Skocz do zawartości

Jak wyciągnąć bezpośredni stream/adres URL z eskago.pl ?


wojciech6799

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku dni "eskago.pl" zablokowało nadawanie na dotychczasowych stremach radia np. VOX FM lub WAWA. Na takich stronach jak radio-internetowe.com czy podobne już te stacje radiowe nie działają (lektor mówi, że mamy słuchać tego na eskago.pl, ale najpierw wysłuchać 2 minut reklam).

Jest tutaj jakiś kozak, który to obejdzie? ;)

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę w komentach pod Vox, już ktoś ogarnął ten kanał.

Tadeusz Kiełbasa ·WAT Wojskowa Akademia Techniczna
Wystarczy dodać URL do Winampa i można się cieszyć VOX FM 1f642.png
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

A tu masz WAWa

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam tylko z wtyczki do przeglądarki. Kiedyś używałem wtyczki "Online Radio", ale jednego formatu mi nie obsługiwała, więc przesiadłem się na "Ummy Radio". Chyba muszę znaleźć coś nowego, bo te adresy, które podałeś właśnie mi nie obsługuję ;/. Znacie jeszcze jakąś inną wtyczkę do przeglądarki, żeby dodać adres i grało radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tu masz przykład  :  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]ten adresik  wklejasz  do VLC  i masz ALE!RADIO

a ten w innym formacie [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i klikasz na niego i masz w VLC   radio Merkury.

Takich  adresów  " milion tys.. "  wklejasz do notatnika  i preparujesz sobie pliczek  np. radio.m3u  lub o innym rozszerzeniu i masz co chcesz i słuchasz co chcesz na laptopie ,tel. , tablecie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego #woj_ani217 to co piszesz to przecież chyba wszyscy wiedzą, bo jest to oczywiste. Pytanie w temacie polega na znalezieniu właśnie jak to sam napisałeś "tego adresiku", a wtedy już sobie każdy poradzi. Chodzi o to właśnie, żeby znaleźć bezpośredni"ten adresik" do radia ;).
 
***EDYCJA***
 
Już nie działają te linki, wyskakuje żeby podać nazwę użytkownika i hasło ;/. 
 
Mam nowe (na dzień 28.09.2017 działają):
 
VOX FM

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 
RADIO WAWA
 
 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego  wojciech6799  a tak trochę pomyśleć co ? o tych adresikach? - masz tu parę " adresików "

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

(  te działają na pewno  oczywiście w VLC )

 

Szukaj list do SAT   np.  w    webradioFS  plik  jest zapisywany  jako  webradioFS_favs.db

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

jestem tu nowy i kurcze nie działają te wcześniejsze linki winamp woła o użytkownika i hasło :( może ktoś wysłać link streamu który zadziała? Będę wdzięczny.

Tamte wcześniejsze streamy były krótsze i kończyły się na .mp3

Masz  działające adresy  piętro wyżej w pliku  "radio.zip"  te adresy  nie będą  działały są błędne adresy radia też się zmieniają jak  adresy  IPTV.

Linki  masz odpalać  w VLC  a nie  winamp   i zaznaczyć  ten  przycisk jak na obrazku.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

PS. a jakie  adresy radia chcecie ?  bo jest tego  z 500 - 600 szt ? to jak znajdę chwilę to wam dodam  parę adresów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz  działające adresy  piętro wyżej w pliku  "radio.zip"  te adresy  nie będą  działały są błędne adresy radia też się zmieniają jak  adresy  IPTV.

Linki  masz odpalać  w VLC  a nie  winamp   i zaznaczyć  ten  przycisk jak na obrazku.

attachicon.gif[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

PS. a jakie  adresy radia chcecie ?  bo jest tego  z 500 - 600 szt ? to jak znajdę chwilę to wam dodam  parę adresów.

