Skocz do zawartości

Win DreamOS - Extreme PC/Tablet (x86-x64) 2k17


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

tyle było narzekan i ciagłych pytan jak odinstalowac, jak usunać wpisy i inne dodatki 

 

że powiedziałem dość

 

i wywalilem wszystko :D

 

 

Akurat to w tym systemie było najlepsze :), wystarczyło usunąć wpisy w rejestrze i jak ktoś nie chciał to nie używał :), ja akurat tego bardzo potrzebuje, a w tej najnowszej wersji tego nie ma :(, bardzo mi tego brakuje, kiedy chciałem grać włączałem game mode, jak korzystałem z pulpity to wyłączałem, da się to zrobić ręcznie albo jak osiągnąć taki sam efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:22 dobre

 

3/4 postów to byly pytania jak cos usunac a nie opinii o systemie

 

ile mozna słuchać

 

A co źle mówię? Aby usunąć z menu kontekstowego wystarczyło usunąć te wpisy z rejestru ;D, a reszta niech sobie siedzi bo nic nie zrobi bez uruchomienia.

 

Zainstaluje starą wersje systemu na wirtualnej maszynie i spróbuję to dodać do tego systemu, tylko pisałeś że te pliki są ukryte i widać tylko kilka. Gdzie te pliki są ukryte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/13/2018 at 2:18 PM, Mr.T said:

łap

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

  

słabiutko pobiera.  SRZQDOL.png

 

https://files.fm/u/das4gfv2 ten jest najszybszy, ciągnie mi po 5mb/s

 

 

7RYRdrS.png

 

 

edit. można coś podziałać, żeby na maxa jeszcze bardziej go przyśpieszyć? unpark cpu zrobiony, msconfig na rozruch 4rdzenie zrobione, plan wysokiej wydajności jakiś tu już był "fmod" się nazywa, więc? Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamiryna napisał:

słabiutko pobiera.  SRZQDOL.png

 

https://files.fm/u/das4gfv2 ten jest najszybszy, ciągnie mi po 5mb/s

 

 

7RYRdrS.png

 

 

edit. można coś podziałać, żeby na maxa jeszcze bardziej go przyśpieszyć? unpark cpu zrobiony, msconfig na rozruch 4rdzenie zrobione, plan wysokiej wydajności jakiś tu już był "fmod" się nazywa, więc? Jakieś pomysły?

Zamiast podziękować, to jakieś wymyślania, nie pasuje bardzo szybki transfer 5,7 MB/s to nie sciągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, jorgusek said:

Zamiast podziękować, to jakieś wymyślania, nie pasuje bardzo szybki transfer 5,7 MB/s to nie sciągać.

naucz się czytać ze zrozumieniem. Poza tym, nikt w tych czasach nie chce czekać pół dnia na plik wielkości 3gb... A jak widzisz inny link mi pobiera dużo szybciej i go podałem ludziom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kamiryna napisał:

naucz się czytać ze zrozumieniem. Poza tym, nikt w tych czasach nie chce czekać pół dnia na plik wielkości 3gb... A jak widzisz inny link mi pobiera dużo szybciej i go podałem ludziom.

 

3Gb z transferem 5,7 MB\s ściąga się około 15 minut, jaki Ty masz sprzęt, że ściągasz  pól dnia, powodzenia w transferach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, silkerer napisał:

Moglby ktos wrzucic wersje x86 (obojetnie jaka) na jakis normalny serwer np. Mega? Sendit pobieranie 0.5mbit/s, chomikuj platne, a reszta nie dziala.

A co Ci nie pasuje  - przecież prędkość  pobierania jest OK ?

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt  masz rację wyskakuje  taki błąd  trzeba Prezesa poprosić żeby  zobaczył co jest co ?.

Pobrał bym Ci to i wrzucił do mnie na serwer  ale jak  nasz taki  " cienki "  internet  to raz dwa go sobie  wydoisz .

Musisz się " do tankować  " i pobierać  o takiej porze żeby Ci to w miarę szybko pobrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie