Skocz do zawartości

Windows 10 22H2 by Djrys


djrys

Rekomendowane odpowiedzi

No, no. Świetna koncepcja. Nie wiem czy nawet na zagranicznych forach jest coś podobnego. Szkoda że zwykłą wersję nie da się bardziej dostosować, mogłaby być lżejsza. Sklep, xbox czy usługi v-guest to dla mnie śmieć. Czekam na kolejne wersje i dziękuję za podzielenie się modem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panoćku, najnowsza z vNext to 20231. Pierwsze kompilowane ISO-a(20231) były błędnie tworzone, lub tworzone z błędami dla czepialskich,
sam pobierałem z 2ch źródeł i miałem to samo...Uruchamiałem instalację z ISO i do "robienia" partycji już nie dało się dojść.
Sprawa była znana i doszli do tego, że trzeba inny kompilator, czy jak tam zwał, użyć.
Doczytałem na innym forum...

Pobrałem. I zainstalowałem i gra i buczy. 

Prawdopodobnie w środę, 14.10.2020r, będzie dostępny vNEXT -  20236.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopecku ja nie wiem co to jest jakieś vNext bo jestem starej daty i moje rosyjskie Źrodła podaja zwykle nowinki we wtorki tak więc dzis jest ten właśnie Patchday

o własnie mi napisali.. cyt.

 Kompilacja systemu Windows 10 20231.1005 (KB4586238) jest wprowadzana do kanału deweloperskiego

i dalej

„Zaczynamy wprowadzać zbiorczą aktualizację kompilacji 20231.1005 (KB4586238)” - czytamy w zaktualizowanych informacjach o wersji dla [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] . Firma powiedziała, że dzisiejsza wersja naprawia błąd, który powodował problemy z instalacją w poprzedniej aktualizacji, dodając, że wszyscy mogą nie zobaczyć tego wydania od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, renatan napisał:

Chopecku ja nie wiem co to jest jakieś vNext bo jestem starej daty

Ja wiem (choć o "starszość dat" pewnie moglibyśmy się poprzekomarzać :P), ale... Kompletnie nie widzę związku między tym o czym jest mowa w tym wątku, a wersją serwerową systemu (to ona ma w nazwie vNext - nie mylić z "Version Next", którą to nazwą jest oznaczana "zwykła" 10). Widać Pan ziloth dzwony słyszał i tylko(?) kościoły pomylił.

renatan lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie