Jump to content
djrys

WINDOWS 10 1809 & 1903 & INSIDER BY DJRYS

Recommended Posts

21 godzin temu, jorgusek napisał:

Jeżeli chodzi o dysk to nie System może go uszkodzić (byłby to chyba cud), dysk uszkadza i rujnuje temperatura, górna granica to 50 stopni, u Ciebie była 61 stopni, i dlatego dysk wykazywał błędy masz szczęście, że nie zrujnował dysku.

Hmmm...oto z broszury wziątek: "Niezawodność i parametry środowiskowe
                                                Temperatura Pracy: 0 ~ 70°C; Przechowywania: -45 ~ 85°C
                                                MTBF 2 miliony godzin
                                                Gwarancja 5 lat z bezpłatnym wsparciem technicznym."
Przyznam, że nigdy nie sprawdzałem temperatury. Nakleiłem radiator, wpiąłem do adaptera AIC HHHL.

Pracuje jako systemowy. Teraz "nic nie robię" i ma 52°C.

W dniu 20.01.2019 o 08:05, ziloth napisał:

Hmmm...oto z broszury wziątek: "Niezawodność i parametry środowiskowe
                                                Temperatura Pracy: 0 ~ 70°C; Przechowywania: -45 ~ 85°C
                                                MTBF 2 miliony godzin
                                                Gwarancja 5 lat z bezpłatnym wsparciem technicznym."
Przyznam, że nigdy nie sprawdzałem temperatury. Nakleiłem radiator, wpiąłem do adaptera AIC HHHL.

Pracuje jako systemowy. Teraz "nic nie robię" i ma 52°C.

OK masz dysk SSD

@ziloth masz normalną temperaturę jak dla dysku SSD NVM M.2, wystarczy poczytać w testy i jakie temperatury pracy osiągają te dyski np. samsungi. Jak sam podałeś GOODRAM podaje zakres ich pracy więc zrób testy i zobacz czy nie przegrzewa się w stresie, jeśli tak to wtedy można się martwić i można pomyśleć o zmianie np. radiatora. Pozdrawiam.

ja bym prosił aby pisać całym zdaniem aktualizacja czego do czego i z czego wynika

i druga sprawa co ma piernik do wiatraka czyli oficjalna wersja win 10 1809  do tematu Modyfikacje-Djrys

zrobił się smietnik :wacko:

W najnowszej tj Windows 10 Insider Preview 18323.1000.19h1

także brak paska menu Internet Explorera pomimo usilnego odznaczenia.

Proszę o propozycję jak to naprawić nie cofając się do starszej wersji.

- po kiego grzyba cytujesz post pod którym bezpośrednio piszesz ?

- definicja

Dekalog czytającego ze zrozumieniem:

Czytaj dokładnie treść poleceń, nie pomijaj w nich żadnego słowa, a tym bardziej zdania.

Zwracaj uwagę na informacje zawarte w przypisach.

Nie zaczynaj odpowiedzi na pytania przed przeczytaniem całego tekstu źródłowego.

W zadaniach matematycznych i informatycznych dokładnie przepisuj wszystkie elementy, pominięcie jakiegoś może skutkować błędem.

Uważaj na zadania podobne do tych, które już rozwiązywałeś! Podobieństwo może być pozorne!

Uważaj, by nie pominąć żadnego polecenia.

Nie stawiaj sobie za cel wyprzedzenia kolegów, pośpiech nie jest wskazany, a za wcześniejsze oddanie pracy nie dostaniesz dodatkowych punktów!

Rozwiązuj testy próbne i egzaminacyjne, np. ze stron CKE czy z „Victora”.

Sprawdzaj znaczenia wyrazów, których nie rozumiesz.

Czytaj – w ten sposób poszerzasz zasób słownictwa.

po zapoznaniu się z powyższym myślę że wystarczyło poprosić abym.. czytał uważniej

Jeśli to coś zmieni to proszę "czytaj uważniej" no i skończmy z tym bo odbiegamy od tematu. Ja prosiłem tylko o propozycję pomocy.

Pozdrawiam.

Czy obraz, który Pan umieścił, jest już w wypadku wyboru Pro, bez ograniczenia co do wyboru m.in. do języka polskiego?

"This build won’t be available for these Windows 10 editions in the following languages:

• Windows 10 Home: RO-RO, SK-SK, SL-SI, SR-LATN-RS, TH-TH, UK-UA
  • Windows 10 Home N: RO-RO, SK-SK, SL-SI
  • Windows 10 Pro: FR-CA, IT-IT, JA-JP, KO-KR, NL-NL, PL-PL, SR-LATN-RS
  • Windows 10 Pro N: RO-RO, SK-SK" - Tak brzmiała oficjalna zajawka z 1 lutego, a i na UUP "polskiego" Pro nie było (i nie ma).

21 godzin temu, jednorazowiec napisał:

Czy obraz, który Pan umieścił, jest już w wypadku wyboru Pro, bez ograniczenia co do wyboru m.in. do języka polskiego?

"This build won’t be available for these Windows 10 editions in the following languages:

• Windows 10 Home: RO-RO, SK-SK, SL-SI, SR-LATN-RS, TH-TH, UK-UA
  • Windows 10 Home N: RO-RO, SK-SK, SL-SI
  • Windows 10 Pro: FR-CA, IT-IT, JA-JP, KO-KR, NL-NL, PL-PL, SR-LATN-RS
  • Windows 10 Pro N: RO-RO, SK-SK" - Tak brzmiała oficjalna zajawka z 1 lutego, a i na UUP "polskiego" Pro nie było (i nie ma).

moja wersja nie posiada wersji pro n i home n

Toż nie w wypadku "N" jest, w cytacie w poprzednim moim poście, mowa o braku dostępności wersji polskiej (PL-PL), 

a o "zwykłym" Pro. Na to zresztą poprzednio wyraźnie, jak mi się zdawało, wskazywałem.

Jeśli z obrazu, który Pan utworzył i umieścił, możliwe jest uzyskanie instalacji wersji polskiej Pro, to jest to chyba raczej

efekt stworzenia swego rodzaju AIO, na wzór tego dostępnego dla Home/Pro z poziomu np. MCT, niż umieszczenia "oficjalnego

nieoficjalnego" zlokalizowanego buildu 18329 Pro. I o to chodziło w moim pytaniu z poprzedniego postu. 

20 godzin temu, jednorazowiec napisał:

...swego rodzaju AIO...

Teraz widać? Jeśli nie, to w tym zdaniu jest ciąg dalszy wskazujący na inne porównanie. Jeśli zaś tak, to jednak prosiłbym o zajmowanie się "sednem" sprawy, tj. skąd polska wersja Pro skoro jej Microsoft, jako samodzielnej, nie dostarczył. Mogę się tego domyślać po tym "wersja zależy od klucza", ale to jednak nie jest to samo (przynajmniej dla mnie). 

PS

Jestem ugodowo nastawiony więc może rzeczywiście nie A(ll) a S(ome) w jednym lepiej by brzmiało. Tylko co to zmienia?

update cichy microsoftu

KB4487044 (OS Build 17763.316)

x64

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

x86

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]