 

Kolego @ woj_ani217 dzięki za zainteresowanie się tematem.. mi chodzi o stream w pliku mp3 który otworze w każdym programie a już najbardziej w telefonie (mam jukebox) do tej pory działał mi krótki adres streamu eski warszawa ( [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]) i potrzebuje nowego z konwerterowanego do takiego adresu owszem adresy url wyciągnięte ze strony eskago podane wyżej grają ale tylko jeden dzień po czym wyskakuje nieautoryzowany dostęp mówię tu np. o [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]    ten adres działa chodzi ale pewnie zaraz nie będzie. potrzebuje przerobić taki adres w plik z rozszerzeniem mp3 jak wcześniejszy miała eska warszawa, no chyba że się nie da to odpuszczam przeklepywanie co dzień w telefonie tego długiego adresu bo się zmienia i to irytuje :(  będę koledze lub innym wdzięczny za pomoc i gotowy plik eski warszawa. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę i przekonwertować  na mp3   [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]   ale    [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  to   D......   blada.

Jak na telefonie i masz andka  to trzeba  szukać takiej appki  no oczywiście  nie tam gdzie trzeba !

Można by było  też  spróbować to obejść  teoretycznie jest taka możliwość  a w praktyce ?  nie bawiłem się nigdy w to i nie jest to takie  " pstryk ".

W telefonie nie masz radia ?  przecież powinno  być i grać ?  nie wiem aż  taki meloman nie jestem.

W wolnej  chwili  jak znajdę ją ?  to pomyślę nad tematem -  może  się dokopie do  jakiegoś rozwiązania ? ale nie obiecuje  sukcesu - też mnie trochę zaciekawił temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam apke na andka która zwie się LCG YUKEBOX jest tam możliwość wklepania ręcznego adresu streamu i to do tej pory działało wyśmienicie, chodziły i chodzą wszystkie stacje RMFu,Agory, lokalne w zasadzie wszystkie z rozszerzeniem .mp3 grupa Eski czyli VOX,WAWA,ESKA też działały do października!!!!!! przykładowy wczesniejszy adres  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] chodził bez zarzutu! Obecne podawane przez was adresy są dziwnie za długie i działają jeden dzień (w telefonie też) po czym trzeba ponownie wyszukiwać na stronie eskago.pl aktualny bo zmienia się druga część adresu url... Ktoś może jest w stanie utworzyć plik podobny do tego umieszczonego w tym poście który załatwił by temat raz na zawsze? (no może aż nadawca nie zmieni firmy udostępniającej serwer) i wrzucić go tutaj lub na priv!

Program jest ok. problem jest w streamie jakby nadawca celowo utrudniał życie i zmieniał adres żeby korzystać z jego platformy i słuchać reklam. Liczę na pomoc w temacie.


Radio w telefonie mam ale jakość przekazu z sieci + internet bez limitu są bez porównania lepsze niż analogowe czasem trzeszczące radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od kilku dni "eskago.pl" zablokowało nadawanie na dotychczasowych stremach radia np. VOX FM lub WAWA. Na takich stronach jak radio-internetowe.com czy podobne już te stacje radiowe nie działają (lektor mówi, że mamy słuchać tego na eskago.pl, ale najpierw wysłuchać 2 minut reklam).

Jest tutaj jakiś kozak, który to obejdzie? ;)

Pozdrawiam 

 

Skorzystaj z mojego programu - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Uruchamiasz program, kopiujesz link do strony z radiem np. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i klikasz [Ctrl+Shift] aby odtworzyć radio w playerze na komputerze lub [Ctrl+Win] aby zapisać stream na dysku bądź skopiować link bezpośredni do radia (zależnie od ustawień CSM - Pobierz plik.../Kopiuj link (schowek))

 

Jeżeli chodzi o eskago.pl to program obsługuje nie tylko radio:

 

(eskago.pl)

: eskago.pl/radio

: eskago.pl/tv

: eskago.pl/vod/filmy

: eskago.pl/vod/seriale

: eskago.pl/vod/programy

 

Jeżeli chodzi o radia to polecam, bardzo duża baza również obsługiwana przez CSM v1.8:

(radia online)

: radioszczecin.pl

: polskieradio.pl

: player.polskieradio.pl

: polskafm.com (polskie radia online)

: radiofm-online.com (polskie radia online)

: radio.pl (radia online bardzo duza baza)

 

ale CSM v1.8 obsługuje znacznie więcej, youtube.com, cda.pl, alltube.tv, trt.pl i wiele wiele więcej, wszystko znajdziesz w linku wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie