Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 8.1 Pro x64 2k17

Recommended Posts

Zastanawiam się nad instalacją tej wersji. 

Głównie pracuję ( Wyceny, Projektowanie i maile ) do tego 20 % Gram.

Lubię jak coś śmiga nie zadając głupich pytań - działa solidnie, szybko i na długo.

Czy to dobry wybór ? 

Może ktoś zna coś lepszego i poleci ?

Zastanawiam się nad W10, ale nie lubię inwigilacji pomimo, że niektóre gry działają tylko pod nim.

Może on nie taki straszny ? Można odpalać jakoś gry pod @ 8.1 które są tylko pod 10 ?

Mój komp : i5 7600i - GT1060 - 16 GB RAM - SSD M.2 + 2 TB HDD

W dniu 4.07.2018 o 10:18, jacobobbo napisał:

Zastanawiam się nad instalacją tej wersji. 

Głównie pracuję ( Wyceny, Projektowanie i maile ) do tego 20 % Gram.

Lubię jak coś śmiga nie zadając głupich pytań - działa solidnie, szybko i na długo.

Czy to dobry wybór ? 

Może ktoś zna coś lepszego i poleci ?

Zastanawiam się nad W10, ale nie lubię inwigilacji pomimo, że niektóre gry działają tylko pod nim.

Może on nie taki straszny ? Można odpalać jakoś gry pod @ 8.1 które są tylko pod 10 ?

Mój komp : i5 7600i - GT1060 - 16 GB RAM - SSD M.2 + 2 TB HDD

Polecam, wersja z grudnia, mam zainstalowany od dawna, jest idealny.

" Zastanawiam się nad instalacją tej wersji.  "  i  dobrze wybrałeś  co nie znaczy że  instalujesz , ręce za głowę  i samo Ci wszystko robi ! i tą wer....  też trzeba  pod  siebie dopracować  itd a jak to zrobić masz to wszystko opisane na forum.

" Zastanawiam się nad W10, ale nie lubię inwigilacji pomimo, że niektóre gry działają tylko pod nim.  "   nawet o tym badziewiu nie myśl  ( chyba że chcesz przetestować to na innym dysku , partycji i katuj do woli )  jak nie umiesz zrobić sobie sam moda , wiedzieć  co " grzebać "  w nim  i nie chcesz mieć problemów  to nie instaluj jako główny  system.

@jorgusek  wskazał  Ci co  masz instalować.

Sorki nie mogę zassać działającej wersji x64 chyba że nie ogarniam czegoś w obrazie brakuje pliku exe. X86 działa super zainstalowałem na laptopie żony takim staruszku z celeronem i zwykłym dyskiem a zasuwa prawie jak moja toshiba z i3 i dyskiem ssd. Chciałbym właśnie na swoim potestować wersję 64 bitową ale niestety nie działa mi instalka próbuje utworzyć botowalnego pena i lipa a x86 udało utworzyć się bez problemu i obojętnie czy rufusem czy komendami... Proszę o odpowiedź pozdrawiam. Chyba że może ktoś podzieli się ze mną działającą wersją za dobrego linka z góry dziękuję.

W dniu 26.08.2018 o 18:51, Leniu1 napisał:

Sorki nie mogę zassać działającej wersji x64 chyba że nie ogarniam czegoś w obrazie brakuje pliku exe. X86 działa super zainstalowałem na laptopie żony takim staruszku z celeronem i zwykłym dyskiem a zasuwa prawie jak moja toshiba z i3 i dyskiem ssd. Chciałbym właśnie na swoim potestować wersję 64 bitową ale niestety nie działa mi instalka próbuje utworzyć botowalnego pena i lipa a x86 udało utworzyć się bez problemu i obojętnie czy rufusem czy komendami... Proszę o odpowiedź pozdrawiam. Chyba że może ktoś podzieli się ze mną działającą wersją za dobrego linka z góry dziękuję.

A spróbuj za pomocą Universal USB Installer, używam tego programu i problemu totalnie nie ma z żadnymi instalkami :)

W dniu 10.11.2017 o 10:59, TheStraight napisał:

W systemie jest już zintegrowany SiB w wersji 1.7.5 która jest tutaj : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Witam. Link nie działa, a potrzebuję StartISBack do integracji z Windows 8.1.

Czy ktoś może posiada i mógłby podesłać na priv?