym przykładzie kextu, jak się Instaluje

Są dwie lokalizacje, gdzie siedzą kexty:

 - partycja EFI -> Clover -> kexts: tutaj siedzą kexty, które ładują się przed załadowaniem systemu,

- folder System/Library/Extensions (S/L/E) -> kexty które ładują się po załadowaniu systemu (kexty które wymagają inntxh kextów do działania), 

 

Można je wrzucać bezpośrednio do S/L/E, ale wtedy trzeba za każdym razem zmieniać uprawnienia i czyścić cache - nuda i strata czasu. Ale jakbyś wolał nudę i stratę czasu, to podaję komendy: :E

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

I przebudowa cache:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ja natomiast polecam narzędzie Kext Utility - proste jak drut:

* wpisujesz hasło swojego konta,

* przeciągasz kext który chcesz zainstalować na okienko,

* gotowe,

Narzędzie ściągniesz stąd: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Co do reszty - nie będę się rozpisywał, bo musiałbym wymyślać wiki na nowo. Tylko po co, skoro sporo podstaw jest tutaj: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Pod powyższym linkiem masz całkiem sporo i jeszcze więcej o hackintoshowaniu :)

O samej instalacji sporo pisałem tutaj: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] (nowsza wersja poradnika, jutro będzie też tutaj na forum, jak sobie PCta skonfiguruję :E )

Dwie najważniejsze komendy do przygotowania instalatora to:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Partycjonuje dysk

I:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wrzuca bootowalny instalator (macOS SIerra) na dysk USB.

 

@whitewolf1608, skoro miałeś zainstalowany MacOS, nie mogłeś sobie zrobić obrazu dysku CloneZillą? Byłoby duuużo prościej :) 

(tak tak, Clonezilla obsługuje MacOS ;) ) Sam mam nią zrobiony obraz multiboota MacOS + Windows i działą to świetnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepłaciłeś :D

 

 

 

 

Są dwie lokalizacje, gdzie siedzą kexty:

- partycja EFI -> Clover -> kexts: tutaj siedzą kexty, które ładują się przed załadowaniem systemu,

- folder System/Library/Extensions (S/L/E) -> kexty które ładują się po załadowaniu systemu (kexty które wymagają inntxh kextów do działania),

 

Można je wrzucać bezpośrednio do S/L/E, ale wtedy trzeba za każdym razem zmieniać uprawnienia i czyścić cache - nuda i strata czasu. Ale jakbyś wolał nudę i stratę czasu, to podaję komendy: :E

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]I przebudowa cache:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]Ja natomiast polecam narzędzie Kext Utility - proste jak drut:

* wpisujesz hasło swojego konta,

* przeciągasz kext który chcesz zainstalować na okienko,

* gotowe,

Narzędzie ściągniesz stąd: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Co do reszty - nie będę się rozpisywał, bo musiałbym wymyślać wiki na nowo. Tylko po co, skoro sporo podstaw jest tutaj: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Pod powyższym linkiem masz całkiem sporo i jeszcze więcej o hackintoshowaniu :)

O samej instalacji sporo pisałem tutaj: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] (nowsza wersja poradnika, jutro będzie też tutaj na forum, jak sobie PCta skonfiguruję :E )

Dwie najważniejsze komendy do przygotowania instalatora to:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]Partycjonuje dysk

I:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]Wrzuca bootowalny instalator (macOS SIerra) na dysk USB.

 

@whitewolf1608, skoro miałeś zainstalowany MacOS, nie mogłeś sobie zrobić obrazu dysku CloneZillą? Byłoby duuużo prościej :)

(tak tak, Clonezilla obsługuje MacOS ;) ) Sam mam nią zrobiony obraz multiboota MacOS + Windows i działą to świetnie.

Z głębi pola mego serca dziękuję Ci bardzo za cenny post dla mnie.

Czy na wyświetlanie artefaktów wpływa metoda wrzucania kextów?

 

Ile GB potrzebuje mieć na kopię recovery

 

Sierry już ze wszystkimi kextami, bez

 

programów typu Adobe Acrobat itd...?

 

Można zapisać recovery na pamięć Flash

 

PenDrive?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na wyświetlanie artefaktów wpływa metoda wrzucania kextów?

 

no coś w tym stylu chodzi o to aby odpalić kartę graficzną 

ale nie wiem czy są kexty do intela hd graphics 3000 szukałem ale kiepsko trochę bo nic nie znalazłem 

 

 

znalazłem coś takiego jeszcze 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś w tym stylu chodzi o to aby odpalić kartę graficzną 

ale nie wiem czy są kexty do intela hd graphics 3000 szukałem ale kiepsko trochę bo nic nie znalazłem 

 

 

znalazłem coś takiego jeszcze 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

mateusz73 Masz unlocker u Siebie bo z tego linku nie działa pobieranie > [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] stąd brałeś ? 

