Skocz do zawartości
Mr.T

Win 8.1 Pro x64 - Private Project (PP) 2k17

Rekomendowane odpowiedzi

Win 8.1 Pro x64 - Private Project (PP) 2k17

proone.png

Jeżeli masz już dość kafelków, a potrzebujesz prostego i szybkiego systemu operacyjnego

do podstawowych codziennych czynności to jest to coś dla Ciebie.

Uczulam, nie jest to "MOD" dla ludzi, którym się marzy Sklep, METRO UI lub pełna obsługa Windows Update. Ci niech lepiej go zostawią dla innych, nie chcę później słyszeć, że coś im nie działa.

Mod "Win 8.1 Pro x64 - Private Project (PP) 2k17" zbudowany został na bazie "Windows 8.1 x64 Pro pl" .

Nieaktywowany

Zmiany względem oryginału:

Usunięta TELEMETRIA

- Uaktywniono pakiety DotNet. Framework

- Dodano HashCheck

- Dodano 7-zip,

- Dodano nowe funkcje w panelu sterowania (tylko 5 najważniejszych: HD tune Pro, Gpu-Z. Cpu-Z, Rufus i Konta zawansowane)

- Dodano przydatne skróty pod PPM, 

- Zmieniono wygląd explorrera na ten z Windows 7

- Odblokowano obce style i dodano jeden

- Zintegrowano StartIsBack 

- Zintegrowano Unlocker

===========================================================================================================================

- Doczyszczono "winsxs" plus kompresja tego folderu w Windows 8.1 - działa to wyśmienicie

- Usunięto kilka języków (mało ważnych)

- Usunięto aplikacje MetroUi

- Indeks wydajności (pozostałości)

- Pełne prawa administratora

- Wyłączony podpis cyfrowy

- Szybki start i zamykanie systemu

cr4.JPG

1_2.JPG

2_2.JPG

3_2.JPG

======================================================================================

Do utworzenia boot pendrive polecam [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] lub [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wyjaśniam: Pobierając i instalując ten system tym samym akceptujesz co w zmieniono,

opuszczam Windows 10, dlatego stworzyłem coś typowo dla siebie 

tego systemu na innej podstawie nie będzie, udostępniam tylko to na czym ja pracuje, więc nie marudzić...

że coś nie działa, jak odinstalować czy usunąć,

system na moje potrzeby u mnie działa wszystko co mi potrzeba.

Po zainstalowaniu, kiedy pojawi się pierwszy raz Pulpit, proszę ponownie zrestartować komputer.

ISO  – 2.53 GB

.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

==============================================================================================================

===============================================================================================

==============================================================================================================

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanko mam. Czemu przy próbie ściagniecia czego kolwiek przez przegladarke najpierw wyswietla sie komunikat 1 a potem dopiero zaczyna sie pobierac? Jakiś bug czy tak ma byc? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest jakis sposob aby usunac NET Framework ktory jest w tym systemie ? Jesli sie nie myle jest to wersja 4.7 (KB3186539). Aktualizacja jest wyswietlana w "zaistalowane aktualizacje" ale nie ma mozliwosci wyboru odinstaluj.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest jakis sposob aby usunac NET Framework ktory jest w tym systemie ? Jesli sie nie myle jest to wersja 4.7 (KB3186539). Aktualizacja jest wyswietlana w "zaistalowane aktualizacje" ale nie ma mozliwosci wyboru odinstaluj.

Po co chcesz usuwać ??

A później płacz że jakiś program nie działa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponieważ Autocad 2015 wywala się przy instalacji jeżeli wykrywa że jest zainstalowana wersja wyższa niż 4.5.2

Wielka bzdura nie ma żadnego błędu, NET Framework potrzebny jest do prawidłowego działania programu jest to nawet składnik instalacyjny autocada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi