Jump to content
WinClub
Mr.T

Win DreamOS - Extreme PC/Tablet (x86-x64) 2k17

Recommended Posts

jakiego antywirusa polecacie pod ten mod?

również ponawiam pytanie... ale o odp proszę w dopiero co odblokowanym temacie:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

warto też przeczytać:

Edited by franekfranek

Dobra Panowie, słabe pytanie pewnie teraz padnie... :)

Mam problem przy instalacji, wyrzuca mi komunikat przy wyborze partycji, żeby załadować sterowniki do SSD.

1. Skąd takie najlepiej pobrać?

2. Czy wystarczy jak podam je na drugim pendrivie?

3. Instalacja Win10 mod na tablet poszła bez takich problemów.

1. Skąd takie najlepiej pobrać?
ze strony producenta płyty

2. Czy wystarczy jak podam je na drugim pendrivie?

tak

3. Instalacja Win10 mod na tablet poszła bez takich problemów.

bo ma juz w sobie

ja nie wiem co jest nie tak z tym systemem, chrome instaluje w zgodności z vistą, opera nie działa jak powinna [długo ładuje strony/wiesza się] chrome canary nie chce zaskoczyć, wisi na procesie set up'u który się nie pokazuje [działa z win server 2008 ale mówi że zła wersja win [musi być 7ka jako najstarsza] uruchamianie jako admin niewiele daje, chrome nie chce się zaktualizować [z tym że ironicznie chrome działa bardzo dobrze]

ja nie wiem co jest nie tak z tym systemem, chrome instaluje w zgodności z vistą, opera nie działa jak powinna [długo ładuje strony/wiesza się] chrome canary nie chce zaskoczyć, wisi na procesie set up'u który się nie pokazuje [działa z win server 2008 ale mówi że zła wersja win [musi być 7ka jako najstarsza] uruchamianie jako admin niewiele daje, chrome nie chce się zaktualizować [z tym że ironicznie chrome działa bardzo dobrze]

a na pewno sprawdziłes sumy kontrolne i system sie poprawnie wgrał?

no skoro nic się nie krzaczy to wszystko musi być ok, problem mam w sumie tylko z operą i właśnie chrome, wrócę snapshota i zobaczę czy zaskoczy instalacja chroma

edit; zagadnijcie co się stało? DZIAŁA... jprdl... wezmę tylko ogarnę hasła i instaluję na poprzednim snapie

Mozesz napisac jak rozwiazales swoj problem?

Dzieki. juz ok.

Witam,

od dluzszego czasu instaluje Twoje systemy na roznych maszynach. Od zawsze wystepuje problem z wykrywaniem drukarek sieciowych i czasami otoczenia sieciowego. Przygotowalem juz sobie paczke plikow:
mgmtapi.dll
ntprint.dll
ntprint.exe
snmpapi.dll
tcmib.dll
wsnmp32.dll

i podmieniam je w Twoich "produktach" i zazwyczaj wszystko wraca do normy.

Az do dzis :(
Uzylem:

Win DreamOS - Extreme PC/Tablet (x86-x64) 2k17

w wersji x64

i od samego poczatku znajome krzaczki, wiec podmiana plikow tych co zwykle, efekt drukarki daly sie zainstalowac, ale otoczenia nie widzi.

Pinguje sie ale nie przylapuje nic z otoczenia. Proba skanowania adresacji z np IP Scanner wywala blad snmpapi.dll ze nei mozna odnalesc - plik jednak istnieje, no to bach kwestia rejestracji bo moze sie nei zalapal - modul... zostal zaladowany ale nie odnaleziono punktu wejscia Dllregister server.

W odpowiednim temacie zasugerowales bledy instalacji, zlego pendrive itd plus sterownik, zatem pierwsza kwestie wykluczam, sterownik przywrocilem na oryginalny i wciaz nic.

Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu.
Jeszcze raz zaznaczam ze KAZDA dotychczasowa instalacja i chyba nie tylko od ciebie powodowala problemy z instalacja drukarek sieciowych i moja paczka czynila cuda. Nawet chcialem do kilku MODow napisac ale skoro nikt nei zglaszal problemow a ja znalem rozwiazanie to dalem sobie na wstrzymanie.

ps. Wlasnie sobie uswiadomilem ze mam w domu win10 w ktoryms z modow i tez podmienialem owe bibioteki bo nie lapalo drukarki sieciowej.

Jesli ktos ma sensowne pomysly to prosze podzielcie sie bo to strasznie meczace a mody sa zajefajne poza ta jedna neidogodnoscia.

Edited by radzio

Miszczu,

dasz radę w kolejnej edycji uwzględnić:

1

sterowniki usb 3.0 do obrazu systemu ? są problemy w trakcie instalacji u mnie i u innych na komputerach z procesorami od 6 generacji wzwyż. dzięki z góry !

2

konieczność potwierdzania usuwania śmieci z kosza... mającym problemy ze zrozumieniem, polecam swój wątek...

powinien zamknąć się w 3-5 wpisach, a jak było widać :)

Edited by franekfranek

Miszczu,

dasz radę w kolejnej edycji uwzględnić:

1

sterowniki usb 3.0 do obrazu systemu ? są problemy w trakcie instalacji u mnie i u innych na komputerach z procesorami od 6 generacji wzwyż. dzięki z góry !

2

konieczność potwierdzania usuwania śmieci z kosza... mającym problemy ze zrozumieniem, polecam swój wątek...

powinien zamknąć się w 3-5 wpisach, a jak było widać :)

Do jakiej szkoły chodziłeś, co to jest " miszczu", duży wstyd.

Rozumiem, sory za posta. Jedno pytanko: Też wam tak się odpala komputer że : pojawiają się informacje na temat plyty glownej itp, pozniej 2s paska ładowania windows i 10s czarnego ekranu i nagle pulpit?

Do jakiej szkoły chodziłeś, co to jest " miszczu", duży wstyd.

Jurgusek polecam wczytać się w kontekst..  :) oczywiście podbiłem dla Ciebie zieloną strzałkę, jeśli ma to pomóc w zaistnieniu na forum. w dalszej dyskusji z oczywistych względów nie będę uczestniczył, zatem nie nakręcać się :)