Skocz do zawartości

Windows 10 22H2 by Djrys


djrys

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, djrys napisał:

Wersja Dev Channel 20h2 21296.1000 B):smokeing:

Cześć powiedz mi proszę czemu za każdym razem nie można pobrać nowej wersji windowsa którą wrzucasz poprzednie linki cały czas są w jdwonloaderze z odświeżaniem do tej pory nic nie rusza ja wiem że napiszem że google blokuje dostęp a nie można wrzucić na jakiś płatny serwer żeby każdy mógł skorzystać kto chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dfunk napisał:

żeby każdy mógł skorzystać kto chce

To może sam pobrać i skonwertować poprzez arię2 stąd: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] a nie wybrzydzać.

Poza tym za ten 

7 godzin temu, Dfunk napisał:

płatny serwer

dla Pańskiego widzimisię to kto miałby płacić?  Z tekstu wynika, że przecież nie Pan - Pan się już wystarczająco wykazał rzucając takim pomysłem, prawda?

 

 

Mniej roszczeń, więcej myślenia i wdzięczności za to, że ktoś Państwu/Nam idzie na rękę i w ogóle te obrazy publikuje przed nosy je podając.

 

PS

Zamiast marudzić - zmień Pan managera pobierania.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dfunk napisał:

Cześć powiedz mi proszę czemu za każdym razem nie można pobrać nowej wersji windowsa którą wrzucasz poprzednie linki cały czas są w jdwonloaderze z odświeżaniem do tej pory nic nie rusza ja wiem że napiszem że google blokuje dostęp a nie można wrzucić na jakiś płatny serwer żeby każdy mógł skorzystać kto chce?

są przecież 4 serwery jeszcze mało ? ja wiem google wygodne ale limity to nie mój pomysł a googla

ps. od tego miesiąca kończe z systemami win10 msn ruszyła spowrotem strona basewin.pl tam macie to samo na kilku serwerach, powód limity google ciągłe lamenty na limity tak jakby to była moja wina 

jorgusek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dfunk napisał:

Cześć powiedz mi proszę czemu za każdym razem nie można pobrać nowej wersji windowsa którą wrzucasz poprzednie linki cały czas są w jdwonloaderze z odświeżaniem do tej pory nic nie rusza ja wiem że napiszem że google blokuje dostęp a nie można wrzucić na jakiś płatny serwer żeby każdy mógł skorzystać kto chce?

Tylko wybrzydzać i mieć swoje zachcianki, iIe razy podziękowałeś za pracę i wysiłek "djrys" podejrzewam, że ani razu.

Teraz, jorgusek napisał:

Tylko wybrzydzać i mieć swoje zachcianki, iIe razy podziękowałeś za pracę i wysiłek "djrys" podejrzewam, że ani razu.

Wszystkie serwery, na które są wrzucone Systemy, po uiszczeniu opłaty można ściągać bez żadnych limitów, zapłać i ściągaj do woli.

Barboost i jarexpol lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Hannibal napisał:

To może sam pobrać i skonwertować poprzez arię2 stąd: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] a nie wybrzydzać.

Poza tym za ten 

dla Pańskiego widzimisię to kto miałby płacić?  Z tekstu wynika, że przecież nie Pan - Pan się już wystarczająco wykazał rzucając takim pomysłem, prawda?

 

 

Mniej roszczeń, więcej myślenia i wdzięczności za to, że ktoś Państwu/Nam idzie na rękę i w ogóle te obrazy publikuje przed nosy je podając.

 

PS

Zamiast marudzić - zmień Pan managera pobierania.  

 

10 godzin temu, djrys napisał:

są przecież 4 serwery jeszcze mało ? ja wiem google wygodne ale limity to nie mój pomysł a googla

ps. od tego miesiąca kończe z systemami win10 msn ruszyła spowrotem strona basewin.pl tam macie to samo na kilku serwerach, powód limity google ciągłe lamenty na limity tak jakby to była moja wina 

 

7 godzin temu, jorgusek napisał:

Tylko wybrzydzać i mieć swoje zachcianki, iIe razy podziękowałeś za pracę i wysiłek "djrys" podejrzewam, że ani razu.

Wszystkie serwery, na które są wrzucone Systemy, po uiszczeniu opłaty można ściągać bez żadnych limitów, zapłać i ściągaj do woli.

Proszę nie spinać pośladów, ja jestem skłonny zapłacić za dostęp do ISO, wszystkie 4 serwery to google drive które się blokują odrazu, roszczenia to mają rodziny w sądach a nie na forum, zmiana menagera pobierania nie pomaga, jeśli djirys kończy wrzucanie to chwała mu bo wielki problem się zrobił także to najlepsze wyjście.

Pozdrawiam w tym stresującym covidowym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Selenx napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

coś tu nie pasuje, przecież kolo Dfunk marudził o "Dev Channel" a nie o Win10 2004/2009, jak dla mnie lepiej żeby "Dev Channel" nie było a pozostałe zostały, basewin.pl jest ok ale tutaj jest to lepiej uporządkowane i regularne, wystarczy że Dfunk nauczy się pobierać i przestanie marudzić, albo podzielić temat na dwa "WINDOWS 10 2004, 2009 by DJRYS" i "WINDOWS 10 Dev Channel by DJRYS" bo chyba bardziej na "Dev Channel" narzekają

tu nie chodzi o system a serwer pobierania jak już jest google to innych się nie widzy bo wolniejsze a przecież są jeszcze 3 tylko nie tak szybkie jak google drive ;):smokeing:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

x64

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

x86

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

jorgusek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

x64

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

x86

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Aktualizacja zbiorcza (wersja Preview) dotycząca środowiska .NET

x64

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

x86

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

henryt lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 20H1 do wersji 19041.804

 

Aktualizacja 20H2 do wersji 19042.804 :smokeing:B)

13 godzin temu, sławek napisał:

linki wygasły na mega i ostatni host

trafiłes akurat na upload nowej wersji

ps opóźnienie jest spowodowane hostingiem wrzucplik pół dnia z supportem pisałem że nic nie można wstawić szkoda słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, djrys napisał:

Aktualizacja 20H1 do wersji 19041.804

 

Aktualizacja 20H2 do wersji 19042.804 :smokeing:B)

trafiłes akurat na upload nowej wersji

ps opóźnienie jest spowodowane hostingiem wrzucplik pół dnia z supportem pisałem że nic nie można wstawić szkoda słów

nie no luzik wina hostingu nie twoja

9 minut temu, sławek napisał:

nie no luzik wina hostingu nie twoja

dzieki za nowy upload pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie