Jump to content
WinClub
djrys

WINDOWS 10 1903 1909 INSIDER by DJRYS

Recommended Posts

Ja po aktualizacji mam 116 ale jest poprawka której na razie nie ma jeszcze przez WU (jak również 1903) która coś poprawia i zmienia na wersje 145.

30 minut temu, ampa napisał:

Ja po aktualizacji mam 116 ale jest poprawka której na razie nie ma jeszcze przez WU (jak również 1903) która coś poprawia i zmienia na wersje 145.

to jest poprawka fast ring naprawia parę bugów 1903

6 godzin temu, Szymi12 napisał:

Jak to jest w końcu z tą wersją 1903 ( 18362.145 ) to nadal jest Release Preview czy oficjalne wydanie? Bo czytałem że niby już .116 jest oficjalne.

oficjalne to jest 18.362.30 wszystko dalej to release preview

To zależy od sprzętu jaki masz...na razie pojawiły się stery creativa więc już dźwięk działa,wczoraj fix sterów nvidii które naprawiają ponoć błąd 43 na prockach sandy ale nie sprawdzałem bo na starszych lecę,może też naprawione już to że można z pena zaktualizować ale skoro już mam to nie sprawdzę,piaskownica u mnie dalej nie działa ale możesz próbować,zawsze można cofnąć do poprzednika bezproblemowo.

W dniu 31.05.2019 o 14:35, djrys napisał:

Aktualizacja RS6 do wersji 18362.145 B):smokeing:

Hmmm chyba "Aktualizacja 19H1 do wersji 18362.145 " - to nie żadne czepialstwo :) ale sam się już pogubiłem z tymi "codename" dla kolejnych release'ów ... wg wikipedii nie ma czegoś takiego jak RS6 ( RedStone 6) tylko 19H1  (????)  , jeśli sie mylę to mnie "naprostujcie"   :) :) pozdrówa dla twórcy:  djrys rules !! :) :)  .

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

W dniu 2.06.2019 o 10:33, ampa napisał:

To zależy od sprzętu jaki masz...na razie pojawiły się stery creativa więc już dźwięk działa,wczoraj fix sterów nvidii które naprawiają ponoć błąd 43 na prockach sandy ale nie sprawdzałem bo na starszych lecę,może też naprawione już to że można z pena zaktualizować ale skoro już mam to nie sprawdzę,piaskownica u mnie dalej nie działa ale możesz próbować,zawsze można cofnąć do poprzednika bezproblemowo.

No właśnie co do sterowników do Creative.  Nie mam dźwięku na karcie dźwiękowej Creative X-FI. Różne instalowałem wersje sterowników pod win 10 i jest cisza dziwne to. To nie ma co się pchać w te najnowsze wersje Windowsa? 

4 godziny temu, kamar59 napisał:

No właśnie co do sterowników do Creative.  Nie mam dźwięku na karcie dźwiękowej Creative X-FI. Różne instalowałem wersje sterowników pod win 10 i jest cisza dziwne to. To nie ma co się pchać w te najnowsze wersje Windowsa? 

Ja w necie znalazłem do Creativa sterowniki do wersi 1903. Trzeba znaleźć paczkę o nazwie SBA5_PCDRV_L11_3_01_0056B  wypakować i tam jest folder DriversWin10 i wszystko działa. Szukałem tego sporo na googlach.

7 godzin temu, Alex121 napisał:

Ja w necie znalazłem do Creativa sterowniki do wersi 1903. Trzeba znaleźć paczkę o nazwie SBA5_PCDRV_L11_3_01_0056B  wypakować i tam jest folder DriversWin10 i wszystko działa. Szukałem tego sporo na googlach.

Ta paczka ma 263 MB, taką znalazłem.

11 godzin temu, kamar59 napisał:

Ta paczka ma 263 MB, taką znalazłem.

Tak tyl ma bo to cały pak. Ale trzeba ją wypakować winrarem lub wizipem i tam jest folder win 10 i bedzie działać.

No nie mówcie że stery creativa CSL_PCAPPBETA_LB_2_61_49 wam nie działają...kart z serii X-FI jest kilka i dlatego,konkretnie do waszego modelu musicie szukać.

Próbowałeś tej metody od Alexa? bo piszą że działa "Wyodrębnij plik [20K1] SBXF_PCDRV_L11_2_30_0012.exe do folderu. Przejdź do Menedżera urządzeń, kliknij prawym przyciskiem myszy kartę dźwiękową Creative, wybierz sterownik aktualizacji, Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika, wskaż folder, w którym wyodrębniono plik [20K1] SBXF_PCDRV_L11_2_30_0012.exe, sprawdź, czy zaznaczone są podfoldery"...wcześniej zalecam DDU do usunięcia pozostałości po sterownikach creative.Ewentualnie próbowałeś tego?[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ściągnąłem ten [20K1] SBXF_PCDRV_L11_2_30_0012.exe wyodrębnij czyli, zrobiłem plik wypakowanie tego sterownika. I mam tak

1.jpg

2.jpg 

3.jpg

Sprawdzę czy normalna instalacja poskutkuje na tych sterownikach, jeśli nie to zrobię jak mi napisałeś. A DDU ma on sterowniki od karty graficznej usuwa i do dźwiękowej też?

Metody od Alexa też spróbuję i dam znać z tego wynikło.

Tak mogę pochwalić twórce bo wykonał super robotę !! pobrałem chyba najnowszy mod tak ? i jak do tej pory działa najlepiej ze wszystkich jakie testowałem do tej pory !!

czy autor wyda coś zmodowanego z poprawkami itp na najnowszym wydaniu ? jak to !!

Windows 10 1903 (X86-X64) 2019 PL

11 Czerwca 2019