Jump to content
WinClub
djrys

WINDOWS 10 1809 & 1903 & 1909 & INSIDER BY DJRYS

Recommended Posts

Problem leżał w wersji winrara... zainstalowalem system ale mam jeden problem... mam obrazy gier na dysku i chcąc zainstalowac np deamontoolsem jaka kolwiek gre wyskakakuje mi błąd ISDONE.DLL ... miał ktoś taki problem? na poprzedniej wersji 1809 normalnie instalowałem gre a teraz się nie da

to błąd systemu na necie widzę że ludzie mają też z tym problemy... ale oczywiście to rzadkość zaraz zobacze ten twój programik

1 minutę temu, r3jn napisał:

to błąd systemu na necie widzę że ludzie mają też z tym problemy... ale oczywiście to rzadkość zaraz zobacze ten twój programik

Ściągnij stąd plik [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wrzuć do system32 .Powinno pomóc

9 godzin temu, Crazy36 napisał:

Ściągnij stąd plik [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wrzuć do system32 .Powinno pomóc

robiłem tym sposobem.. te pliki są z 2016 roku i trzeba je zarejestrować w systemie poprzez cmd ale niestety system nie chce ich zarejestrowac... prubowałem opcje z plikiem stronicowania ale to niby pomaga jak ktoś ma mniej niż 8 gb ja mam 16 problemu nie było na 1903 może ktoś sprawdzić ktoś kto ma 1909? czy instalacja gier z obrazów też taki problem ma ?

EDIT:

...chyba znalazłem winowację..mianowicie program adata ssd toolbox a dokładnie opcja konfiguracji dysku ssd w celu optymalizacji :) sformatowałem dyski i już tego nie robiłem i odpaliło to tak jak by ktoś miał dyski z Adaty i używał tego czegoś czyli zakłądka System optymalization i opcja SSD OPTYMALIZATION w każdym dysku robi się to osobno robi to tam coś z trimem ale w każdym bądz razie przez to nie mogłem instalować gier

W dniu 13.10.2019 o 17:22, maxwsc napisał:

Można dodać język angielski do tych obrazów?

powinno się dać przez panel sterowania spróbuj

W dniu 15.10.2019 o 13:16, djrys napisał:

powinno się dać przez panel sterowania spróbuj

Operacja się powiodła, ale Windows jeszcze miesza dwa języki po dodaniu angielskiego z panelu sterowania. Jak zintegrować język z obrazem .iso? Chciałbym instalację mieć po angielsku oraz całą resztę tak jakby to było domyślnie.

Poprawka fast ring Update  KB4522355 for Windows 10 version 1903/09 build 18862/63.446

KB4525419 SSU

x86

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

x64

KB4522355

x86

x64

UPDATE 10/18:

Today, we have released an updated Cumulative Update KB4522355 version which applies to both 19H1 and 19H2.

• (v1903) Windows Insiders in the Release Preview ring who are on 19H1 Build 18362.446 will get 19H1 Build 18362.448 today.
  • (v1909) Windows Insiders in the Release Preview ring who are on 19H2 Build 18363.446 will get 19H2 Build 18363.448 today.

znów coś miesza MS w poprawkach ech:nono:

Dla 19002.1 też jest poprawka - KB 4526447:

"UPDATE 10/18: We have released 20H1 Build 19002.1002, which includes a fix for the issue causing some devices to get stuck during shutdown or restart."

Jak widać po opisie nie tylko zmienia "końcówkę banderoli", ale również coś tam naprawia (pono).