Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w doborze odpowiedniego zasilacza ???


gsobanski4

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w doborze odpowiedniego zasilacza do laptopa eMachines E732G wartości prądowe podane na laptopie: 19V, 3.42A, wymiary wtyczki to chyba 5,5 x1,7mm chociaż nie jestem pewien. Aktualnie używam uniwersalnego i wtyczki oznaczonej M4, 18.5V, Max 90W, 4.8/1.7 mm, mogłaby być ociupinkę grubsza, próbowałem też końcówki M7, 19V, Max 90W, 5.5/2.1 mm, ta jakby odrobinkę za płytko wchodziła. Bardzo proszę o pomoc w doborze, na oku mam dwa zasilacze, ale nie wiem czy odpowiednie ? 1. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] 2.[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ! Dzięki zdecyduję się na ten.  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]      W podanych „modelach kompatybilnych laptopów” jest model eMachines E732 i E732Z, ale brak E732G. Myślę, że wtyk w tych modelach się nie różni, ale przed zakupem wolę zapytać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze. Ta literka G to oznaczenie dodatkowej grafiki. Acer, eMachines i Gateway mają takie same wtyczki nie zależnie od modelu. Bodaj 5,2 zewnętrzna i koniecznie to 1,7 wewnętrzna. Jak weźmiesz od tośki czy asusa tam jest wewnętrzna 2,5mm i możesz nie mieć styku.

 

I zdecydowanie 90W, zawsze to więcej zapasu i mniej wydzielanego ciepła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty..

 

Z powodu: Rozwiązane

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz, możesz zgłosić ten post do administracji, używając opcji "Zgłoś".

 

Pozdrawiamy zespół Winclub.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie