Skocz do zawartości

Windows 10 22H2 by Djrys


djrys

Rekomendowane odpowiedzi

A to aby na pewno numerki mające cokolwiek wspólnego z buildami systemu (a nie wersjami aplikacji)?

Tak tylko pytam (by dać znać, żem tu był).

 

 

PS

Pakiet lokalizacyjny polski też   mi się - tak jakoś sam - pobrał ze sklepu w wersji 20240.1.1 i niewiele z tego wynika.:(

 

Update (22.10.): 20241, w więc jednak nie 20240 się dziś objawił (można zaczynać kierować prośby do Pana djrys-a od " publiczne zobrazowanie"). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, sławek napisał:

djrys a kiedy wstawisz oficjalny juz build 20H2 z beta na finalny?

jak wyjdzie na razie wersja consumer jest tylko w wersji angielskiej

40 minut temu, ampa napisał:

Tak naprawdę to już się pogubiłem z tymi aktualizacjami windy...mam 1909,nie miałem aktualizacji do 2004,teraz znów jakaś nowa oficjalna.Czyli co...nie będę miał aktualizacji jak ręcznie nie wymuszę lub nie zrobię np.nakładki z zachowaniem danych?

pozostaje ci ręczna z zachowanie danych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz tę którą szef wstawił jako finalną,będziesz musiał pobrać 3 aktualizacje do niej.A reszta opisana przecież "wersja org MSN wstawiona natomiast moja dopiero po pierwszych poprawkach"czyli wstawi swoją jak będą poprawki...choć aktualizacja była to może o te poprawki chodzi więc będzie na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ampa napisał:

Pobierz tę którą szef wstawił jako finalną,będziesz musiał pobrać 3 aktualizacje do niej.A reszta opisana przecież "wersja org MSN wstawiona natomiast moja dopiero po pierwszych poprawkach"czyli wstawi swoją jak będą poprawki...choć aktualizacja była to może o te poprawki chodzi więc będzie na dniach.

Dziękuję za odpowiedź. Poozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ma Pan, Panie renatan, rację. Tylko, że  po pierwsze nie

2 godziny temu, renatan napisał:

..608

a .608, po drugie chyba Pan się czepia dość wybiórczo, bo ten np.:

W dniu 22.10.2020 o 20:28, MrTooth napisał:

Wersja obecna 19042.572 ...

post jakoś Pana nie sprowokował do wypowiedzi.

Czyżbym dostąpił zaszczytu stania się obiektem Pańskiego zainteresowania? Jeśli tak, to - co pewnie będzie dla Pana rozczarowaniem - bez wzajemności. :D

 

PS

Może rzeczywiście nie powinienem używać skrótów (myślowych), ale liczyłem na domyślność odbiorców (widać przeliczyłem się :().:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panie ...czysty to tylko z MS a co zintegrowane i do jakiego obrazu to opisane.Tak swoją drogą to zależy czy stawia się na czysto czy aktualizuje bo wiadomo że taka aktualizacja (czy nakładka z zachowaniem danych) to tylko z poziomu działającego systemu się da zrobić a jakoś nikt chyba nie zgłaszał zastrzeżeń więc obraz dobry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie