Jump to content

WINDOWS 10 2009, 21 H1, 21H2 by DJRYS

djrys
 Share

Recommended Posts

8 godzin temu, Bronson napisał:

Postanowiłem przetestować z basewin "Windows 10 21H1 [2104] (25.05.2021) z poprawką 1023". Okazało się że sytuacja jest podobna jak tutaj czyli Home nie chciało się zainstalować natomiast z Pro i Enterprise nie było najmniejszych problemów. Przyznam dziwne że udało Ci się Home zainstalować u mnie były problemy "OOBELOCAL" i "OOBESETTINGSMULTIPAGE", możliwe że gdybym nadal męczył to w końcu bym zainstalował ale to mija się z celem bo instalacja powinna przebiegać płynnie i bez większych problemów.  

u mnie szybko poszło

Pobawiłem się jeszcze trochę i zainstalowałem z poprawką 985 od djrys-a i znowu ten sam problem czyli Home się nie zainstaluje natomiast pozostałe bez problemu, pomyślałem że zainstaluję jeszcze czyściutkie Home od M$ i okazało się że i tutaj tylko Home świruje. Nie mam pojęcia o co chodzi ale dobrze że u was się instaluje Home i od djrys-a i od basewin, ja na szczęście nie używam Home a Pro więc każdy ma to czego potrzebuje.

Sorry, ze pisze tak z czapy ale poszukuje wersje windowsa (max okrojona) na ktorej będzie możliwość skonfigurowania Family Safety. Wszystkie sprawdzane przeze mnie do tej pory WIN10 (lite, ultralite etc.) maja ta opcje unieruchomiona. Wystarczyłaby mi również informacja która "linia" w WinToolKit jest odpowiedzialna za Family S.

Z góry dzięki za podpowiedz.

17 godzin temu, Eleks napisał:

x64 - uploadfile -> Prawdopodobnie plik został skasowany...

Działają wszystkie

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jak klikniesz 'pobierz plik' to dopiero wywala ten błąd. Może jakiś błąd hostingu? x86 pobiera się bez problemu. Ja i tak już pobrałem z MEGA, ale napisałem, bo może ktoś będzie miał jeszcze problem. Dzięki za wrzutki!
EDIT: Wersja 21h1, nie napisałem najważniejszego, sorki...

Mając na uwadze dbałość  o  Pański, Panie djrys, czas sugerowałbym

rozważenie czy te wersje "rozwojowe" typu .1000 czy .1010  kanału Dev jest sens tu umieszczać.

One przecież nie wnoszą z punktu widzenia użytkownika nic nowego w stosunku do swoich "podstawowych" wydań. 

3 godziny temu, Eleks napisał:

Jak klikniesz 'pobierz plik' to dopiero wywala ten błąd. Może jakiś błąd hostingu? x86 pobiera się bez problemu. Ja i tak już pobrałem z MEGA, ale napisałem, bo może ktoś będzie miał jeszcze problem. Dzięki za wrzutki!
EDIT: Wersja 21h1, nie napisałem najważniejszego, sorki...

nowy link

34 minuty temu, Hannibal napisał:

Mając na uwadze dbałość  o  Pański, Panie djrys, czas sugerowałbym

rozważenie czy te wersje "rozwojowe" typu .1000 czy .1010  kanału Dev jest sens tu umieszczać.

One przecież nie wnoszą z punktu widzenia użytkownika nic nowego w stosunku do swoich "podstawowych" wydań. 

powiedz to tym co marudzą o nowej wersji :)

Eleks and jorgusek like this

Godzinę temu, sławek napisał:

zgadzam się wersje dev nic nie wznosza lepiej aktualizowac 2009 oraz 21h1

Widziałeś w ogóle  wersję DEV? Jak to nic nie wnoszą, gdyby nie to że nie wszystko na niej działa to z chęcią bym się przesiadł.

2 godziny temu, sławek napisał:

zgadzam się wersje dev nic nie wznosza lepiej aktualizowac 2009 oraz 21h1

Cieszę się, że Panu zadzwoniło. Szkoda tylko, że "kościół" nie ten.  W rezultacie Pańska wypowiedź ewidentnie trafiła... między wódkę a zakąskę

chodziło mi o to że dużo w wersji nie działa usług bo to jeszcze nawet nie beta kto chce kilka nowosci bo właśnie w dev sa takie to niech sobie pobiera i instaluje ja tylko stabilne wersję i proszę nie dogryzać mi;)

djrys będziesz aktualizowal do builda 1055?wyszła poprawka taka 

6 minut temu, sławek napisał:

podziękował:D

djrys ten serwer ficher bardzo dobry pobiera z pełną predkoscia

Tylko limity pobierań są trzeba czekać po jednym pobraniu do 59 minut, żeby potem pobrać drugi raz i to mnie boli

8 minut temu, djrys napisał:

Tylko limity pobierań są trzeba czekać po jednym pobraniu do 59 minut, żeby potem pobrać drugi raz i to mnie boli

to nie za ciekawie ale zawsze tak jest ze co dobre to ma limit na tych pozostalych serwerach pelno reklam jest:P

5 minut temu, sławek napisał:

to nie za ciekawie ale zawsze tak jest ze co dobre to ma limit na tych pozostalych serwerach pelno reklam jest:P

moze sprobuj z files.fm to co a-team

55 minut temu, sławek napisał:

moze sprobuj z files.fm to co a-team

2 godziny temu, lysyn napisał:

Google drive, po osiągnięciu limitu pobrań. Mozna przenieść na swój dysk. 

W dniu 26.03.2021 o 19:31, djrys napisał:

Od dzisiaj koniec plików na dysku Google dlaczego ? Support Google zablokował, mi właścicielowi dostęp do dysku za udostępnianie, postawili mi ultimatum  reszta, zostaje bez zmian  !!:gt500s::thumbdown:

Google drive odpada.

ssu

x86

Manual Download  KB5003690

x86

x64