Skocz do zawartości

Windows 10 22H2 by Djrys


djrys

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.05.2019 o 14:35, djrys napisał:

Aktualizacja RS6 do wersji 18362.145 B):smokeing:

Hmmm chyba "Aktualizacja 19H1 do wersji 18362.145 " - to nie żadne czepialstwo :) ale sam się już pogubiłem z tymi "codename" dla kolejnych release'ów ... wg wikipedii nie ma czegoś takiego jak RS6 ( RedStone 6) tylko 19H1  (????)  , jeśli sie mylę to mnie "naprostujcie"   :) :) pozdrówa dla twórcy:  djrys rules !! :) :)  .

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2019 o 10:33, ampa napisał:

To zależy od sprzętu jaki masz...na razie pojawiły się stery creativa więc już dźwięk działa,wczoraj fix sterów nvidii które naprawiają ponoć błąd 43 na prockach sandy ale nie sprawdzałem bo na starszych lecę,może też naprawione już to że można z pena zaktualizować ale skoro już mam to nie sprawdzę,piaskownica u mnie dalej nie działa ale możesz próbować,zawsze można cofnąć do poprzednika bezproblemowo.

No właśnie co do sterowników do Creative.  Nie mam dźwięku na karcie dźwiękowej Creative X-FI. Różne instalowałem wersje sterowników pod win 10 i jest cisza dziwne to. To nie ma co się pchać w te najnowsze wersje Windowsa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kamar59 napisał:

No właśnie co do sterowników do Creative.  Nie mam dźwięku na karcie dźwiękowej Creative X-FI. Różne instalowałem wersje sterowników pod win 10 i jest cisza dziwne to. To nie ma co się pchać w te najnowsze wersje Windowsa? 

Ja w necie znalazłem do Creativa sterowniki do wersi 1903. Trzeba znaleźć paczkę o nazwie SBA5_PCDRV_L11_3_01_0056B  wypakować i tam jest folder DriversWin10 i wszystko działa. Szukałem tego sporo na googlach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Alex121 napisał:

Ja w necie znalazłem do Creativa sterowniki do wersi 1903. Trzeba znaleźć paczkę o nazwie SBA5_PCDRV_L11_3_01_0056B  wypakować i tam jest folder DriversWin10 i wszystko działa. Szukałem tego sporo na googlach.

Ta paczka ma 263 MB, taką znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś tej metody od Alexa? bo piszą że działa "Wyodrębnij plik [20K1] SBXF_PCDRV_L11_2_30_0012.exe do folderu. Przejdź do Menedżera urządzeń, kliknij prawym przyciskiem myszy kartę dźwiękową Creative, wybierz sterownik aktualizacji, Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika, wskaż folder, w którym wyodrębniono plik [20K1] SBXF_PCDRV_L11_2_30_0012.exe, sprawdź, czy zaznaczone są podfoldery"...wcześniej zalecam DDU do usunięcia pozostałości po sterownikach creative.Ewentualnie próbowałeś tego?[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem ten [20K1] SBXF_PCDRV_L11_2_30_0012.exe wyodrębnij czyli, zrobiłem plik wypakowanie tego sterownika. I mam tak

 

1.jpg

 

2.jpg 

 

3.jpg

Sprawdzę czy normalna instalacja poskutkuje na tych sterownikach, jeśli nie to zrobię jak mi napisałeś. A DDU ma on sterowniki od karty graficznej usuwa i do dźwiękowej też?

Metody od Alexa też spróbuję i dam znać z tego wynikło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mogę pochwalić twórce bo wykonał super robotę !! pobrałem chyba najnowszy mod tak ? i jak do tej pory działa najlepiej ze wszystkich jakie testowałem do tej pory !!

czy autor wyda coś zmodowanego z poprawkami itp na najnowszym wydaniu ? jak to !!

Windows 10 1903 (X86-X64) 2019 PL

11 Czerwca 2019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New Cumulative updates for 1903 (18362.207) KB4501375:
Windows Insiders in the Release Preview ring

 

x64:
 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

x86:
 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

New Servicing Stack Update for Windows 10 v1903 KB4506933 - 24 czerwca


x64
 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

x86
 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

nie integruje  bo to fast ring ale kto chce może testować

W dniu 21.06.2019 o 11:05, Bladius napisał:

zrób poradnik jak zrobić obraz twoją metodą

kiedyś napiszę jeśli chcesz teraz za mało czasu mam

 

W dniu 23.06.2019 o 20:51, Poll300 napisał:

Tak mogę pochwalić twórce bo wykonał super robotę !! pobrałem chyba najnowszy mod tak ? i jak do tej pory działa najlepiej ze wszystkich jakie testowałem do tej pory !!

czy autor wyda coś zmodowanego z poprawkami itp na najnowszym wydaniu ? jak to !!

Windows 10 1903 (X86-X64) 2019 PL

11 Czerwca 2019

więcej nie będę w tym systemie grzebał ponieważ system się wtedy sypie ale aktualizował będę jak najbardziej do momentu aż się nie wypale lub znudzę tym

Poll300 i jorgusek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, djrys napisał:

New Cumulative updates for 1903 (18362.207) KB4501375:
Windows Insiders in the Release Preview ring

 

x64:
 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

x86:
 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

New Servicing Stack Update for Windows 10 v1903 KB4506933 - 24 czerwca


x64
 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

x86
 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

nie integruje  bo to fast ring ale kto chce może testować

kiedyś napiszę jeśli chcesz teraz za mało czasu mam

 

więcej nie będę w tym systemie grzebał ponieważ system się wtedy sypie ale aktualizował będę jak najbardziej do momentu aż się nie wypale lub znudzę tym

Ok to rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki do karty dźwiękowej X-Fi SBXF_PCDRV_L11_2_30_0012  wreszcie działają normalnie na Windows 10 1903, normalnie się instaluje bez cudowań.

W moim przypadku żeby dźwięk grał przez kolumny trzeba było przestawić tu opcję, bo po optycznym mam podłączone i tyle. Dzięki za info @ampa @Alex121

 

1.jpg

 

Ta wersja Windows od @djrys, od biosu do pulpitu startuje mi w 12 sek na dysku PNY 500GB M.2 PCIe NVMe XLR8 CS3030.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bladius napisał:

18932.1000 -  20H1 się pojawił

będzie do 2h wysłanie tego na 2 hostingi trochę zajmuje

16 godzin temu, Masteralien napisał:

odziwo nie pokazuje jej jako insider preview xD

to jest podobno update na wrześniową wersję która będzie poprawką teraz wersji majowej 20H1 będzie w przyszłym roku

jorgusek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie