Skocz do zawartości

Windows 10 22H2 by Djrys


djrys

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.11.2022 o 12:49, djrys napisał(a):

KB5020030 Windows 10 1904x.2311 update preview

 

x64

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

x86

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Dziękować za to DJ.Rysiu :D ale se poczekam na wersje (.ISO) :P chyba bedzie?

foxhound88 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/15/2022 at 2:20 PM, renatan said:

uwaga !! cyt [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Może dlatego mi właśnie przed chwilą instalowany Windows ( Windows 10 22H2 (X86-X64 ) 2022 PL 13 Grudnia 2022 19045.2251-pobrany stąd) dwa razy całkowicie się wysypał. Po poprawnym zainstalowaniu i włączeniu pobierania aktualizacji po około 10-15 minutach całkowicie zawieszał laptopa. Musiałem awaryjnie wyłączać laptopa. Po ponownym włączeniu Windows już nie wstaje. Daje BSOD, i nie daje się naprawić. Po drugiej instalacji od nowa, taka sama sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, WinClub_JS napisał(a):

Może dlatego mi właśnie przed chwilą instalowany Windows ( Windows 10 22H2 (X86-X64 ) 2022 PL 13 Grudnia 2022 19045.2251-pobrany stąd) dwa razy całkowicie się wysypał. Po poprawnym zainstalowaniu i włączeniu pobierania aktualizacji po około 10-15 minutach całkowicie zawieszał laptopa. Musiałem awaryjnie wyłączać laptopa. Po ponownym włączeniu Windows już nie wstaje. Daje BSOD, i nie daje się naprawić. Po drugiej instalacji od nowa, taka sama sytuacja.

To pobierz inną wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, WinClub_JS said:

Może dlatego mi właśnie przed chwilą instalowany Windows ( Windows 10 22H2 (X86-X64 ) 2022 PL 13 Grudnia 2022 19045.2251-pobrany stąd) dwa razy całkowicie się wysypał. Po poprawnym zainstalowaniu i włączeniu pobierania aktualizacji po około 10-15 minutach całkowicie zawieszał laptopa. Musiałem awaryjnie wyłączać laptopa. Po ponownym włączeniu Windows już nie wstaje. Daje BSOD, i nie daje się naprawić. Po drugiej instalacji od nowa, taka sama sytuacja.

Aktualizacja: chyba jednak to była winna sterowników do grafiki ściąganych z Windows Update. Po wyłączeniu drugiej grafiki (AMD Radeon R5 M230) Windows się aktualizuje do wersji..2364 bez zawieszania laptopa. Więc albo stery robią problem, albo, co bardziej prawdopodobne, ta grafika jest walnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2022 o 17:04, WinClub_JS napisał(a):

Aktualizacja: chyba jednak to była winna sterowników do grafiki ściąganych z Windows Update. Po wyłączeniu drugiej grafiki (AMD Radeon R5 M230) Windows się aktualizuje do wersji..2364 bez zawieszania laptopa. Więc albo stery robią problem, albo, co bardziej prawdopodobne, ta grafika jest walnięta.

Niedawno instalowałem wersje W10 (2251) [HOME] (x64) na nowym kompie u mojej siostry i do dzisiaj nie ma żadnych problemów z tą wersją.

To coś tak jak napisałeś, że to może być problem ze sterownikami do Karty (GPU)

Ryzenek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie zainstalowałem tzn. zrobiłem tylko Update z (.ISO) o to ten Windows 10 i okazało się, że to wersja [19045.2251] (22H2) 8 Listopad (2022) a miała być wersja [19045.2364] (22H2) 13 Grudnia (2022) co to się staneło? że tak wyszło!

Oj nie ładnie tak postępować panie DJ.RYSIU! :D ale i tak THX!

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kropeczka12345 napisał(a):

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Chyba nie robicie nowej instalki Windows po każdej aktualizacji, która weszła... 

 

Ja tylko aktualizuje Winowsa z obrazu (.iso) a ten tutaj wstawiony obraz (.iso) to nie jest taki jak w opisie! tyle w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie czy na wersji 22H2 działają gry AC Valhalla, Far Cry 6? Może ktoś instalował te tutuły i potrafi odpowiedzieć.

Próbowałem z Win11 ale mimo że system bardzo fajny to obie te gry nie działają mi na żadnej wersji, poddałem się i chcę wrócić do win10 na którym z grami nie miałem problemu, niestety nie mam już obrazu win10 na którym gry mi działały i szukam dobrej modyfikacji win10 z którą te gry nie mają problemu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

 

edit: Pobrałem, zainstalowałem i gry działają bez najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, marcinwally napisał(a):

Witam,

Mam pytanie czy na wersji 22H2 działają gry AC Valhalla, Far Cry 6? Może ktoś instalował te tutuły i potrafi odpowiedzieć.

Próbowałem z Win11 ale mimo że system bardzo fajny to obie te gry nie działają mi na żadnej wersji, poddałem się i chcę wrócić do win10 na którym z grami nie miałem problemu, niestety nie mam już obrazu win10 na którym gry mi działały i szukam dobrej modyfikacji win10 z którą te gry nie mają problemu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

 

edit: Pobrałem, zainstalowałem i gry działają bez najmniejszych problemów.

Tak! te Gry co podałeś będą działały na Winows 10 [22H2] (x64) jak i wiele innych zresztą też. :D

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie z innej beczki :D (nie będę  specjalnie zakładał nowego tematu na forum)

Wieta może jak usunąć z Menu Start takie coś? jak to załączone na Screenie bo z innymi skrótami to sobie poradziłem przez programy itp. ale o tym nie mogę znaleźć.🤔

[z Góry dziękować! za Odp.]

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Barboost napisał(a):

a ja mam pytanie z innej beczki :D (nie będę  specjalnie zakładał nowego tematu na forum)

Wieta może jak usunąć z Menu Start takie coś? jak to załączone na Screenie bo z innymi skrótami to sobie poradziłem przez programy itp. ale o tym nie mogę znaleźć.🤔

[z Góry dziękować! za Odp.]

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Pobierz, zainstaluj i po kłopocie.   [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 21H2 do wersji 19044.2486

 

Aktualizacja 22H2 do wersji 19045.2486 B):smokeing:

W dniu 6.01.2023 o 15:24, Barboost napisał(a):

Dzisiaj sobie zainstalowałem tzn. zrobiłem tylko Update z (.ISO) o to ten Windows 10 i okazało się, że to wersja [19045.2251] (22H2) 8 Listopad (2022) a miała być wersja [19045.2364] (22H2) 13 Grudnia (2022) co to się staneło? że tak wyszło!

Oj nie ładnie tak postępować panie DJ.RYSIU! :D ale i tak THX!

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nie ja tylko MS coś namieszał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, renatan napisał(a):

to jestes do tyłu bo dziś wyszedł .xxxxxxx2545

W sensie po instalacji jest build 2364 czyli poprzedni a ja cały czas do przodu😉

2 godziny temu, razor1995 napisał(a):

Podlinkuję: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Razie a ty się wycofałes z aktualizacjami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KB5019275 Windows 10 1904X.2545 Preview upgrade

 

ssu x64

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

x64

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

ssu x86

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

x86

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 21H2 do wersji 19044.2604

 

Aktualizacja 22H2 do wersji 19045.2604 :smokeing:B)

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]B5022906 Windows 10 22H2 19045.2670 update preview

ssu

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

x64

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

ssu x86

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

x86

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie