Jump to content

WINDOWS 10 2004, 2009, Dev Channel by DJRYS

Recommended Posts

14 godzin temu, Domso napisał:

Która z tych wersji będzie najmniej problemowa?

1809

1903

1909

Słyszałem że którąś z wersji powodowała duże zużycie procesora, chciałbym tego uniknąć.

Łatka do wersji 1903 powodowała to  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Zainstalowałem na próbę (na czysto po formacie) na laptopie Toshiba Portege (Intel I5, 6mb ramu, dysk SSD 128) wersję Pro64, żadnych problemów, dociągnęło poprawkę do buildu .588

Instaluje się jako pełna wersja - nie insider.  Jak jutro nie będzie oficjalnego 1909 z MS to w środę wrzucę na stacjonarkę.

32 minuty temu, henryt napisał:

Zainstalowałem na próbę (na czysto po formacie) na laptopie Toshiba Portege (Intel I5, 6mb ramu, dysk SSD 128) wersję Pro64, żadnych problemów, dociągnęło poprawkę do buildu .588

Instaluje się jako pełna wersja - nie insider.  Jak jutro nie będzie oficjalnego 1909 z MS to w środę wrzucę na stacjonarkę.

Zrobiłem to samo jak tylko pojawiło się esd. Też bez problemów.

Jeśli ktoś chce zrobić update z 1903 do 1909, to proponuje pobrać org. iso wersji 1903 i skopiować install.esd z wersji 1909 do iso 1903 zapisać najlepiej w programie ultraiso i ok. potem uruchomić plik setup z iso 1903 i zrobić upadate do wersji 1909. Działa bo sam to sprawdziłem.

Problem leżał w wersji winrara... zainstalowalem system ale mam jeden problem... mam obrazy gier na dysku i chcąc zainstalowac np deamontoolsem jaka kolwiek gre wyskakakuje mi błąd ISDONE.DLL ... miał ktoś taki problem? na poprzedniej wersji 1809 normalnie instalowałem gre a teraz się nie da