Skocz do zawartości

Windows 10 22H2 by Djrys


djrys

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, R a m p a g e napisał:

Ale ludzie marudzicie kiedyś pobierało się tylko z drive.google lub mega i nigdy nie było problemu, na drive.google czasem łapnie limit pobierania i trzeba poczekać nawet kilka godzin no chyba że ktoś logował się na konto i sposobem przenosił i pobierał pomijając limity, na mega czasem mogło przyciąć w trakcie pobierania ale od czego jest MegaDownloader, uptobox leci ładnie, teraz macie jeszcze wrzucplik chyba najlepszy aktualnie 

zgadzam sie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kamikaze9000 napisał:

O co chodzi w tym przypadku z wersją 2009? Dodam, że na 2004 nie ma problemu.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

2009 tez dziala  normalnie z tym ze ja uzywam UltraISO Premium Edition 9.7.5.3716 , moze tym zrob obraz plyty , albo sciagnij jeszcze raz moze cos Ci sie skopalo przy siaganiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2020 o 01:23, djrys napisał:

Aktualizacja 20H1 do wersji 19041.685

 

Aktualizacja 20H2 do wersji 19042.685

 

Wersja Dev Channel  20H2 20277.1

 

Wersja Dev Channel 20h2 21277.1010 :smokeing:B)

 

Wersja Dev Channel 20h2 21277.1010   -  takiej wersji nie ma...

powinno być   21277.1000 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś na wersjach Insider Preview 2004 czy działaja style/rainmeter i paczki ikon ? Tak z ciekawości pytam ponieważ rainmeter np. nie można wcisnąć Zainstaluj guzik na szaro się świeci , style pod UX Multi Theme tez nie działa.Spodobał się mi system i na dłużej chciałbym zostać na nim.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się pomiędzy tą wersją a nieco inną, ale oferującą tą samą funkcjonalność

- zdaje się, że jedyna różnica jest taka, że tam nie ma flasha i frameworka 4.8 (jest tylko 3.5), a także directplay. Jest jednak tajemnicze "Automatyczne czyszczenie WinSxS", którego tutaj brak.

Wracając jednak do głównego wątku - zainstalowałem ten system, a nie tamtem, ponieważ ten jest dużo mniejszy - instalka 3.8GB oznacza szybsze kopiowanie i możliwość wypalenia na pendrive wobec tamtej wersji która zajmuje aż 6.65GB.

Niestety, podczas instalacji (po pierwszym restarcie) powitał mnie ekran "czekaj..." który trwał kilkanaście minut. A po nim coś takiego:

foto.jpg

połączyłem się z wifi i znów przeszło do ekranu "czekaj...".

Po chwili chyba wszystko poszło dobrze i przeszło do wyboru regionu i dalszych etapów instalacji. Potem "mamy pewną ważną konfigurację do wykonania" i znowu "czekaj...". Ostatecznie jednak przechodził sukcesywnie do kolejnych etapów i zainstalował się prawidłowo.

Czy jest to oczekiwane zachowanie? Czy instalka nie lubi się z moim sprzętem? Czy system powinien działać prawidłowo, pomimo tego, że wymagał internetu do poprawnej instalacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, agentix napisał:

Zastanawiałem się pomiędzy tą wersją a nieco inną, ale oferującą tą samą funkcjonalność

- zdaje się, że jedyna różnica jest taka, że tam nie ma flasha i frameworka 4.8 (jest tylko 3.5), a także directplay. Jest jednak tajemnicze "Automatyczne czyszczenie WinSxS", którego tutaj brak.

Wracając jednak do głównego wątku - zainstalowałem ten system, a nie tamtem, ponieważ ten jest dużo mniejszy - instalka 3.8GB oznacza szybsze kopiowanie i możliwość wypalenia na pendrive wobec tamtej wersji która zajmuje aż 6.65GB.

Niestety, podczas instalacji (po pierwszym restarcie) powitał mnie ekran "czekaj..." który trwał kilkanaście minut. A po nim coś takiego:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

połączyłem się z wifi i znów przeszło do ekranu "czekaj...".

Po chwili chyba wszystko poszło dobrze i przeszło do wyboru regionu i dalszych etapów instalacji. Potem "mamy pewną ważną konfigurację do wykonania" i znowu "czekaj...". Ostatecznie jednak przechodził sukcesywnie do kolejnych etapów i zainstalował się prawidłowo.

Czy jest to oczekiwane zachowanie? Czy instalka nie lubi się z moim sprzętem? Czy system powinien działać prawidłowo, pomimo tego, że wymagał internetu do poprawnej instalacji?

instalowałem u siebie na rożnych sprzętach i problemu nie było chociaż to "czekaj" było na jednym odczekałem i poszło więc stawiam na kaprys windowsa 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już żadna. Te kanały "rozeszły" się tylko na jedną edycję - po 20277 dzieląc się na  20279 FE_Release i 21277 RS_Prerelease.

Teraz, wraz z 21286 znowu powstała jedna linia: "This build is being offered to ALL Insiders in the Dev Channel. All Insiders in the Dev Channel will now receive the same build going forward.".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie