Jump to content
WinClub
Mr.T

Win DreamOS - Extreme PC/Tablet (x86-x64) 2k17

Recommended Posts

7 godzin temu, blade100 napisał:

Witam jak mod się sprawuje? Chce używać na dosyć szybkim kompie... Ale musiały by na nim dzialac takie aplikacje jak Photoshop i pokrewne. Nie będzie z tym problemu?

NIE. 

Dlaczego podczas ściągania obojetnie z którego linku oprócz chomika, nie mam konta, pod koniec pobieranie wstrzymane i od początku. 

Można prosić o sprawdzenie lub jakis inny link 

Jak wyłączyć w opcjach "włącz lub wyłącz funkcje systemu" Kompresje RDC - nie można jej wyłączyć - wywala błąd - "Wystąpił błąd. Nie wszystkie funkcje zostały pomyślnie zmienione." Prośba o pomoc.

4 minuty temu, Mr.T napisał:

files jest bez limitu i za darmo i leci spoko

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] chyba z sensem leci :P

Tak, ale wersje na instalatorze win 10 już nie :P

On 8/13/2018 at 2:18 PM, Mr.T said:

łap

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

słabiutko pobiera.  SRZQDOL.png

https://files.fm/u/das4gfv2 ten jest najszybszy, ciągnie mi po 5mb/s

7RYRdrS.png

edit. można coś podziałać, żeby na maxa jeszcze bardziej go przyśpieszyć? unpark cpu zrobiony, msconfig na rozruch 4rdzenie zrobione, plan wysokiej wydajności jakiś tu już był "fmod" się nazywa, więc? Jakieś pomysły?

2 godziny temu, kamiryna napisał:

słabiutko pobiera.  SRZQDOL.png

https://files.fm/u/das4gfv2 ten jest najszybszy, ciągnie mi po 5mb/s

7RYRdrS.png

edit. można coś podziałać, żeby na maxa jeszcze bardziej go przyśpieszyć? unpark cpu zrobiony, msconfig na rozruch 4rdzenie zrobione, plan wysokiej wydajności jakiś tu już był "fmod" się nazywa, więc? Jakieś pomysły?

Zamiast podziękować, to jakieś wymyślania, nie pasuje bardzo szybki transfer 5,7 MB/s to nie sciągać.

1 hour ago, jorgusek said:

Zamiast podziękować, to jakieś wymyślania, nie pasuje bardzo szybki transfer 5,7 MB/s to nie sciągać.

naucz się czytać ze zrozumieniem. Poza tym, nikt w tych czasach nie chce czekać pół dnia na plik wielkości 3gb... A jak widzisz inny link mi pobiera dużo szybciej i go podałem ludziom.

21 godzin temu, kamiryna napisał:

naucz się czytać ze zrozumieniem. Poza tym, nikt w tych czasach nie chce czekać pół dnia na plik wielkości 3gb... A jak widzisz inny link mi pobiera dużo szybciej i go podałem ludziom.

3Gb z transferem 5,7 MB\s ściąga się około 15 minut, jaki Ty masz sprzęt, że ściągasz  pól dnia, powodzenia w transferach.

4 godziny temu, silkerer napisał:

Moglby ktos wrzucic wersje x86 (obojetnie jaka) na jakis normalny serwer np. Mega? Sendit pobieranie 0.5mbit/s, chomikuj platne, a reszta nie dziala.

A co Ci nie pasuje  - przecież prędkość  pobierania jest OK ?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Hmm sie chwile zastanawialem skad Ci wyszlo 5.5GB, ale widze, ze da sie caly folder sciagnac. Sprobuj sciagnac sam obraz x86, nie da rady, jakis dziwny blad wyskakuje - string(1) "1" . Calego folderu nie bede sciagac, bo mam lte i juz konczy mi sie pakiet.

Fakt  masz rację wyskakuje  taki błąd  trzeba Prezesa poprosić żeby  zobaczył co jest co ?.

Pobrał bym Ci to i wrzucił do mnie na serwer  ale jak  nasz taki  " cienki "  internet  to raz dwa go sobie  wydoisz .

Musisz się " do tankować  " i pobierać  o takiej porze żeby Ci to w miarę szybko pobrało.

MR.T czy masz może gdzieś zachowane starsze wersje ? np na win 7 ultimate ? oczywiście te które tak szybko chodzą głównie chodzi mi o to iz na tym systemie jak pc jest w spoczynku okolo 150-20 minut zawiesza sie :( całkowicie :( 

1 minutę temu, Mr.T napisał:

nie mam

dziękuje za odpowiedz a czy wiesz może co moze byc nie taa iz w czasie spoczynku pc sie zawiesza? usypiam normalnie ale jak postoi okolo 20 min to sie wiesza 

niestety tez ci nie pomoge tego systemu nie wiidzialem na kompie juz tyle lat, a zmiennych majacychna to wplyw moze byc duzo a ja na opowiadanego nie umiem niestety

sorry nie pomoge moze ktos bedzie wiedzial kto ma ten system na kompie