Skocz do zawartości

Google Chrome crashu*e się.


moshimoshii

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Korzystam z Chrome, który cały czas się zacina. Wyskakuje mi problem, który dodałam w załączniku. Na początku problem występował przez chwilę, uspokoił się. Po jakimś czasie było w porządku, ale nie zapisywały mi się hasła, więc postanowiłam pobrać ponownie. I znowu problem. Włączam i po chwili następuje crash przeglądarki. Próbowałam reinstallować, razem z usunięciem wszystkich danych użytkownika. Nadal nic. Już nie mam pojęcia co zrobić i zaczyna mnie to denerwować, jakieś rady? Nie mam Comodo, przeskanowałam komputer Malwarem.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co powoduje problem, ale może to być spowodowane pozostałościami innego programu antywirusowego znajdującego się na Twoim komputerze spróbuj sprawdzić, czy sa jakieś resztki innego programu antywirusowego na komputerze i usuń je, jeśli istnieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może masz podkręconego kompa? podaj specyfikacje

Mam laptopa, MSI Leopard Pro GP602QF

 

Nie wiem, co powoduje problem, ale może to być spowodowane pozostałościami innego programu antywirusowego znajdującego się na Twoim komputerze spróbuj sprawdzić, czy sa jakieś resztki innego programu antywirusowego na komputerze i usuń je, jeśli istnieją.

Jedyne antywirusy jakie mam to Windows Defender i Malware, nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek jakieś inne instalowała. A wcześniej nic się nie działo.

 

Odpal sfc /scannow, wygląda to na problem z plikami systemowymi.

Skan już robiłam, ukończono w 100% i żadnej innej informacji nie wypisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeinstaluj Chrome, a program do naprawy rejestru pobierz CCleaner [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Tak jak mówiłam, Chrome miał już reinstall, a nawet kilka. Nawet ten pełny, z usunięciem danych użytkownika. Dlatego to raczej problem z systemem. Naprawę rejestru z CCleanerem już dawno przeprowadziłam, robię to na bieżąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli żadna z tych sugestii nie pomoże w rozwiązaniu problemu, jeśli chcesz sformatować swój dysk lub na nowo zainstalować system Windows 7.

Pamietajcie, żeby zainstalować tylko jeden program antywirusowy. Do programów zabezpieczających polecam zainstalować bardzo dobry skaner Malwarebytes Anti-Malware.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie