Jump to content

WINDOWS 10 2009, 21 H1, 21H2 by DJRYS

djrys
 Share

Recommended Posts

Godzinę temu, Wenti napisał:

Mam pytanie co do Windows 10 2009 czy możliwe jest że wersja na Maj będzie możliwa do nagrania na płytę? Niewiele brakuje  aby nie musiała to być płyta dwuwarstwowa.

Raczej tak, bo się pojawi 21h1  a wtedy 2009  będzie miała  3 edycje

windows 21 h1 jest blad w trakcie instalacji zla konfiguracja i instalacja zostaje anulowana

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Edited by sławek
Wklejenie zdjęcia

16 godzin temu, sławek napisał:

windows 21 h1 jest blad w trakcie instalacji zla konfiguracja i instalacja zostaje anulowana

U mnie to samo.

W dniu 28.05.2021 o 20:24, sławek napisał:

Wywalona poprawka .1023 jest oficjalna .985 jeśli dalej będą problemy czekam na 2 ISO i kolejne oficjalne poprawki

Toolmaniac likes this

Godzinę temu, djrys napisał:

Wywalona poprawka .1023 jest oficjalna .985 jeśli dalej będą problemy czekam na 2 ISO i kolejne oficjalne poprawki

Okej bardzo dziękuję za odpowiedź 

3 godziny temu, djrys napisał:

Sprawdź sobie 19043.985 już wstawiona

Djrysku już sprawdzałem wcześniej instalacja przebiegla prawidłowo ;)1023 jest coś wadliwa chociaż 19042 działa

21 godzin temu, djrys napisał:

Tylko informacyjnie, nadal nie działa najnowsze ISO

Ściągnąłem z basewin.pl

26 minut temu, Grac207RC napisał:

Tylko informacyjnie, nadal nie działa najnowsze ISO

Ściągnij ze strony basewin.pl 

20 godzin temu, sławek napisał:

Djrysku już sprawdzałem wcześniej instalacja przebiegla prawidłowo ;)1023 jest coś wadliwa chociaż 19042 działa

Coś mierny z Ciebie  "TESTER SYSTEMÓW" jak Ty nawet systemu dobrze nie umiesz zainstalować.

Dzisiaj instalowałem od djrys-a

@djrys niepotrzebnie usuwałeś "21H1 w wersji 19043.1023" bo ona instaluje się i działa bardzo dobrze :good3:.

28 minut temu, Bronson napisał:

Coś mierny z Ciebie  "TESTER SYSTEMÓW" jak Ty nawet systemu dobrze nie umiesz zainstalować.

Dzisiaj instalowałem od djrys-a

@djrys niepotrzebnie usuwałeś "21H1 w wersji 19043.1023" bo ona instaluje się i działa bardzo dobrze :good3:.

Instaluje jak zawsze winrar i rufus i był błąd na 2 łapkach acer i hp poza tym u kogoś innego to samo było 

Ja instalowałem wersję home 

34 minuty temu, Bronson napisał:

Tak rzeczywiście próbowałem zainstalować Home i na Home jest błąd :E.

no widzisz ja nie kłamie ale z basewin.pl działa home wiec djrys musi chyba jeszcze raz na spokojnie zrobic iso:P

56 minut temu, Bronson napisał:

Tylko dla wiadomości, testowałem właśnie wersje Education i Enterprise i one również tak jak Pro się instalują i działają bardzo dobrze.

Ale ja mam klucz do home 

2 godziny temu, djrys napisał:

Ostatni raz wstawiam oby działało ostatnia metoda

Dzięki kolego sprawdzę jutro dobranoc

Bronson sprawdz pierwszy jak dasz radę:D

4 godziny temu, Bronson napisał:

Niestety ostatnia metoda też nie działa dla wersji Home.

Dlatego dziwne że zawsze działało a ze strony basewin działa bo mam zainstalowane także trzeba poczekać na nowe poprawki kto ma inne wersje niż home niech sobie instaluje ją się wstrzymuje

18 godzin temu, sławek napisał:

Dlatego dziwne że zawsze działało a ze strony basewin działa bo mam zainstalowane także trzeba poczekać na nowe poprawki kto ma inne wersje niż home niech sobie instaluje ją się wstrzymuje

Postanowiłem przetestować z basewin "Windows 10 21H1 [2104] (25.05.2021) z poprawką 1023". Okazało się że sytuacja jest podobna jak tutaj czyli Home nie chciało się zainstalować natomiast z Pro i Enterprise nie było najmniejszych problemów. Przyznam dziwne że udało Ci się Home zainstalować u mnie były problemy "OOBELOCAL" i "OOBESETTINGSMULTIPAGE", możliwe że gdybym nadal męczył to w końcu bym zainstalował ale to mija się z celem bo instalacja powinna przebiegać płynnie i bez większych problemów.  

4 godziny temu, Bronson napisał:

Postanowiłem przetestować z basewin "Windows 10 21H1 [2104] (25.05.2021) z poprawką 1023". Okazało się że sytuacja jest podobna jak tutaj czyli Home nie chciało się zainstalować natomiast z Pro i Enterprise nie było najmniejszych problemów. Przyznam dziwne że udało Ci się Home zainstalować u mnie były problemy "OOBELOCAL" i "OOBESETTINGSMULTIPAGE", możliwe że gdybym nadal męczył to w końcu bym zainstalował ale to mija się z celem bo instalacja powinna przebiegać płynnie i bez większych problemów.  

U mnie ,,home" z basewin działa,stąd niestety nie