Jump to content
djrys

WINDOWS 10 1809 & 1903 & INSIDER BY DJRYS

Recommended Posts

Sprawdź co wystawiasz ponieważ piszesz Wersja insider  RS 20H1 18336.1000V a jest to Wersja insider  RS 20H1 18836.1000

Edited by P1O
Zbędny komentarz. Wystarczy zgłoszenie lub PW do autora posta.

nowy update preview 1809

New CU in the IP Release Preview Ring KB4482887 (17763.346):

x64

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

x86

8 godzin temu, djrys napisał:

Jestem na IEMIE wracam na forum w poniedziałek pozdrowienia dla wszystkich :D

Można się będzie z tobą spotkać w niedzielę na IEMIE? ;D

W dniu 1.03.2019 o 19:22, SivajGaming napisał:

Można się będzie z tobą spotkać w niedzielę na IEMIE? ;D

wybacz tak można tylko że ja tam nie miałem komputera i nie miałem jak odpisać w przyszłym roku :D

x64

x86

Witam chciałbym sprawdzić i zainstalować te wydanie Windowsa te  z datą 1 Marca 2019 i właśnie jak on sprawuje się min. podczas grania ? czy aktualizacje można instalować w nim ? dzięki

46 minut temu, Poll300 napisał:

Witam chciałbym sprawdzić i zainstalować te wydanie Windowsa te  z datą 1 Marca 2019 i właśnie jak on sprawuje się min. podczas grania ? czy aktualizacje można instalować w nim ? dzięki

to jest oryginalny system dorzucony framework i kompresja esd nic nie jest wycięte

Ok ciekawe co nowego w tej wersji czy to wydanie insider najnowsze też posiada zintegrowane wszystkie poprawki itp. jak ta wersja z 1 marca ? dziękuję

Jednak występuje błąd instalacji na VMware Workstation 12 Player nie da się ani zainstalować ani zaktualizować z poprzednich wersji.  zawsze staje  na logu windows  po ponownym uruchomieniu lub uruchomieniu z płyty na czysto :(

14 godzin temu, Poll300 napisał:

Ok ciekawe co nowego w tej wersji czy to wydanie insider najnowsze też posiada zintegrowane wszystkie poprawki itp. jak ta wersja z 1 marca ? dziękuję

to insider masz wszystko opisane w pierwszym poście

13 godzin temu, krzysztof018 napisał:

Jednak występuje błąd instalacji na VMware Workstation 12 Player nie da się ani zainstalować ani zaktualizować z poprzednich wersji.  zawsze staje  na logu windows  po ponownym uruchomieniu lub uruchomieniu z płyty na czysto :(

na czysto instalacja idzie vm versji 6.0 co do samej aktualizacji nie mam na czym sprawdzić

Witam. Minęło trochę czasu. Ale zwracam się z pewnym problemem.

Na wstępie nie chcę aby to było odebrane jako hejt, po prostu mam pewien problem i nie wiem jak go rozwiązać.
Swego czasu zainstalowałem po 2 tygodniach od oficjalnego wydania najnowszą wersję microsoft 10 z tego tematu.

Po instalacji, zainstalowaniu swoich programów oraz odpaleniu skryptów:  RemoveSPY_AIO

Nie działa mi wyszukiwarka plików. W sensie to okienko jak się otworzy (ikona Windows) i np. wpiszę "kalkulator" to nie wyszukuje tego. Ale inne pliki już tak. Choć zdecydowaną większość omija. Tak samo panelu sterowania nie mogę znaleźć przez tą wyszukiwarkę. 

Teraz nie wiem, czy to kwestia problemu moich podzespołów, czy skrypt źle zadziałał w moim przypadku. Czy po prostu za szybko zainstalowałem najnowszą wersję, która podobno była bardzo mocno dziurawa. Oczywiście po wszystkim korzystałem z CCleanera. (w sensie po instalacji systemu, programów, odpaleniu skryptów). 

Miał ktoś podobny problem ? Albo zna rozwiązanie  ? Będę wdzięczny za pomoc i szanuję megą waszą robotę ! Pozdrawiam. 

Może to być przez to, że nie masz aktywowanej wersji Windows 10. Albo zła data / godzina w biosie i systemie lub brak aktualizacji / sterowników ITD / brak połączenia z internetem.

Pytanie czy wyszukiwarka działała po zainstalowaniu systemu, bo być może system źle się zainstalował i o to tego skutki. Nie wiadomo tez jaką wersję systemu wgrałeś z jakim numerkiem, ile bitowy i czy z pendrive czy płyty.

RemoveSPY też mógł Tobie coś wyłączyć...  nie napisałeś nic jaki tryb użyłeś. Ccleaner na pewno nie popsuł wyszukiwania.

Powinienieś założyć osobny temat z Twoim problemem i nie pisać tutaj czy w temacie o RemoveSPY. No chyba, że @m4s Tobie podpowie od razu co możesz sprawdzić w RemoveSPY by przywrócić / naprawić wyszukiwanie ;)