 

tutaj działa 

 

Dzięki serdeczne za pomoc, na przyszłość będę wiedział jak można pobrać z alternatywnych linków na forum > [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Jestem tam nowym użytkownikiem i nie znam dobrze obsługi tamtego menu forum.

Ok mam już postawiony system MacOS na Vmare Workstation. Narzędzie Darwin ISO zainstalowane. Jak mam ustawić wyższą rozdzielczość, oraz jak mogę dołożyć troszkę więcej pamięci dla karty

 

graficznej aby mi się lepiej pracowało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia maszyny wirtualnej tam masz wszystko do wyboru co do rozdzielczosci jezeli masz vmtools wygrane to rozdzielczość sama sie zmieni jak ustawisz pełny ekran w maszynie

 

mateusz73 Czy Możesz wstawić screen gdzie mogę przydzielić pamięć dla karty graficznej ? 

 

W wolnej chwili proszę odpowiedz na mój post. 

 

W tej chwili domyślnie mam ustawienia w Vmare Workstation, dla karty graficznej Intela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateusz73 Czy Możesz wstawić screen gdzie mogę przydzielić pamięć dla karty graficznej ? 

 

W wolnej chwili proszę odpowiedz na mój post. 

 

W tej chwili domyślnie mam ustawienia w Vmare Workstation, dla karty graficznej Intela.

Nie pamiętam dokładnie, ale w ustawieniach konkretnej maszyny (wyłączonej) zakładka ekran najprawdopodobniej, tak na 100% jest przy VirtualBox'ie, na VMWare z tego co pamiętam jest prawie identycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie, ale w ustawieniach konkretnej maszyny (wyłączonej) zakładka ekran najprawdopodobniej, tak na 100% jest przy VirtualBox'ie, na VMWare z tego co pamiętam jest prawie identycznie :)

 

Możesz wstawić screen tak będzie łatwiej dla mnie, może być z VirtualBox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobierz stąd plik [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] VM Tool.iso  jak go wgrasz już w systemie będziesz mógł zmienić rozdzielczość

tu masz ustawienia maszyny tutaj tylko pamięć RAM ustawiasz tak naprawdę

screen%201_zpsnf7vihoj.png

 

 


Na macu odrazu wskoczy ci taka rozdzielczość 
mac_zpsaylf9xip.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobierz stąd plik [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] VM Tool.iso  jak go wgrasz już w systemie będziesz mógł zmienić rozdzielczość

tu masz ustawienia maszyny tutaj tylko pamięć RAM ustawiasz tak naprawdę

screen%201_zpsnf7vihoj.png

 

 

Na macu odrazu wskoczy ci taka rozdzielczość 

mac_zpsaylf9xip.png

Dzięki te ustawienia mam. Czy Możesz wrzucić screen gdzie jest opcja z dodaniem pamięci karcie grafiki ?

 

U mnie w zakładce Display jest Auto Detect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak ma być to zrobione właśnie jak tam zawsze mam ustawione i jak wgram ten plik iso to zawsze grafika działa

 

Spróbuj kliknąć ten przycisk do powiekszenia obrazu i zobacz czy Ci się powiększy

Ok a jeśli chodzi o pamięć karty grafiki to na domyślnych ustawieniach ma pozostać ?

 

Jest gdzieś opcja do przydzielania pamięci dla karty grafiki w menu Vmare Workstation ?

 

Myślę że od tego powinniśmy zacząć celem uzyskania optymalnej pracy karty grafiki pod wirtualną maszyną w systemie mac OS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem ci ze mam na domyślnych ustawieniach zrobione no tylko pamięć ram mamna 3 gb ustawione im więcej dasz pamięci ram tym lepiej bedzie działać

 

Ja mam w laptopie zintegrowaną kartę graficzną i praca jest w miarę płynna tak ze w takie szczegóły narazie się nie zagłębiaj jeżeli zacznie ci kiepsko to wszystko działać to wtedy będziemy myśleć co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem ci ze mam na domyślnych ustawieniach zrobione no tylko pamięć ram mamna 3 gb ustawione im więcej dasz pamięci ram tym lepiej bedzie działać

 

Ja mam w laptopie zintegrowaną kartę graficzną i praca jest w miarę płynna tak ze w takie szczegóły narazie się nie zagłębiaj jeżeli zacznie ci kiepsko to wszystko działać to wtedy będziemy myśleć co dalej

 

W tej chwili mam 8 GB przydzielone i mi kiepsko chodzi po zainstalowaniu Darwin ISO Tools. 

 

Proszę o wsparcie odnośnie przydzielenia pamięci dla kary graficznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie